Roller Coaster Tycoon pod WinXP? Nie...

Witam,
Chcialem sie zapytac, czy udalo sie komus uruchomic gre Roller Coaster Tycoon w Windows'ie XP...
Wileu probowalo, ale nie slyszalem, zeby sie komus udalo.
Wiem, ze jest patch na stronuie producenta, ale tylko do wersji angielskiej, niemieckiej, francuskiej,...
Nie ma do wersji polskiej nawet na oficjalnej, polskiej stronie.
A przeciez taka wersja powstala...
I na nic tu zdaje sie ustawianie zgodnosci z Windows98/Me, nie mowiac o Win95...

Odpowiedzi: 20

no to napisz do CDP i sie zapytaj,ja tez nie wiem,mnie chodzilo ok wszystko
SHADOW–XIII
Dodano
02.09.2004 10:54:02
Nie ma tam ani nigdzie gdzie szukałem patcha do wersji PL Czy on naprawde istnieje?
Pitex
Dodano
01.09.2004 17:12:10
na stronie polskiego wydawacy :wink: :lol:
(podpowiem ze to CDProjekt)
SHADOW–XIII
Dodano
23.08.2004 00:40:20
Czy moźe mi ktoś podać gdzie znajde patcha do RCT ale do wersji PL :?: Jeśli chodzi o patch do wersji end znajdziecie go na stronie: http://rctsite.friko.pl/
Pitex
Dodano
22.08.2004 14:33:22
Jak masz orginał i pełną wersję to muzyka gra jak nie to czasami w piratach nie gra :)
zloto
Dodano
16.08.2004 10:53:18
Niestety jak dla mnie ta gra ma juź za duze wymagania:( zostanę przy 2 albo kupie nowy komp :D
Czy u was gra normalnie muzyka w tej grze? Bo u mnie jakos nie.
technogirl
Dodano
13.08.2004 13:00:35
RCT3 to w sumie zupełnie nowa gra, bardziej przypomina Theme Park czy jak tam tą grę zwał, jak widziałaś ze screenów moźe ... pozatym Chris Sawyer, twórca pierwszych dwóch części nie tworzy trzeciej :?
SHADOW–XIII
Dodano
13.08.2004 11:26:45
Dodatkiem moglo by byc, ale nie jest. Wkrotce wyjdzie rt3, to juz jest ciekawe. Mi sie tam dwójeczka bardzo podoba!!! I nie "pare dodatków" ale dość sporo dodane jest mimo wszystko
technogirl
Dodano
13.08.2004 01:55:08
technogirl, RCT2 jest prawie identyczna do RCT1 ... pare dodatków i kolejek dali .... poprostu kase firma nabija. .. RCT2 mogłoby smiało być dodatkiem do RCT1
SHADOW–XIII
Dodano
12.08.2004 13:19:31
Gdzie są identyczne??? Przeciesz RT2 ma mnóstwo dodatków w postaci nowych atrakcji, nowych parków otwartych. A źe plenery podobne? A nawet i to inne jest. Bo chyba wesołego na wulkanie nie ma.
technogirl
Dodano
12.08.2004 01:16:25
hmmmmmmm
mi rc1 chodzil bez zadnego problemu pod xp...rc2 rowniez.
a tak wogole, to jak mozna powiedziec, ze rc2 jest o niebo lepsza od rc1? przeciez te gry sa identyczne:D
bachledacurus
Dodano
11.08.2004 19:30:23
Ja mam costera ORGINAŁ wraz z dodatkowymi atrakcjami i miałem podobny problem. Więc trzeba odszukać plik gry tam gdzie jest zainstalowana (RCT.exe czy jakoś tak) kliknąć prawym przyciskiem myszy i właściwości następnie w trybie zgodności (zaznaczyć) wybrać Windows95 i wtedy działa.
pozdrawiam.
zloto
Dodano
27.07.2004 15:59:54
Ania:
wiem źe to stare posty .. ale ostatnio ściągnęłam tą grę (w wersji polskiej) z netu i mam DOKŁADNIE ten sam problem co Bos nieeech ktoś coś zrobi :cry: :cry: :cry:

Próbowałeś zaawansowany tryb zgodności (Compatybility tools – chyba jakoś tak)
Ad@$
Dodano
22.07.2004 19:55:20
Dzięki :? . To było miłe i krzepiące :? . A kto wogóle jest jej dystrybutorem?
kujon
Dodano
22.07.2004 14:23:21
Najwidoczniej musisz obejśc się ze smakiem. I sobie nie pograsz. Wydaje mi się, źe kiedyś widziałam w Empiku, ale tobylo juź jakiś czas temu. Być moze idzie zamowic u dystrybutora bezpośrednio?
technogirl
Dodano
21.07.2004 18:18:01
Wszystko fajnie, tylko co mają zrobić osoby, na przykład ja, kiedy RCT2 ani 1 nie ma w sklepach :lol: ? Bo nie ma. RCT jest praktycznie nie do zdobycia, przynajmniej na śląsku. Chciałam teź zauwaźyć, źe na aukcjach i w sklepach internetowych teź nie ma. Zdaje się, źe jedynm legalnym wyjściem w takiej sytuacji, to kupienie przez amazon i bulenie za transport do Polski, :?
kujon
Dodano
20.07.2004 14:21:03
No i teraz zaczyna się nagonka na biedą dziewczyne co sobie gierke z netu sciągła.
Ludzie nie przesadzajcie to jej sprawa skąd ją wzieła. Jak zapukają, to do niej. NIE do was!


SHADOW–XIII co znaczy, źe niby polski internet traci?? Chyba raczej zyskuje, Bo przeciesz płaci za siedzenie i sciąganie. Gdyby nikt nic nie sciągał a tylko www przeglądał to kaźdemy by modem starczył.
Czasem poprostu nie warto wywalac iles tam kasy na gre, która za jakis tam czas sie znudzi.
technogirl
Dodano
11.07.2004 17:03:27
Ania:

No i co du***ę cieszysz :?: Tylko nie pisz, źe Ci się wyłącza podczas grania :lol:


cieszę du***ę bo mam z czego !!! i wcale mi się nie wyłącza !!! :twisted:

Nie znasz dnia, ani godziny
Anonymous
Dodano
11.07.2004 16:37:24

No i co du***ę cieszysz :?: Tylko nie pisz, źe Ci się wyłącza podczas grania :lol:


cieszę du***ę bo mam z czego !!! i wcale mi się nie wyłącza !!! :twisted:
Ania
Dodano
11.07.2004 16:24:37
Ania:
po co mam kupować skoro moge mieć coś za FREE ?? moźe akurat ktoś zna stronke na której jest pełna wersja :lol:
podaj jeszcze adres domowy to zapukają moźe do Ciebie panowie w niebieskich mundurkach ... debilizm ... gra jest całkiem fajna i bardzo tania, sam kupuje gry które są tanie w gra sie w nie super, mam np. prawie wsztystkie gry Blizzarda, a twoje myślenie jest chore, przez takich ludzi potem polski internet traci

ps. jak masz gry pirackie/ściągane z netu .. to nie przychodź z problemami tylko sam/sama rozwiązuj jak jesteś taki/taka mądra :!:
SHADOW–XIII
Dodano
11.07.2004 14:03:57
Andrewp
Dodano:
30.08.2002 16:14:49
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2