Rezygnacje

Informuje ze na skutek braku czasu (szkola, rodzina), z funkcji moderatorow rezygnuja The_judge i aligator. W zwiazku z tym, prosze o zglaszanie kandydatur swoich badz ludzi ktorych widzielibyscie jako moderatorow.
Wybor nowych osob nastapi do konca tygodnia.

Odpowiedzi: 19

Rebe:
Znaczy ile dać Ci w łapę by kandydatura mogła być rozpatrywana?
To sie nie nazywa "dawanie w lape" a "sponsoring" :P :P .

Pawelek – za kase z rowera to mozesz zostac jedynie cieciem, tzn. "gospodarzem domu" :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
01.04.2004 23:43:44
Rebe:
EL LEW NINO:


Juz powazniej, to przydalyby sie jakies uzasadnienia swoich kandydatur lub kandydatur innych (a nie tylko: ja chce, ja chce). Moze jakis "biznes plan" ?


Znaczy ile dać Ci w łapę by kandydatura mogła być rozpatrywana?
Coś Ci się chyba przez tę zmianę nicka pokręciło :mrgreen:

OT :arrow: No nie, a miałem kupić sobie rower :mrgreen:
Pawek
Dodano
01.04.2004 23:38:30
EL LEW NINO:


Juz powazniej, to przydalyby sie jakies uzasadnienia swoich kandydatur lub kandydatur innych (a nie tylko: ja chce, ja chce). Moze jakis "biznes plan" ?


Znaczy ile dać Ci w łapę by kandydatura mogła być rozpatrywana?
Coś Ci się chyba przez tę zmianę nicka pokręciło :mrgreen:
Rebe
Dodano
01.04.2004 23:29:05
Ja juź napisałem troszkę :idea: Jeśli trzeba więcej, to jutro przemyślę sprawę dogłębniej niź teraz i coś "doskrobię".
Pawek
Dodano
01.04.2004 23:28:37
Pawek:
Choć wypadałoby napisać z kim macie do czynienia :wink:
My juz wiemy :mrgreen: .

Juz powazniej, to przydalyby sie jakies uzasadnienia swoich kandydatur lub kandydatur innych (a nie tylko: ja chce, ja chce). Moze jakis "biznes plan" ?
EL NINO
Dodano
01.04.2004 23:22:47
Będzie propozycja – niezaleźnie od tego czy powodem powstania tego wątku jest 1 kwietnia, czy teź "skrzecząca rzeczywistość" widać z padających tu wypowiedzi 'ochotników" jedno – Kuba cza by szkolenie zrobićna temat tego jaka jest rola moderatora.
A moze lepiej klasówkę "w tym temacie" i to najlepiej publiczną w tym wątku – będzie wiele pozytku i .trochę radości albo odwrotnie :wink:
Rebe
Dodano
01.04.2004 23:16:56
W takim razie nie będę czekał do jutra, chociaź cały czas coś mi w głowie podpowiada, źe... ale co mi tam :)

Na początku więc napiszę, źe przykro mi się zrobiło, źe aligator i The_judge rezygnują bo dobre z nich modki były (jeszcze są). Mam nadzieję, źe w dalszym ciągu będę miał przyjemność czytać ich posty na tym forum.

Ja juź "zgłoszenie" ma PW, zgodnie z instrukcjami, wysłałem :D

Myślę, źe zbytnio go nie muszę dodatkowo uzasadniać. Choć wypadałoby napisać z kim macie do czynienia :wink:

Mam mnóstwo czasu, więc z przebywaniem na forum problemów nie będzie, co z resztą juź widać od dawna. Podobnie widać co wiem, umiem, a czego jeszcze nie było mi dane się nauczyć (nie ukrywam, źe nie jestem doskonały i mam swoje wady, choć czasami faktycznie się mogłem ich wypierać :oops: I trzeba było mnie przekonywać "organoleptycznie" (tak to się pisze :?:) do oczywistych racji ). Moje posty staram się formułować przejrzyście i zrozumiale nawet dla początkujących userów. Jednocześnie jak czegoś nie jestem pewien – mam obiekcje co do działania, to zawsze to zaznaczam. Po dłuźszym czasie spędzonym na forum nauczyłem się (dzięki m.in. aligatorowi podchodzić do niektórych spraw właściwie, czyli "z jajem" :wink:).

Myślę, źe jestem osobą odpowiedzialną i podołam ew. obowiązkom jeśli naprawdę miałby mi przypaść zaszczyć moderowania tego forum.

Dodam jeszcze, źe moźna mnie takźe juź było poznać z dobrej strony, gdyź od jakiegoś czasu prowadzę dział Sterowniki (wraz z alpinem19) na CentrumXP.pl i myślę, źe swoją pracę wykonujemy naleźycie. Staramy się nadąźać z dodawaniem nowych pozycji w bazie.

To by było na tyle. Zawsze moźecie się odwołać do mojej twórczości forumowej, by dowiedzieć się wiele więcej na mój temat. Ja nie mam nic do ukrycia :D

PS. Acha – i tak najwaźniejsza jest odpowiedzialność, nie wiedza.
Pawek
Dodano
01.04.2004 23:09:45
A ja......... poczekam, aź EL NINO sam mnie poprosi zapewniająć, źe Kuba wódkę juź mrozi :mrgreen:

BTW – jezeli to ma być prawda to ...... źałka .
Juzem się zdąźł przyzwyczaić do co poniektórych typów i ich zachowań :wink:

alpin19 – moźe się nie kompromituj. To o czym napisałeś tak się ma do praw i obowiązków moderatora jak obsługa worda do bycia polonistą.
Rebe
Dodano
01.04.2004 22:56:56
SLAY3R:
gieras:
toszto i ja sie zglosze :D


A rozgrzeszenie juź dostałeś i pocałowałeś proboszcza w sygnet?
wlasnie !! aligator przed odejsciem nie moze o mnie zapomniec ! kto mnie rozgreszy jak nie on ?
gieras
Dodano
01.04.2004 22:50:21
gieras:
toszto i ja sie zglosze :D


A rozgrzeszenie juź dostałeś i pocałowałeś proboszcza w sygnet?
SLAY3R
Dodano
01.04.2004 22:47:27
toszto i ja sie zglosze :D
gieras
Dodano
01.04.2004 22:45:43
Ale nie omieszkasz czasami wpaść na forum i coś naskrobać?
SLAY3R
Dodano
01.04.2004 22:35:29
ja tylko chcialem podziekowac wszystkim za pomoc ktora od Was otrzymalem i za Wasz wklad w rozwoj forum.

Powody rezygnacji juz znacie

pozdrawiam wszystkich.
The_judge
Dodano
01.04.2004 22:34:13
Jesli to nie jest z powodu tego uroczystego dnia jakim jest 1 kwietnia to ja sie zglaszam.
theboss78
Dodano
01.04.2004 22:27:29
Rozumiem wasze powątpiwanie – w końcu dziś 1–kwie–2004. Ale w tym akurat przypadku jest to najprawdziwsza prawda. Szkoda źe The_judge i aligator muszą zrezygnować z funkcji – ale Life is brutal & full of zasadzkas.
Nowe modki mają objąć posadę do końca przyszłego tygodnia. Czekamy na kandydatury na PW jak i w tym topicu.
SLAY3R
Dodano
01.04.2004 22:25:23
Być moźe to tylko prima aprillisowy źart, ale jeśli nie to zgłaszam swoją kandydaturę.
Racja, opuściłem się trochę na forum, było to jednak spowodowane nawałem pracy. Zajmuję się systemami jakościowymi w przemyśle spoźywczym. Dość dobrze znam Office 2003, bardzo duźo w nim pracuję, w pracy siedzę na Windows 2003 i mam stały kontakt z adminami i informatykami więc uczę się od nich....
alpin19
Dodano
01.04.2004 22:01:36
Gagman:
Heh he he :lol: 1 kwietnia :mrgreen: :wink:

Kuba, na GG napisał mi, źe na serio, ale ja i tak jakoś wątpię... :o Jutro nie będzie prima aprilis, to się dopytam i wtedy nie będą mieli wymówek, chyba źe sami powiedzą co było grane... :wink:
Pawek
Dodano
01.04.2004 21:56:02
Heh he he :lol: 1 kwietnia :mrgreen: :wink:
Gagman
Dodano
01.04.2004 21:19:43
Jeśli ktoś byłby chętny prosze o posta w tym topiku. Przy okazji dziękuje teź The_judge i aligatorowi za dotychczasową współpracę.
Anonymous
Dodano
01.04.2004 18:17:22
EL NINO
Dodano:
01.04.2004 18:08:36
Komentarzy:
19
Strona 2 / 2