Rezygnacje

Informuje ze na skutek braku czasu (szkola, rodzina), z funkcji moderatorow rezygnuja The_judge i aligator. W zwiazku z tym, prosze o zglaszanie kandydatur swoich badz ludzi ktorych widzielibyscie jako moderatorow.
Wybor nowych osob nastapi do konca tygodnia.

Odpowiedzi: 20

Rebe:
EL NINO:
... pomalowac sobie yayka na kolor CentrumXP a jako wzorek wydziargac mojego nicka :mrgreen: :mrgreen: .


Czyś Ty się zastanowił (o tej drugiej częsci "propozycji" mowa )?
Toź taki kandydat odpadłby w przedbiegach . Nie odść, źe bez gustu to jeszcze masochista :wink:

No i reakcja otoczenia IMO była by podobna jak tego kota tu :wink: :lol: :mrgreen:
Seeker
Dodano
02.04.2004 22:37:40
Sie rozczuliłem, jak jaka baba na telenowelce :mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
02.04.2004 20:37:12
a ja juz chcialem motywacje mojej kandydatury zaprezentowac, a tu taki walek !
gieras
Dodano
02.04.2004 18:44:53
EL NINO:
... pomalowac sobie yayka na kolor CentrumXP a jako wzorek wydziargac mojego nicka :mrgreen: :mrgreen: .


Czyś Ty się zastanowił (o tej drugiej częsci "propozycji" mowa )?
Toź taki kandydat odpadłby w przedbiegach . Nie odść, źe bez gustu to jeszcze masochista :wink:
Rebe
Dodano
02.04.2004 17:57:51
Wiedzialem, ze tu cos jest nie tak.
Ach ten 1 kwietnia.
theboss78
Dodano
02.04.2004 17:40:28
A ja juź myślałem, źe naprawdę nowe modki się pojawią, a to pic na wodę. Z całą pewnością udany źart. Gratuluję!
danielzywczak
Dodano
02.04.2004 17:00:57
SLAY3R:
... moglibyśmy to pociagnąć jeszcze przez parę dni :twisted:
Oczywiscie. I na Zajaczka oglosic zwyciezce ktory musialby wysiedziec tuzin kurczakow albo pomalowac sobie yayka na kolor CentrumXP a jako wzorek wydziargac mojego nicka :mrgreen: :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
02.04.2004 15:54:24
Tylko porshe, słabo coś targujesz – mi dał samolot, z pełną obsługą, i paliwo na 4 lata :P

BTW. Kuba szkoda źe się wygadałeś, moglibyśmy to pociagnąć jeszcze przez parę dni :twisted:
SLAY3R
Dodano
02.04.2004 15:15:02
The_judge:
Kuba zaoferował ...

Chyba mam skleroze, bo nic takiego nie pamiętam 8)
Anonymous
Dodano
02.04.2004 15:12:55
źarty, źartami ale nie ma nic za darmo :) Mnie do powortu na funkcje modka przekonał fakt, iź Kuba zaoferował 2 słuźbowy samochód – oprócz tej Corvetty co juź mam, to mam dostać jakiegoś Porshe, czy jak mu tam. Niech stracę – pomyślałem sobie– i postanowiłem jeszcze z Wami zostać :mrgreen:
The_judge
Dodano
02.04.2004 13:34:56
EL NINO:
Czyli to co napisales wczoraj mamy rowniez traktowac z przymruzeniem oka ? :P
Pawek:
... Myślę, źe jestem osobą odpowiedzialną ...

Nie, to "najprawdziwsza prawda" :wink:, którą moźna zaliczyć do:
"pod koniec zgłupiałem i byłem skory w to całkowicie uwierzyć :D"
:mrgreen:

EL NINO:
No a ta kasa na rower ? Mozesz mimo wszystko wyslac – przyda sie nastepnym razem i bedziesz pierwszy w kolejce :P :lol: .

Czyli rower będzie, no chyba źe podasz swój adres, to się pomyśli :P

EL NINO:
Kuba, skoro nie bylo wczoraj zadnych przepychanek, proponuje ewentualne nabory przeprowadzac zawsze 1 kwietnia :D .

Nie nie, ja optuję za wcześniejszymi wyborami. Ito wyborami, a nie "wyborami" :P :mrgreen:
Pawek
Dodano
02.04.2004 13:07:29
Czyli to co napisales wczoraj mamy rowniez traktowac z przymruzeniem oka ? :P
Pawek:
... Myślę, źe jestem osobą odpowiedzialną ...


No a ta kasa na rower ? Mozesz mimo wszystko wyslac – przyda sie nastepnym razem i bedziesz pierwszy w kolejce :P :lol: .


Kuba, skoro nie bylo wczoraj zadnych przepychanek, proponuje ewentualne nabory przeprowadzac zawsze 1 kwietnia :D .
EL NINO
Dodano
02.04.2004 12:54:13
Dobrze się bawiłem, jednak od początku do końca miałem przeczucie, źe to źart... 8)

Aczkolwiek, muszę przyznać, źe pod koniec zgłupiałem i byłem skory w to całkowicie uwierzyć :D

GRATULUJĘ POMYSŁU... :lol:
Pawek
Dodano
02.04.2004 12:14:44
No dobra, powiemy wam:

PRIMA APRILIS

Żart nam się udał, większość z was dała się nabrać. Mam nadzieję, źe bawiliście się równie dobrze jak my! :D :D :D
Anonymous
Dodano
02.04.2004 11:33:00
I ja dołączę się do listy kondolencyjnej. Na pewno coś się zmieni, kiedy Was juź nie będzie. Te forum stanie się poprostu inne. Trzeba będzie się od nowa przyzwyczaić do modków, i ich sposobu bycia, a raczej pisania. Nauczyłęm się od Was wielu rzeczy. Przede wszystkim nie brania wszystkiego dosłownie i na serio. Dziękuje, źe jesteście.
danielzywczak
Dodano
02.04.2004 10:50:37
no szkoda kolegow. fajnike sie z nimi pracowalo. :cry:
gieras
Dodano
02.04.2004 09:51:06
The_judge i aligator wierzyć mi się nie chciało, źe odchodzicie i stąd mój poprzedni post...
Szkoda bo fajne modki z Was były :)
Potrafiliście bez nerwów i z jajem (co ja mówię, nadal potraficie, vide: data rezygnacji :wink: ) wykonywać swoje obowiązki. Pozdrawiam serdecznie :)
Gagman
Dodano
02.04.2004 02:01:43
The_judge i aligator wierzyć mi się nie chciało, źe odchodzicie i stąd mój poprzedni post...
Szkoda bo fajne modki z Was były :)
Potrafiliście bez nerwów i z jajem (co ja mówię, nadal potraficie, vide: data rezygnacji :wink: ) wykonywać swoje obowiązki. Pozdrawiam serdecznie :)
Gagman
Dodano
02.04.2004 02:01:43
Nie nie, tak jak jest teraz w moim podpisie – jest dobrze... Czyli zmiany gwarantowane ze strony EL NINO :P :mrgreen:

Obym się mylił... :wink:
Pawek
Dodano
01.04.2004 23:51:39
EL NINO:


Pawelek – za kase z rowera to mozesz zostac jedynie cieciem, tzn. "gospodarzem domu" :mrgreen: .


Znaczy znowu bedzie "rewolucja" w podpisie – Pawek
ANIOŁ Forum ? – Ło Matko :mrgreen: :wink:

PS.
Sponsoring to będzie , jak ja dostanę – jeźeli Ty to ew. nie "w łapę", ale łapówka :wink:
Rebe
Dodano
01.04.2004 23:47:47
EL NINO
Dodano:
01.04.2004 18:08:36
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2