Restarty komputera, w Eventlogu disk 7, 11, 51 i Kernel-Power 41

Witam! Proszę o pomoc. Od dłuższego czasu (19 luty) zdarzają mi się samoczynne restarty komputera, a po nich w Eventlogu pojawia się wpis Kernel-Power 41. W ostatnim czasie ich częstotliwość się zwiększyła, a szczególnie często zdarzają się one kilka minut po wyłączeniu Call of Duty 4 i wyłączaniu World of Warcraft. Ostatni zdarzył się 30 minut temu podczas gry w Stalker Zew Prypeci. Zauważyłem też, że błędy disk zdarzają się częściej po tych restartach. Nie wiem czy to ważne ale w Eventlogu jest stosunkowo dużo wpisów Service Control Manager 7000. Przeskanowałem komputer antywirusem, sprawdziłem dysk za pomocą HD Tune, temperatury procesora, chipsetu i dysku (sprawdzane SpeedFanem, Everestem i HD Tune) wynoszą odpowiednio: 47-52C, 38-42C i 40-48C w spoczynku oraz 57-66C ,48-51C i 48-50C przy graniu w Metro 2033, Call of Duty 4. Mam zainstalowane najnowsze sterowniki i aktualizacje. Konfiguracja komputera jak w podpisie. EDIT: Mam wyłączone automatyczne uruchamianie komputera po błędzie, a folderu Minidump nie mam.

Odpowiedzi: 0

szymekdo
Dodano:
10.07.2010 00:56:37
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0