Restarty kompa bez blue screena.

Witam wszystkich, o toż mój problem polega na tym, że restartuje mi sie caly czas komp, nie wiem o co kamman. Mialem miesiac spokoju teraz znowu to samo, i nie wiem czy to ramy, czy zasilacz, bo gdy testowalem mem testem to komputer mi sie zrestartowal a nie wykazalo zadnych bledow, zasilacz zmienialem rowniez na inny i tez to samo, mam wlaczone zapisywanie do dziennika aby wymusil BSOD ale nic z tego, to samo zrobilem w rejestrze, nie mam pojecia co to moze byc moze jakies pomysly, dodam jeszcze ze zaciekawila mnie jedna rzecz w EVEREST UE - wykazuje mi temparutre plyty glownej 76 C co jest nie mozliwosci gdyz sprawdzalem ja poprzez dotyk na mostkach, procesor srednia temperatura 42 C przy 920 rpm.[img]http://img821.imageshack.us/img821/8493/beztytuu1234.jpg[/img]

Odpowiedzi: 6

Gdybyś miał trochę więcej wyczucia, w mig pojął byś aluzję i ironię komentarza.
XanTyp
Dodano
18.12.2010 22:42:09
hahaha komendy z AQQ, prosze cie, jak bys posiadal troche wiedzy, to bys nie palnął takiego zapalnika, aqq oparty jest na irc, lecz nie ktore komendy w nim sa bardziej zmodyfikowane (czyt. nowsze). I nie mow ze komenda flood wywodzi sie z AQQ, bo gowno wiesz. P.S a co do problemu to wiem co bylo przyczyną. Dzieki Ucho za udzielenie sie w temacie. ;)
Mlodix
Dodano
18.12.2010 14:28:30
  • Ucho 18.12.2010 16:57:13

    [quote=Mlodix]P.S a co do problemu to wiem co bylo przyczyną.[/quote] To może byś zapodał, będzie dla innych.

Jeżeli podgląd czysty to nie ma wyjścia. Trzeba sprawdzać sprzęt po kolei metodą na wymianę. Na początek można poodpinać to co zbędne np. CD Room i poczekać. Podociskaj (a jeszcze lepiej-popodmieniaj) taśmy. Jak nic to szukaj grafy na wymianę itd, itp, etc.
Ucho
Dodano
12.12.2010 18:27:48
Na Evereście świat się nie kończy. Internet również. Zmień wyrocznię i zainstaluj jakiegoś innego benchmarka. Dla kontroli stanów. No chyba, że zakładasz, że wszystkie inne programy też na pewno przekłamią... Btw, sugeruję przyłożyć się do edycji postów. Następny flood nagrodzę usunięciem posta.
XanTyp
Dodano
12.12.2010 05:20:17
  • Mlodix 12.12.2010 17:56:04

    [quote=XanTyp]Na Evereście świat się nie kończy. Internet również. Zmień wyrocznię i zainstaluj jakiegoś innego benchmarka. Dla kontroli stanów. No chyba, że zakładasz, że wszystkie inne programy też na pewno przekłamią... Btw, sugeruję przyłożyć się do edycji postów. Następny flood nagrodzę usunięciem posta.[/quote] [b]czlowieku Ty masz cos chyba z glowa, myslisz ze spradzalem to tylko jednym programem ?! grubo sie mylisz... po za tym co chcesz osiagnac wykorzystujac komendy IRC, moze podniesc swoje wybujale ego (bo widze, ze po Twoich postach ranga moderatora ci nie sluzy), albo zaimponowac nowicjuszom w swiecie gier i zabaw, takze pozdro & pocwicz.[/b]

  • XanTyp 12.12.2010 18:32:55

    [quote=Mlodix][quote=XanTyp]Na Evereście świat się nie kończy. Internet również. Zmień wyrocznię i zainstaluj jakiegoś innego benchmarka. Dla kontroli stanów. No chyba, że zakładasz, że wszystkie inne programy też na pewno przekłamią... Btw, sugeruję przyłożyć się do edycji postów. Następny flood nagrodzę usunięciem posta.[/quote] [b]czlowieku Ty masz cos chyba z glowa, myslisz ze spradzalem to tylko jednym programem ?! grubo sie mylisz... po za tym co chcesz osiagnac wykorzystujac komendy IRC, moze podniesc swoje wybujale ego (bo widze, ze po Twoich postach ranga moderatora ci nie sluzy), albo zaimponowac nowicjuszom w swiecie gier i zabaw, takze pozdro & pocwicz.[/b][/quote]Psychologu społeczny, trzymaj się meritum wątku, a swoje oceny schowaj sobie w kieszeń. Czemu trzeba ci wsadzać szpicrutę w zad, żebyś zaczął pisać z sensem? [b]Opisz problem jak należy[/b], co dotąd zrobiłeś, jakich programów użyłeś, skąd mam do cholery wiedzieć, że ślęczysz nad tym tygodniami i wreszcie poddałeś się, bo nie byłeś w stanie sam tego rozwiązać? A komendy nie były z IRca, tylko z AQQ. Punkt za spostrzegawczość #-o

Jeżeli RAM ok, zasiłka ok to szukamy dalej. Na początek pooglądaj Podgląd zdarzeń na błędy (z okresu restartów) i pospisuj co tam jest nie ok.
Ucho
Dodano
11.12.2010 12:30:55
  • Mlodix 11.12.2010 14:49:38

    [quote=Ucho]Jeżeli RAM ok, zasiłka ok to szukamy dalej. Na początek pooglądaj Podgląd zdarzeń na błędy (z okresu restartów) i pospisuj co tam jest nie ok.[/quote] Sęk w tym, że w pogladzie zdarzen, jest tylko problem dotyczacy aktualizacji automatycznych. Tak jakby chwile przed restartem nie był w stanie zapisac, dokladnego problemu w dzienniku zdarzen.

[quote=Mlodix][u]co jest nie mozliwosci [/u]gdyz sprawdzalem ja poprzez dotyk na mostkach[/quote]Masz termometr w palcach? To po co ci benchmark? Jak cię widzą tak cię piszą. Odpuść sobie skróty myślowe i pisz staranniej.
XanTyp
Dodano
11.12.2010 04:58:33
  • Mlodix 11.12.2010 14:55:30

    [quote=XanTyp][quote=Mlodix][u]co jest nie mozliwosci [/u]gdyz sprawdzalem ja poprzez dotyk na mostkach[/quote]Masz termometr w palcach? To po co ci benchmark? Jak cię widzą tak cię piszą. Odpuść sobie skróty myślowe i pisz staranniej.[/quote] Prosze Cie gdyby moja plyta glowna miala 76 C to byl zagotowal na niej wode na herbate, od razu widac, ze Everest pokazuje bledne informacje, wiec jak nie chcesz mi pomoc to rowniez sobie odpusc.

Mlodix
Dodano:
11.12.2010 00:29:15
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1