restart WIN xP co ok 30 minut

Witam mam problem polegajacy na restarcie windowsa XP co ok 30-50 minut. mam uszkodzone sektory na dysku wiec myslalem ze jest moze przyczyna. Uzylem HDD recovery z hirens boot CD ale naprawa sektorow nie pomogla generlanie problemowi towarzyszy tez wolna praca systemu ale sprawdzajac obciaznie CPU i CPU time nie widac zeby jakis konkretny program zamulal. Najpierw mslalem ze winowajaca jest itunes (wiadomo itunes to g.. ) ktory podczas synchronizacji wywala system ale poobserwowalem i wychodzi na to ze syetem wywala sie sam nawet jak nic nie jest wlaczone i dysk niemalze nie pracuje bardzo wolno rowniez przebiega synchronizacja z itunes - na tym samym kompie pod WIN7 odbywa sie to na oko 5 razy szybciej Avira wykrywa tylko jakiegos trackera ktorego usuwalem, choc wraca ponowanie ale czytajac opis wirusa nie ma nic o wywalaniu systemu Jakie logi i inne informacje mam zebrac zeby dojsc do zrodla problemu ??](*,) ](*,)

Odpowiedzi: 1

Odpuść sobie cokolwiek i napisz tego posta jeszcze raz, po ludzku, i zdecydowanie bez "blenduf" Czy Ty w ogóle czytasz to, co publikujesz?
XanTyp
Dodano
26.07.2010 01:50:40
petex
Dodano:
25.07.2010 18:05:29
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1