restart komputera...przed zalogowaniem do systemu

Witam ! Przejde od razu do rzeczy. Zainstalowalem neostrade na XP Prof. udostepnilem polaczenie netowe,...wszytko bylo spoko gdby nie to ze po 5 min chodze nie kompa nagle sie sam zresetowal jakby zabraklo napiecia.Gdy uruchomilem kompa ponownie system normalnie sie uruchamial i na sekunde przed pojawieniem sie "zapraszamy" mam ciale reset i tak w nieskonczonosc. Czasmi nawet nie pojawi sie logo przywitalne tylko komp sie resetuje.Skanowalem 3 antyvirami i nic nie bylo, zainstalowalem xp na inym hdd pzrenosnym i system smiga.Co ciekawe smiga tez linux ktory jest na tej samej partycji co trefny xp. Nie wie mczy to jest wina jakiefos wirusa czy blednego oprogramowania. Ma ktos pomysl jak to rozwiazac ?

Odpowiedzi: 5

Hehe, dzisiaj mialem to samo, po ok. dwusetnym samoczynnym resecie sie wqrzylem (tak jak pisales – naprawa nie dziala) i sformatowalem. O tyle fajnie u mnie, ze po reinstalacji od razu zalapalem Blastera (ale wredna menda). Juz sobie poradzilem, ale tylko dzieki forum (zawsze bylem za winem '98 – dobre co? :] ). No w sumie wszystko sie szczesliwie zakonczylo, rob od razu formata sie nie baw.
K–ennY
Dodano
14.09.2003 21:36:00
Konsoli tez probowalem nic a nic nie da rady zrobic, albo ja nie wiem jak :) Dawalem zeby naprawil istnejaca inastalaje ale to sam. Tasdma dobrze jest docisnieta bo 3 razy sprawdzalem :) Ehh no i ZoNk
Cotles
Dodano
13.09.2003 17:46:40
Zostaje Ci Konsola z plyty. Moze naprawa cos pomoze. A gdybys posprawdzal tasme laczaca dysk z plyta ? Podociskaj – moze luzna.
EL NINO
Dodano
13.09.2003 17:19:57
System NTFS probowalem w awaryjnym siecia bez sieci , ostatnia dobra konfiguracja, jednym slowem wszytkich sposobow z menu wyboru przy uruchomieniu kompa
Cotles
Dodano
13.09.2003 17:15:10
Czy probowales uruchomic kompa w trybie awaryjnym ? Moze wtedy dotrzesz do logow w podgladzie zdarzen. System na FAT czy NTFS ?
EL NINO
Dodano
13.09.2003 17:12:49
Cotles
Dodano:
13.09.2003 16:11:58
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1