Resetuje sie...

Witam Mam taki problem...jakiś czas temu kupiłem sobie nowy komputer (składak), wszystko śmigało ładnie...po jakimś czasie padła mi płyta główna i musiałem ja wymienić...od tego czasu zaczeły się cyrki. Wszystko chodzi dopóki nie podłącze zewnętrznej karty graficznej (GeForce 9800GT+), po zainstalowaniu sterowników do niej i ponownym uruchomieniu komputera sprzęt sie resetuje na ekranie ładowania systemu, i tak jest w kółko...na zintegrowanej karcie wszystko chodzi. najdziwniejsze jest to, że jak odłącze monitor od komputera to komputer normalnie sie włącza...tak samo jak podłączyłem jakiś inny, malutki monitorek do tej karty graficznej to też wszystko chodzi nawet po zainstalowaniu sterowników także wydaje mi się, że nie ma mowy o wadliwym sprzęcie...już pojęcia nie mam o co może chodzić Mój sprzęt: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ 3.09GHz 4GB RAM GeForce 9800GTX+ zasilacz 450 monitor ASUS 22'

Odpowiedzi: 1

Jaki monitor ? I czy podlaczyles taki sam ? BTW. to dosc dziwne bo kazdy monitor odbiera tylko sygnal ... wiec moze masz cos z monitorem jakies sprzezenie zwrotne lub zwarcie ?
Ukey
Dodano
14.08.2009 01:15:23
ShadeX
Dodano:
02.08.2009 14:36:12
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1