Reklama kontekstowa

Chciałem tylko powiedzieć że to było złe posunięcie ze strony redakcji portalu. Reklama kontekstowa wprowadza chaos na witrynach i jest bardzo denerwująca. Ciekawy jestem co inni użytkownicy forum o tym sądzą?

Odpowiedzi: 11

komputer, komputer, komputer komputerowy, komputerowy, komputerowy komputerowi, komputerowi, komputerowi komputera, komputera, komputera komputerem, komputerem, komputerem komputerze, komputerze, komputerze komputerze, komputerze, komputerze. Ciekawe, czy mnie złapie?
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
09.12.2008 21:13:17
Nie mam za złe redakcji portalu za reklamy i dokładnie wiem że utrzymanie portalu kosztuje i to nie mało. Chodzi mi dokładnie o reklamę kontekstową która jest chyba najbardziej wkurzającym typem reklamy.
pulkownik
Dodano
21.11.2008 00:06:18
Jakoś portal musi na siebie zarabiać
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
15.11.2008 21:17:45
Ale niektórzy sobie nie zdają z tego sprawy że forum jakieś koszty ponosi i są wręcz oburzeni jak wchodzą na forum a tu reklama. Rozbój w biały dzień! Jak już ktoś poruszy taki temat, to czuje że spełnił swój obywatelski obowiązek i walczy z rozbojem. wyładował nerwy i coś dla społeczności zrobił. Tylko że nie tędy droga... Poruszając sposoby na reklamy chciałem po prostu udowodnić że są sposoby aby sobie z tym radzić. Pozostałych wniosków nie wyciągnę ponieważ ktoś może się poczuć obrażony.
Razorek
Dodano
11.11.2008 17:14:46
Dyskusja z tematu "nachalności" wspomnianej formy reklamy i odczuć użytkowników z tym związanych, przeniosła się na metody blokowania. Wracając do meritum, każdy portal chociaż odrobinę komercyjności musi niestety, chcąc czy nie chcąc, wprowadzić. Powód jest prosty, działalność forum dyskusyjnego generuje koszty, na pokrycie, których trzeba jakoś zdobyć pieniądze.
Bobi
Dodano
11.11.2008 12:38:32
Mam FF 3 i Falshblock'a. Nie zauważam żadnych reklam. Wszystkie są zamienione w przezroczyste ramki (przyciski), które dopiero sam mogę uruchomić lub poprzez prawoklik usunąć.
XanTyp
Dodano
11.11.2008 11:12:54
[quote=pulkownik]Chciałem tylko powiedzieć że to było złe posunięcie ze strony redakcji portalu. Reklama kontekstowa wprowadza chaos na witrynach i jest bardzo denerwująca. Ciekawy jestem co inni użytkownicy forum o tym sądzą? [/quote] Rozumiem, że takie może być odczucie, niektórych użytkowników. Jednakże wszyscy chyba tez rozumieją, i dyskutowaliśmy na forum o tym milion razy, że reklama złem koniecznym, które tzreba tolerować. Jest to cena tego, ze wszystko na Portalu jest za darmo i cały czas poral jest rozwijany.
Kuba
Dodano
10.11.2008 16:41:55
Spróbuj Firefox 3. Podobne blokuje reklamy kontekstowe.
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
08.11.2008 18:23:51
Piszę teraz jako najzwyklejszy uczestnik forum. Każda forma reklamy jest mniej lub bardziej uciążliwa dla przeglądających stronę, grunt to nie przesadzić. Co jak co, ale reklama kontekstowa zastosowana w tej formie co u nas, jest wyjątkowo mało inwazyjna. Zaledwie jeden odnośnik, który chyba jakoś znacząco nie utrudnia przeglądania strony, czyż nie?
Bobi
Dodano
07.11.2008 22:27:21
Używam FireFox-a i mam zainstalowany dodatek AdBlock i niestety on nie ukrywa tego rodzaju reklamy.
pulkownik
Dodano
06.11.2008 22:42:16
Skoro Cię denerwują reklamy to nie krytykuj tylko się przed nimi zabezpiecz. Na chwilę obecną jest takie oprogramowanie że możesz zapomnieć o wyskakujących okienkach i innych "złośliwościach" programistów. Trzeba tylko chcieć a nie mieć pretensje do reklamodawców. Każdy robi swoją robotę...
Razorek
Dodano
06.11.2008 22:32:44
pulkownik
Dodano:
06.11.2008 22:21:50
Komentarzy:
11
Strona 1 / 1