RC2 i znow ten sam problem...

 Witam. Jest to juz moj trzeci post i porusze w nim ten sam problem co poprzednio jako ze nie otrzymalem zadnych odpowiedzi ani porad.Ale do rzeczy. Mam zainstalowana Viste RC2 (poprzedniao RC1) i mam ten sam problem z karta graficzna (X800GTO Sapphire) co w wersji RC1. Karta jest blednie wykrywana przez system po jak i przed zainstalowaniem sterownikow do niej, system nie potrafi rozpoznac wartosci dostepnej pamieci na karcie co nie pozwala mi na uruchomienie  stylu Aero. Dodam jeszcze ze do wersji Rc2 pobralem najnowsze sterowniki dostepne na stronie Ati ktore ukazaly sie niespelna dwa dni temu.Oczywiscie brak jakiegokolwiek efektu ten sam problem. Jakaies sugestie porady? Bede wdzieczny.
Pozdrawaiam.

Odpowiedzi: 1

A próbowałeś odpalić Aero tak jak to w FAQ'u jest opisane? Najnowsze sterowniki od ATI nie są pod RC2. Najlepiej skorzystaj po instalacji systemu z WindowsUpdate.
Anathema
Dodano
05.11.2006 08:42:41
  • Fudster 05.11.2006 21:24:06

    Wiec tak. Mylisz sie sterowniki sa juz do RC2 sciagnij a zobaczysz. Niestety jak napisalem nie dzialaja u mnie poprawnie jak wczesniejsze z wersja RC1. jezeli chodzi o sposob z FAQ'u to nie mam w drugim kluczu wartosci 2 tylko 0, zmienilem na 2 i sprobowalem jak dalej w opisie ale nie chce sie nic uaktywnic. Mysle ze  to tak zostawie chyba ze ktos ma jakis pomysl ja nie mam. 

  • Anathema 06.11.2006 00:39:46

    Fakt, ATI uważa że te sterowniki pod RTM nadają się do RC2, ale z doświadczenia wiem że różnie to z nimi bywa pod tą kompilacją.

Fudster
Dodano:
05.11.2006 03:08:38
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1