Różnica w formatach płyt DVD -R i +R

Witajcie. Czytałem oststnio o testach nagrywarek DVD. Przedstawione były tam błędy jakie wstępują podczas nagrywania płyt. Zastanowiło mnie jedno. Są dwa rodzaje płyt DVD -R oraz +R. czy ożecie mi powiedziec które z tych dwóch systemów zapisu są bezpieczniejsze? NA jakich płytach lepiej nagrywać?

Odpowiedzi: 3

Seeker - z tego co pamiętam, lenistwo mnie odpadło - w poscie otwirajacym padają podobne pytania i coś isę bałaka w odpwoiedziach na temat nie tylko technologii, ale i przydatności ogólnowojskowej. PS. Oczywiście mogłem to sobie wymyśleć - toż parę dni minęło - i wyjdę na oszukiwacza, ale... co mi tam.
Rebe
Dodano
17.03.2008 08:15:21
Link , który podał Rebe jest wprawdzie sprzed 3 lat , i pokazuje różnice technologiczne w płytkach z [+] i z [-] . Pytanie było : które są bezpieczniejsze . Bezpieczniejsze dla zapisanych danych? Tutaj nie ma , to znaczenia czy to "+", czy"-" . Może mieć znaczenie producent, no , cena płytki i czynniki związane z przechowywaniem , używaniem płytek, no i nagrywarka . O nośnikach , ich jakości po wypaleniu, więcej na forum crdinfo.pl
Seeker
Dodano
17.03.2008 07:02:11
http://www.frazpc.pl/b/125722
Rebe
Dodano
12.03.2008 08:49:16
slawek7
Dodano:
12.03.2008 08:32:49
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1