Rób co chcesz ja dalej swoje !

Słynny pan El ninioczy jak mu tam zablokował mi temat z powodu takiego źe napisałem go głupota ludzka nie zna granic napisał źe to forum o xp a nie o czymś tam ale dział o wszystkim to o wszystkim Jasno jest wyjaśnione moze cie tu pisać o wszystki nie zwiazanym z xp ani z office... to teraz powidzie mi..
Mam zadanie informatyczne napisać refarat temat który zadany mam to hodowla Zioła !!!!

i nie wie po co ci to El ninio

Odpowiedzi: 8

dzenki dzenki wielki dzienki dzienki nic po za tym
blind–blind
Dodano
13.11.2003 20:23:57
blind–blind:

A i sie pytam czy znavie jakieś fajne stronki z przepisami pirotechnicznymi


coś tam znalazłem :
:arrow: http://www.geocities.com/amatorspiryt/
:arrow: http://free.polbox.pl/p/pyro/index2.html
:arrow: http://forum.pirotechnika.one.pl/


TYLKO UWAŻAJ Z TYM:!: [/b]
kylson
Dodano
13.11.2003 20:19:37
No wiedsz mieszkam w najdalej połoźonym mieście na wshód mam do granicy 4 km i u nas holendra za lufe 4zł a za 1g 40zł tylko weś pod uwage ze ukrainiec jest dobrze wysuszony i wychodi 26 luf oblicz co lepiej kupowac helendre czy ukraińca a i dla ciekawosci ukrainiec na lufy to 3zł :) .........

A i sie pytam czy znavie jakieś fajne stronki z przepisami pirotechnicznymi
blind–blind
Dodano
13.11.2003 16:11:20
No wiedsz mieszkam w najdalej połoźonym mieście na wshód mam do granicy 4 km i u nas holendra za lufe 4zł a za 1g 40zł tylko weś pod uwage ze ukrainiec jest dobrze wysuszony i wychodi 26 luf oblicz co lepiej kupowac helendre czy ukraińca a i dla ciekawosci ukrainiec na lufy to 3zł :) .........

A i sie pytam czy znavie jakieś fajne stronki z przepisami pirotechnicznymi
blind–blind
Dodano
13.11.2003 16:11:20
blind–blind:
[
I sie przyznał bo w pakiecie było aź 5 gieta jeden giet kosztuje 40 zł kto by sie nie przyznał

A sadzic bo mnie o to posądzacie to zamierzam dopiero w maju .....


he....... to macie wygórowane ceny bo u nas chodzi 1g holandii za 30zł a polak 15–20...... ale mnie juź to nie kręci :lol:
kylson
Dodano
12.11.2003 22:02:02
szlauf:
hodowla zioła hehe i o to stary chodzi najlepiej przynieś do szkoly namacalne dowody swojej hodowli a pozniej zjaraj je z nauczycielem hehe , pozdro


Widze ze nie zacziłeś :? Mileismy lekcje z panem władza 4 razy w tym miesiacu jakiś diler jest u nas w klasie :D hehheh no i nam kazali napisać cos o narkotykach cokolwiek to ja pisze o chodowli zawsze kpiłem z nauczycieli :D Oni niczego na serio nie biorą kiedys kumpel przyniósł prawdziwą trawe która mu wypadła i znalazł ja nauczyciel i powiedział tak "czyje to świnstwo kto sie tym zajmuje"
I sie przyznał bo w pakiecie było aź 5 gieta jeden giet kosztuje 40 zł kto by sie nie przyznał
a nauczyciel do tego gościa trzymaj to i nikomu nie pokazuj :twisted: :twisted: wyobraźacie sobie to :D

A sadzic bo mnie o to posądzacie to zamierzam dopiero w maju .....
blind–blind
Dodano
12.11.2003 21:24:55
szlauf:
hodowla zioła hehe i o to stary chodzi najlepiej przynieś do szkoly namacalne dowody swojej hodowli a pozniej zjaraj je z nauczycielem hehe , pozdro


Widze ze nie zacziłeś :? Mileismy lekcje z panem władza 4 razy w tym miesiacu jakiś diler jest u nas w klasie :D hehheh no i nam kazali napisać cos o narkotykach cokolwiek to ja pisze o chodowli zawsze kpiłem z nauczycieli :D Oni niczego na serio nie biorą kiedys kumpel przyniósł prawdziwą trawe która mu wypadła i znalazł ja nauczyciel i powiedział tak "czyje to świnstwo kto sie tym zajmuje"
I sie przyznał bo w pakiecie było aź 5 gieta jeden giet kosztuje 40 zł kto by sie nie przyznał
a nauczyciel do tego gościa trzymaj to i nikomu nie pokazuj :twisted: :twisted: wyobraźacie sobie to :D

A sadzic bo mnie o to posądzacie to zamierzam dopiero w maju .....
blind–blind
Dodano
12.11.2003 21:24:55
blind–blind:
Słynny pan El ninioczy jak mu tam zablokował mi temat z powodu takiego źe napisałem go głupota ludzka nie zna granic napisał źe to forum o xp a nie o czymś tam ale dział o wszystkim to o wszystkim Jasno jest wyjaśnione moze cie tu pisać o wszystki nie zwiazanym z xp ani z office... El ninio


kiedys tez wydawalo mi sie ze jest to dzial o wszystkijm zwiazanym z winxp ale jak jeden koles napisal topic o zarowkach i byl on kontynuowany, to zwatpilem. dlatego niewiem czemu ELNINO bloknal twoj topic i usunal nasze linki. to albo dzial o wszystkim albo nie, trzeba sie jakos umowic
gieras
Dodano
12.11.2003 17:58:09
blind–blind
Dodano:
12.11.2003 17:20:04
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1