"Program Internet Explorer przestał działać"

"Program Internet Explorer przestał działać. Trwa wyszukiwanie..." - taki komunikat dostaję zaraz po uruchomieniu przeglądarki Internet Explorer 7, ale problem pojawił się po instalacji wersji BETA 1 Internet Explorera 8, którego później odinstalowałem za względu na ten błąd. Dodatkowo po instalacji IE8 nie mogę uruchomić komunikatora TLEN - wyskakuje komunikat: "EAccesViolation". System: Windows Vista Home Premium SP1 Wiecie, jak uzdatnić IE7/8, żeby działał? Generalnie korzystam z FF lub Opery do przeglądania Internetu. Nie wiem, jakie szczegóły mógłbym jeszcze podać. Po prostu zadawajcie jakieś pytania. Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

Próbowałeś przywrócić system do wcześniejszego stanu, przed instalacją IE 8 ?
WaGonik
Dodano
02.07.2008 20:41:32
Przy uruchamianiu programu BearShare również wywala komunikat, że przestał działać. Zależy mi na tym, żeby działał mi IE7/8, ponieważ tworzę strony i muszę wiedzieć, jak zachowuje się przeglądarka przy kontakcie z kodem źródłowym. Może da radę jakoś zreinstalować system, aby nie utracić danych z dysku, ale żeby nie musieć bawić się w przenoszenie ich na inny dysk? bo przestało mnie już to bawić.
IgorS
Dodano
01.07.2008 19:43:56
Poczekaj na IE8 Beta 2
Small Mike
Dodano
26.06.2008 18:37:17
  • XanTyp 27.06.2008 00:57:46

    [quote=Small Mike]Poczekaj na IE8 Beta 2[/quote]Tak. To było bardzo pomocne #-o EAccesViolation często przewija się na forach jako częsta przyczyna przewinień programów (w tym i sterowników kart). Przy Tlenie najczęściej obwinia się o to wtyczki (m.in. statuslog) oraz funkcję przełączania profili. To tyle, co widać na przypadkowo znalezionych polskich forach. Na ogół zaleca się wyłączanie kolejno wtyczek i testowanie. Jednak, kiedy nie możesz go nawet uruchomić, to bida tym większa :/ Jeśli nikt nie powie Ci co faktycznie możesz z tym zrobić, pozostanie Ci FF i żmudne grzebanie w necie...

IgorS
Dodano:
26.06.2008 13:33:16
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1