Pytanie o "Konkurs Świąteczno-Noworoczny na CentrumXP.pl"

Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu. PS Jak macie inne pytanie pisać pod spodem tu będziemy pytać i odpowiadać

Odpowiedzi: 8

Witam mam problem gdyż za każdym razem muszę podawać nowego maila - gdy chcę wpisywac tylko jednego wyrzuca że był już uzyty kolega mówi że u niego nie ma tego problemu ](*,) Ania
paradajka
Dodano
19.12.2008 21:09:21
  • kaaroli 21.12.2008 16:16:48

    [quote=paradajka]Witam mam problem gdyż za każdym razem muszę podawać nowego maila - gdy chcę wpisywac tylko jednego wyrzuca że był już uzyty kolega mówi że u niego nie ma tego problemu ](*,) Ania[/quote] Mam DOKŁADNIE tak samo, taka wiadomość może by mnie nie zdziwiła, gdybym już coś wygrała, ale nic takiego nie miało miejsca. Czy mógłby ktoś z Administracji to wyjaśnić?

Trzeba być zalogowany w portalu. Po logowaniu link LOGOWANIE zmienia się na KONKURS. Klikacie i na tej stronie znajdują się wszystkie szczegóły konkursu, lista najbliższych rund etc oraz formularz, po wypełnieniu którego (e-mail i zgoda na wysyłanie Biuletynu MSowego) rejestrowany jest udział w konkursie. W praktyce z jednego konta możne wziąć udział w konkursie kilka osób, zakładając, ze każda z nich ma unikalny e-mail.
Kuba
Dodano
19.12.2008 19:17:47
  • enter 21.12.2008 21:30:48

    [quote=Kuba]Trzeba być zalogowany w portalu. Po logowaniu link LOGOWANIE zmienia się na KONKURS. Klikacie i na tej stronie znajdują się wszystkie szczegóły konkursu, lista najbliższych rund etc oraz formularz, po wypełnieniu którego (e-mail i zgoda na wysyłanie Biuletynu MSowego) rejestrowany jest udział w konkursie. W praktyce z jednego konta możne wziąć udział w konkursie kilka osób, zakładając, ze każda z nich ma unikalny e-mail. [/quote] U mnie nic takiego nie ma. Ponawiam prośbę o screeny.

może zrobisz kuba screeny rejestracji krok po kroku jak trzeba zrobić
Oliwer91
Dodano
19.12.2008 15:46:55
Na początek kilka cytatów z regulaminu: [quote]5.5. W każdej z Rund, pod uwagę będą brane wyłącznie Zgłoszenia, których proces został zainicjowany nie wcześniej niż w momencie rozpoczęcia się Rundy. Organizator będzie prowadził szczegółową rejestrację procesu Zgłaszania się do Konkursu, aby ustalić w sposób niebudzący wątpliwości kolejność Uczestników oraz aby przyznawanie nagród nie zależało od przypadku.[/quote] [quote]3.1. Zgłoszenie do Konkursu jest procesem polegającym na: 3.1.1. Zalogowanie w Portalu CentrumXP.pl za pomocą wewnętrznego systemu kont lub Microsoft Windows Live. 3.1.2. Podanie adresu e-mail oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie Biuletynu. 3.1.3. Potwierdzenie zgłoszenia poprzez kliknięcie linku otrzymanego na podany adres e-mail. 3.1.4. Automatycznym potwierdzeniu poprawnej rejestracji przez Portal CentrumXP.pl.[/quote] Rozumiem, że "inicjacja procesu zgłoszenia" odbywa się w chwili "zalogowania w Portalu CentrumXP.pl za pomocą wewnętrznego systemu kont lub Microsoft Windows Live", czyli przed rozpoczęciem rundy muszę się wylogować z Portalu CentrumXP.pl. A może "inicjacja procesu zgłoszenia" to kliknięcie linka "Logowanie w konkursie" lub "KONKURS" w menu po lewej stronie?
BlaSOFT
Dodano
19.12.2008 13:30:29
Jesli rodzice wyrażają zgodę, możesz brać udział.
Kuba
Dodano
18.12.2008 18:26:40
Czy trzeba być pełnoletnią osobą aby wziąć udział w konkursie?
wikalerys
Dodano
17.12.2008 17:57:51
[quote=Oliwer91]Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu.[/quote] Na portalu. Ale w tym momencie loginme z forum można się zalogować na forum i odwrotnie. [quote=hotrods]rozumiem to tak że z jednego komputera można oddać jeden głos - czy dobrze myślę czyli jedna rejestracja z jednego komputera na cały konkurs czy z jednego konta bo kont można mieć wiele czy dobrze rozumiem-pozdrawiam wszystkich[/quote] Jedyną rzeczą, którą będziemy rejestrwoać to adres e-mail, który nie może się powtarzać. Zachęcamy do wielkrotnego brania udziału w konkursie całej rodziny, dlatego można brać udziłą z jednego konta z jednego komputera. Po zgłoszniu do konkursu, wystarczy wylogować się z Portalu i zalogowac na inne konto. Jeśli zdarzy się sytuacja, że jedna osoba zdobyła dwie nagrody, które wysyłamy pocztą, osoba ta dostanie tylko jedną nagrodę, o czym mówi regulamin, który zakazuje brania udziąłu jednej osoby kilka razy.
Kuba
Dodano
15.12.2008 23:57:14
rozumiem to tak że z jednego komputera można oddać jeden głos - czy dobrze myślę czyli jedna rejestracja z jednego komputera na cały konkurs czy z jednego konta bo kont można mieć wiele czy dobrze rozumiem-pozdrawiam wszystkich
hotrods
Dodano
15.12.2008 23:01:53
Oliwer91
Dodano:
15.12.2008 22:00:31
Komentarzy:
8
Strona 6 / 6