Pytanie o "Konkurs Świąteczno-Noworoczny na CentrumXP.pl"

Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu. PS Jak macie inne pytanie pisać pod spodem tu będziemy pytać i odpowiadać

Odpowiedzi: 20

Moje pytanie pozostało nadal bez odpowiedzi, proszę mi powiedzieć dlaczego po wpisaniu danych adresowych potrzebnych do wysyłki nagrody, pola nadal są puste po odświeżeniu strony, czy u was jest tak samo i dlaczego? Dlaczego mail kontaktowy pomocy odnośnie konkursu nikt nie obsługuje? napisałem, nie dostałem odpowiedzi, więc co to za konkurs skoro nie ma się kontaktu z organizatorem w celu rozstrzygnięcia problemów.
mtestowy
Dodano
23.12.2008 01:15:24
Maximus, też grałem o klawiature, i było że jest do wygrania klawiatura, więc runda się skończyła z koszulkami napewno.
golabtomek
Dodano
23.12.2008 00:20:23
ktoś się orientuje, czy osoby odpowiedzialne za obsługę mają już przedświąteczne wolne ? ;) bo brat teraz zagrał i znowu mail o koszulkach, a na 23 miała być klawiatura z mychą bezprzewodowe... niestety tym razem nie mam potwierdzenia, czy ktoś o 22 zgarnął te koszulki, czy nie... choć to trochę dziwne, że 2 razy dokładnie w pełnej godzinie trafiamy i jest nie ta nagroda co powinna być :wtf:
maximus_dick
Dodano
23.12.2008 00:12:33
Ja nie mam nic do tego konkursu... bardzo fajnie sie gra, łatwa wygrana (mój brat już wygrał kamerkę dziś). Po drugie, co ma niemożliwość zalogowania do konkursu... pewnie caps locka miałeś wciśniętego. EDIT: Jest wiele innych konkursów na necie. Powodzenia...
golabtomek
Dodano
22.12.2008 22:17:57
Ten konkurs jest choryyy!
Oliwer91
Dodano
22.12.2008 22:03:43
paradajka, kaaroli - regulamin - punkt 5.2 ;] wi5nia, Slawekk - jak nie przychodzi info na maila co wpisujecie do subskrybcji, to najpewniej nie załapaliście się na żadne z 25 "nagradzanych miejsc" enter - nie to logowanie na górze, a po lewo... najpierw wchodzisz w jakieś info o konkursie, żeby się menu po lewo pokazało panie Admin... ja tu za Pana robotę odwalam, a gdzie info o moim Small Business 2003 ? ;]
maximus_dick
Dodano
22.12.2008 21:40:18
Różne cuda na kiju już tu widziałem, ale ten konkurs bije je na łeb :/ Wylogowałem się, przypilnowałem równej 20:00 i co? I wio! Nie mogłem się zalogować. Nie miało znaczenia, że od lat loguję się tu na to samo hasło, że mam autologowanie, że Windows ID przeszedłem już kilka miesięcy temu. Szczerze mówiąc, sam nie wiem, po ilu odświeżeniach udało mi się trafić i w ogóle zalogować :/ O co tu biega, do cholery?! Z natury rzadko tracę opanowanie, ale dzisiaj nerwy puściły bez limitów. Hasła same się pozmieniały, Windows ID w wielkich bólach wreszcie mnie przepuścił... chrzanić takie reguły i zasady, kiedy ponowne zalogowanie się na forum graniczy z cudem! albo trwa 20 minut. To już wolę tradycyjnego Mikołaja, nawet, jeśli miałby mi za to zachowanie dać rózgę wielką na pół Polski :/ [b]edit//[/b] Nijak nie mogę teraz zmienić danych w profilu, wyskakuje mi jakiś monit, że podaję błędne hasło o.O Paranoja :/
XanTyp
Dodano
22.12.2008 21:23:01
Witam. Mam takie pytanie, a raczej prośbę. Wczoraj próbowałem wygrać Vistę Home Premium o 22:00. Jednak nie miałem konta premium i wpisał mi sie adres @centrumxp.pl. Nie wiem, więc czy wygrałem czy nie, dlatego proszę któregoś z adminów konkursu, o sprawdzenie. Mój login: golabtomek@centrumxp.pl . Z góry dzięki ;) P.S Co jeśli wygrałem, a nie mam tego maila?
golabtomek
Dodano
22.12.2008 20:10:08
keddie - aktualnie na necie w Polsce jest kilkaset, albo i kilka tysięcy konkursów... poszukaj a znajdziesz taki, którego zasady cię zadowolą ;) ja osobiście się cieszę, że są takie reguły, a nie zwykłe losowania potrzebny jest refleks i grupa znajomych, czy rodziny, która się nie obrazi za wpisanie do newslettera ich maili... a może i nawet będzie z niego zadowolona ;) co innego błędy techniczne... panie Adminie... nadal czekamy na wyjaśnienie co się dzieje z zapisywaniem danych w profilu i czemu nie zawsze zwycięzca dostaje emaila z nagrodą, która była wyznaczona na dany etap
maximus_dick
Dodano
22.12.2008 15:33:07
Kto wymyśla te konkursy??? Zasada zdobywania nagród jest do bani - przykład z dzisiaj: od 9 do 13 wisiało "ETUI CD" do wygrania. Skoro nie zdążyłem o 9 to teraz czekam do 12 na kolejną nagrodę.... ale zaraz, przecież musi kliknąć 25 osób - czyli muszę kliknąć i być przegranym żeby konkurs toczył się dalej. no bo skoro nikt nie kliknie to nie będzie kolejnych rund, czyli 24 osoby/25 muszą się poświęcić - bez sensu. Nie lepiej by było po prostu losować 1 osobę z puli osób, które zapisały się do danej rundy? x[] - array z osobami które wzięły udział w danej rundzie n = length(x) winner = random(n) echo "the winner is: " + x[n] ;)
keddie
Dodano
22.12.2008 15:03:47
mtestowy: dobrze, że to napisałeś, bo ja nawet nie zauważyłem, że się dane nie zapisują... kliknąłem zapisz i zadowolony, nieświadomy czekam ;) to tylko u nas tak jest, czy wszystkim się profil nie zapisuje ?
maximus_dick
Dodano
22.12.2008 09:54:42
Ja mam problem taki, że nie mogę otrzymać nagrody, bo nie mogę wypełnić danych w profilu, po wpisaniu i kliknięciu zapisz po odświeżeniu pola znów są puste, wie ktoś dlaczego? albo w jaki sposób można usunąć profil w centrumxp.pl, bo w opcjach profilu nie ma takiej opcji.
mtestowy
Dodano
21.12.2008 19:28:44
gratulacje xychuo2 ja też wygrałem, jednak jest pewien problem grałem dziś o 14 o Office Small Business 2003, udało się być pierwszym, a tu przyszedł mi e-mail z gratulacjami, że wygrałem t-shirty wiem, że nie jest to opóźniona nagroda z poprzedniej tury, bo t-shirty godzinę wcześniej ustrzelił móz znajomy proszę więc kogoś z obsługi o wyjaśnienie dzięki :D
maximus_dick
Dodano
21.12.2008 15:45:12
Dostałem e-mail: [quote]Gratulacje wygrałeś Office Small Business 2007. Przypominamy że do otrzymania nagrody wymagane jest wypełnienie danych w profilu. ---- Wiadomość wygenerowana automatycznie przez Portal CentrumXP.pl [/quote] KIedy mogę liczyć na nagrodę?
xychuo2
Dodano
20.12.2008 23:36:04
  • Kuba 23.12.2008 09:59:05

    [quote=xychuo2]Dostałem e-mail: [quote]Gratulacje wygrałeś Office Small Business 2007. Przypominamy że do otrzymania nagrody wymagane jest wypełnienie danych w profilu. ---- Wiadomość wygenerowana automatycznie przez Portal CentrumXP.pl [/quote] KIedy mogę liczyć na nagrodę?[/quote] Wysyłać nagrody zaczniemy po Nowym Roku. [quote=maximus_dick]gratulacje xychuo2 ja też wygrałem, jednak jest pewien problem grałem dziś o 14 o Office Small Business 2003, udało się być pierwszym, a tu przyszedł mi e-mail z gratulacjami, że wygrałem t-shirty wiem, że nie jest to opóźniona nagroda z poprzedniej tury, bo t-shirty godzinę wcześniej ustrzelił móz znajomy proszę więc kogoś z obsługi o wyjaśnienie dzięki :D[/quote] Proszę skontaktuj się ze mną na PM lub e-mailem i podaj swój login bądź e-mail użyty podczas rejestracji. Sprawdż dokładnie Twój przypadek. [quote=kaaroli][quote=paradajka]Witam mam problem gdyż za każdym razem muszę podawać nowego maila - gdy chcę wpisywac tylko jednego wyrzuca że był już uzyty kolega mówi że u niego nie ma tego problemu ](*,) Ania[/quote] Mam DOKŁADNIE tak samo, taka wiadomość może by mnie nie zdziwiła, gdybym już coś wygrała, ale nic takiego nie miało miejsca. Czy mógłby ktoś z Administracji to wyjaśnić? [/quote] W konkursie z jednego adresu e-mail możesz brać udział tylko jeden raz, niezależnie od tego czy coś wygrałeś czy nie. [quote=mtestowy]Ja mam problem taki, że nie mogę otrzymać nagrody, bo nie mogę wypełnić danych w profilu, po wpisaniu i kliknięciu zapisz po odświeżeniu pola znów są puste, wie ktoś dlaczego? albo w jaki sposób można usunąć profil w centrumxp.pl, bo w opcjach profilu nie ma takiej opcji.[/quote] Wiemy o tym błędzie, jeszcze dziś zostanie poprawiony. [quote=enter][quote=Kuba]Trzeba być zalogowany w portalu. Po logowaniu link LOGOWANIE zmienia się na KONKURS. Klikacie i na tej stronie znajdują się wszystkie szczegóły konkursu, lista najbliższych rund etc oraz formularz, po wypełnieniu którego (e-mail i zgoda na wysyłanie Biuletynu MSowego) rejestrowany jest udział w konkursie. W praktyce z jednego konta możne wziąć udział w konkursie kilka osób, zakładając, ze każda z nich ma unikalny e-mail. [/quote] U mnie nic takiego nie ma. Ponawiam prośbę o screeny. [/quote] Proszę: http://www.centrumxp.pl/ASPX/KonkursSwiatecznoNoworoczny/konkurs.jpg [quote=keddie]Kto wymyśla te konkursy??? Zasada zdobywania nagród jest do bani - przykład z dzisiaj: od 9 do 13 wisiało "ETUI CD" do wygrania. Skoro nie zdążyłem o 9 to teraz czekam do 12 na kolejną nagrodę.... ale zaraz, przecież musi kliknąć 25 osób - czyli muszę kliknąć i być przegranym żeby konkurs toczył się dalej. no bo skoro nikt nie kliknie to nie będzie kolejnych rund, czyli 24 osoby/25 muszą się poświęcić - bez sensu. Nie lepiej by było po prostu losować 1 osobę z puli osób, które zapisały się do danej rundy? x[] - array z osobami które wzięły udział w danej rundzie n = length(x) winner = random(n) echo "the winner is: " + x[n] ;)[/quote] Zasady są jakie są. Jesli ktoś chce brać udział musi je rozumieć i akcetpować, proste. [quote=maximus_dick] co innego błędy techniczne... panie Adminie... nadal czekamy na wyjaśnienie co się dzieje z zapisywaniem danych w profilu i czemu nie zawsze zwycięzca dostaje emaila z nagrodą, która była wyznaczona na dany etap[/quote] DANE - wyjaśniłem wyżej MAILE - niektórzy dostawcy poczty, jak wp.pl blokują nasza pocztę. Niemniej jednak niezależnie od wysyłanych przez nas maili będziemy publikować listy zwycięzców na stronie. [quote=golabtomek]Witam. Mam takie pytanie, a raczej prośbę. Wczoraj próbowałem wygrać Vistę Home Premium o 22:00. Jednak nie miałem konta premium i wpisał mi sie adres @centrumxp.pl. Nie wiem, więc czy wygrałem czy nie, dlatego proszę któregoś z adminów konkursu, o sprawdzenie. Mój login: golabtomek@centrumxp.pl . Z góry dzięki ;) P.S Co jeśli wygrałem, a nie mam tego maila?[/quote] Regulamin mówi wyraźnie - musisz podać ważny adres e-mail. Aktuwuj więc szybko maila i poproś e-mialem lub na PM o sprawdzenie wygranej (lub poczekaj na publikację zwycięzców). [quote=maximus_dick]ktoś się orientuje, czy osoby odpowiedzialne za obsługę mają już przedświąteczne wolne ? ;) [/quote] Wręcz odwrotnie, masa pracy, dlatego nie odpwiadałem wczesniej :-) [quote=maximus_dick] bo brat teraz zagrał i znowu mail o koszulkach, a na 23 miała być klawiatura z mychą bezprzewodowe... niestety tym razem nie mam potwierdzenia, czy ktoś o 22 zgarnął te koszulki, czy nie... choć to trochę dziwne, że 2 razy dokładnie w pełnej godzinie trafiamy i jest nie ta nagroda co powinna być :wtf: [/quote] Bardzo możliwe. O równych godzinach jest po prostu masa osób w konkursie i często dopiero wtedy wypadaja nagrdoy z poprzednich rund. Ktoś tam pisał, że konkurs jest chory. W ostatecznym przypadku moglibyśmy zrobić losowanie, czy to było by lepsze? Takto zawsze jest jakiś mały cień szans, że mając refleks, dużo szczęścia i poprzednią rundę zakończoną :-) można upolować nagrodę.

  • maximus_dick 23.12.2008 21:29:55

    [quote=Kuba] [quote=maximus_dick] bo brat teraz zagrał i znowu mail o koszulkach, a na 23 miała być klawiatura z mychą bezprzewodowe... niestety tym razem nie mam potwierdzenia, czy ktoś o 22 zgarnął te koszulki, czy nie... choć to trochę dziwne, że 2 razy dokładnie w pełnej godzinie trafiamy i jest nie ta nagroda co powinna być :wtf: [/quote] Bardzo możliwe. O równych godzinach jest po prostu masa osób w konkursie i często dopiero wtedy wypadaja nagrdoy z poprzednich rund. [/quote] ok... możliwe... jednak proszę o sprawdzenie, jako że jak pisałem wcześniej (i na PM) na pewno raz się zdarzyło, że system przyznał złą nagrodę, więc jest szansa (wg mnie nawet dość duża), że w tym przypadku również dzięki :)

u mnie tez zadnego info ani nic. lipa i tyle
wi5nia
Dodano
20.12.2008 21:12:24
  • Slawekk 20.12.2008 22:24:41

    [quote=wi5nia]u mnie tez zadnego info ani nic. lipa i tyle[/quote] Ja też nie otrzymałem żadnego emaila.....:wtf:

andrzejkan - od razu przychodzi ci mail na ten co wpisałeś do subskrybcji... swoją drogą trochę dziwnie, bo jak wpisze maila mojego ojca, to jemu przyjdzie info, że wygrał, a powinno raczej przyjść mi, no nie ? mordzio - może za długo czekałeś na stronie i ci "wygasła"... spróbuj od razu po zalogowaniu
magick6969
Dodano
20.12.2008 20:42:35
  • mordzio 20.12.2008 20:45:02

    [quote=magick6969] mordzio - może za długo czekałeś na stronie i ci "wygasła"... spróbuj od razu po zalogowaniu[/quote] Nie mozliwe, no chyba ze sesja wygasa po 5sek od zalogowania;)

Ktos mi powie co zle robie, przy wpisaniu meila w subskrybcji przenosi mnie na strone zakladania nowego konta w portalu pomimo tego ze jestem zalogowany poprawnie.
mordzio
Dodano
20.12.2008 20:14:36
jak sprawdzić czy coś się wygrało
andrzejkan
Dodano
20.12.2008 20:05:05
Popieram Wi5nię. Dużo fajnych nagród, ale zasady konkursu niejasne.
xeprgchd
Dodano
20.12.2008 00:02:42
moim zdaniem jest to najgorzej zorganizowany konkurs jaki znalem do tej pory z taka pula nagrod. Pelno bledow w regulaminie, niejasnoci i niescislosci. Brak jasnych i konkretnych wytycznych JAK brac udzial w tym konkursie - ogolnie amatorka na calego. Wstyd, ze w ogole do takiego czegos doszlo. Nie mozna bylo robic czegos tak jak wss albo dobreprogramy, w tych serwisach jakos nie ma problemu z konkursami.
wi5nia
Dodano
19.12.2008 22:41:56
Oliwer91
Dodano:
15.12.2008 22:00:31
Komentarzy:
20
Strona 5 / 6