Pytanie o "Konkurs Świąteczno-Noworoczny na CentrumXP.pl"

Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu. PS Jak macie inne pytanie pisać pod spodem tu będziemy pytać i odpowiadać

Odpowiedzi: 20

Tez uważam tak, ale że BYŁ fajny dopóki nie zaczęły się robić zwiechy ... To już 3 raz!! Jak tak dalej pójdzie grać się nie będzie dało ... Przypominam, że ostatnia zwiecha trwała 2 dni ... Ciekawe ile ta potrwa :(
labarum
Dodano
06.01.2009 21:10:31
labarum, ale powiedz mi, źle ci? Łatwo wygrać, a wy narzekacie... Co do zwiech, to admini mogli by coś z tym zrobić, ale tak czy siak konkurs jest bardzo fajny! Więcej takich!
golabtomek
Dodano
06.01.2009 21:02:31
Ten konkurs to totalna siara ... Znowu się zaciął ... Potem odetkają i jedna osoba wraz z jej znajomymi 20 nagród wygrają -.- Gdy konkurs się zatnie na jakiejś rundzie to powinni ją odwołać i robić dodatkowe rundy na końcu konkursu ... A nie tak, że konkurs jest zacięty 2 dni a potem w 2 minuty jest do wygrania pełno nagród :neutral:
labarum
Dodano
06.01.2009 20:59:42
W jaki sposób potwierdzić adres e-mail? Na jaki adres wysłać i co wysłać? EDIT: Admin już od kilku dni nie odpowiedział na żaden z naszych postów, co jest?
golabtomek
Dodano
06.01.2009 15:54:16
Na pocztę w WP i Orange też nie przychodzą powiadomienia. Wysłałem e-maila z pytaniem co w tym przypadku, ale nikt nawet nie raczy odpowiedzieć...
krukis
Dodano
05.01.2009 21:29:29
mam pewien problem... w wygranych figuruje mail z ktorego zagralam, ale nie mam zadnej wiadomosci na poczcie :/ co teraz? poczte mam na interii...
obierka_i
Dodano
05.01.2009 14:54:09
a ja czegoś nie rozumiem. dostałem wczoraj wiadomość, po tym jak zagrałem, o treści: "Wygrałeś nagrodę pocieszenia - kupon rabatowy 10% na szkolenia multimedialne Poznaj Office 2007 i Poznaj Windows Vista. Kolejna runda już 1/3/2009 10:00:00 PM. a w niej do wygrania Microsoft Wireless Entertainment Desktop 7000. Informacje o odbiorze nagrody dostaniesz mailem już wkrótce. Przed rozpoczęciem kolejnej rundy musi się zarejestrować 24 uczestników." Skoro napisali mi, że przed rozpoczęciem kolejnej rundy musi się zarejestrować 24 uczestników , to w takim razie wynika z tego, że ja byłem pierwszą osobą w rundzie. a pierwsza osoba wygrywa, więc do końca tego wszystkiego nie rozumiem. czy mam rację?
mirek56
Dodano
05.01.2009 11:33:06
  • naruto 05.01.2009 12:07:29

    [quote=mirek56]a ja czegoś nie rozumiem. dostałem wczoraj wiadomość, po tym jak zagrałem, o treści: "Wygrałeś nagrodę pocieszenia - kupon rabatowy 10% na szkolenia multimedialne Poznaj Office 2007 i Poznaj Windows Vista. Kolejna runda już 1/3/2009 10:00:00 PM. a w niej do wygrania Microsoft Wireless Entertainment Desktop 7000. Informacje o odbiorze nagrody dostaniesz mailem już wkrótce. Przed rozpoczęciem kolejnej rundy musi się zarejestrować 24 uczestników." Skoro napisali mi, że przed rozpoczęciem kolejnej rundy musi się zarejestrować 24 uczestników <a runda ma 25>, to w takim razie wynika z tego, że ja byłem pierwszą osobą w rundzie. a pierwsza osoba wygrywa, więc do końca tego wszystkiego nie rozumiem. czy mam rację?[/quote] Niestety tak to juz jest na tym portalu. To już drugi duży konkurs który organizują i ponownie kompromitacja. #-o

Może trzeba było serwer na Linuksie postawić na jakiejś porządnej bazie, np. PostgreSQL?
xychuo2
Dodano
05.01.2009 08:15:41
Wczoraj właśnie przy dwóch najwartościowniejszych nagrodach padł.
golabtomek
Dodano
04.01.2009 21:54:25
Czy to mi się tylko wydaje, czy konkurs umarł?
xychuo2
Dodano
04.01.2009 21:21:58
  • krukis 04.01.2009 21:44:58

    [quote=xychuo2]Czy to mi się tylko wydaje, czy konkurs umarł?[/quote] Nie wydaje Ci się, padł wczoraj, może nie wytrzymał ilości zgłoszeń?

Grała moja sąsiadka dziś, i taki dziwny mail przyszedł... Wiem że w rundzie ma wziąć udział 25 osób. Czyli jak ja wygram to ma być 24 do końca. [quote]A tutaj nagle przychodzi taki mail jej: Kolejna runda już 1/3/2009 12:00:00 PM. a w niej do wygrania Office Small Business 2003. Informacje o odbiorze nagrody dostaniesz mailem już wkrótce. Przed rozpoczęciem kolejnej rundy musi się zarejestrować [b]24 uczestników[/b]. [/quote] Runda była napewno zmieniona wczesniej, pisało że do wygrania jest Office Small Business 2003. Jeśli więc zarejestrowało ją jako pierwszą (24+1=25), to czemu nie miała informacji o wygranej? he? Jej login to: magolimko (mail: magolimko@gmail.com) EDIT: Sprawdziłem i co? Założyłem konto byle jakie, bez nazwiska, spróbowałem zagrać bo runda z officem 2003 sie przedłuża, a tu przychodzi mi taki sam mail jak ten wymieniony wcześniej... system sie zaciął ! Halo ! Halo ! Admini śpią? EDIT2: Już wszystko działa EDIT3: Mój brat dostał teraz takiego samego maila... znowu zwiecha... co sie dzieje?
golabtomek
Dodano
03.01.2009 13:05:08
Wyczerpałeś limit :) Z jednego konta mogą brać udział 3 osoby (każda po jednym razie). P.S Wysyłka będzie w następnym tygodniu?
golabtomek
Dodano
02.01.2009 12:02:54
a wczoraj wziąłem po dłuższej przerwie raz udział i mi do dzisiaj pokazuje taki komunikat: Wystąpiło za dużo zgłoszeń z tego samego konta Windows Live ID lub konta Portalu CentrumXP.pl. Użyj innego konta! co jest nie tak? pozdrawiam
irom
Dodano
02.01.2009 11:31:40
To ja mam takie pytanko... Bo powiedzenie jest że 1 profil może wysłać raz zgłoszenie. Czyli jak się zaloguję powiedzmy 5 Stycznia o 15:02 i wyśle tego e-maila że biorę udział. I czy coś wygram czy nie. To np. 7 Stycznia czy dowolnego innego dnia drugi raz spróbować nie mogę chyba że będę miał mutli-konta albo pół rodziny namówię żeby się zarejestrowali i próbowali coś wygrać... Dobrze rozumiem?
Xingu
Dodano
30.12.2008 20:14:49
Punkt 3.1.3. regulaminu konkursu brzmi: Potwierdzenie zgłoszenia poprzez kliknięcie linku otrzymanego na podany adres e-mail. Co w wypadku jeżeli na podane adresy e-mail serwisów wp.pl lub orange.pl potwierdzenia o wygranych nie dochodzą, chyba są blokowane przez w/w serwisy.
krukis
Dodano
30.12.2008 10:24:35
A jeżeli dostałam tą 10% zniżkę to już muszę założyć nowe konto? czy z innego maila grać( bo można 3 razy z jednego konta)? Czy to jest traktowane jako nagroda czy nie?
twix4
Dodano
27.12.2008 18:07:02
Fakt. Konkurs źle zorganizowany. A to że musi być 25 osób inaczej nie gra sie o nastepna nagrode to już tragedia. Jest godzina 14:00 klikam jestem niby pierwszy ale okazuje sie że wcześniej było tylko 24 osoby a ja jestem ostatnim a nie pierwszym. Poprostu masakra. Powinno być w takim razie napisane ile osób juz jest. Bo straciłem przez coś takiego właśnie szanse na wygraną. Wciskają tylko 10% zniżki na jakies bzdety o Office czy tam Viście żeby Microsoftowi na święta nabić chyba kasy i skłonić ludzi do kupienia czegoś skoro maja 10% zniżki. --- Zauważyłem że ostatnio na forum to nawet nikt praktycznie nie odpisuje na prawdziwe problemy z systemem czy innym oprogramowaniem. Jedyne odpowiedzi grona ekspertów dotyczą problemów beznadziejnie prostych. Niesty panuej na stronie sztuczny nastrój bezstronności. Ale wszystkie jak lecą artykuly stawiają produkty MS w dobrym świetle i praktycznie unika sie pisania prawdy o niedoróbkach. Sorki za taką opinie ale juz mnie zaczyna irytować taka sytuacja. Kiedyś fajna stronka i forum a teraz takie coś.
wasylek88
Dodano
24.12.2008 15:09:11
Wiadomo - trzeba być pierwszy w danej rundzie. Na stronie konkursowej podany jest czas serwera. Czy to według niego jest określane, kiedy kto się zarejestrował? Czy jak?
enter
Dodano
23.12.2008 21:49:06
A ja mam takie pytanie. Czy jak na jedno nazwisko dostałem tą zniżke 10% to znaczy że wygrałem już nagrodę i nie moge wygrać na to nazwisko innej nagrody? (nie pytam o jednego maila tylko o jedno nazwisko)
golabtomek
Dodano
23.12.2008 21:02:46
  • Kuba 24.12.2008 15:17:32

    [quote=golabtomek]A ja mam takie pytanie. Czy jak na jedno nazwisko dostałem tą zniżke 10% to znaczy że wygrałem już nagrodę i nie moge wygrać na to nazwisko innej nagrody? (nie pytam o jednego maila tylko o jedno nazwisko)[/quote] Jedna osoba może w ogóle brać tylko jeden raz udział w konkursie. Osoby, które wygrają pare nagród (ale rzeczowych, nie kuponów z rabatem) na pewnoe nie dostaną wsyztskich nagród, bo to było by niezgodne z regulaminem. [quote=enter] Na stronie konkursowej podany jest czas serwera. Czy to według niego jest określane, kiedy kto się zarejestrował? Czy jak?[/quote] Tak! [quote=wasylek88]Fakt. Konkurs źle zorganizowany. A to że musi być 25 osób inaczej nie gra sie o nastepna nagrode to już tragedia. Jest godzina 14:00 klikam jestem niby pierwszy ale okazuje sie że wcześniej było tylko 24 osoby a ja jestem ostatnim a nie pierwszym. Poprostu masakra. Powinno być w takim razie napisane ile osób juz jest. Bo straciłem przez coś takiego właśnie szanse na wygraną. [/quote] Właśnie na tym polega konkurs, że nie wiadomo ile osób do końca rundy. Ale ebz problemu możesz sprawdzić, która trwa runda.

[b]Kuba[/b], dzięki za wyjaśnienie sprawy. W tej chwili to już wszystko (prawie wszystko) rozumiem. Pozdrawiam.
enter
Dodano
23.12.2008 18:02:16
Oliwer91
Dodano:
15.12.2008 22:00:31
Komentarzy:
20
Strona 4 / 6