Pytanie o "Konkurs Świąteczno-Noworoczny na CentrumXP.pl"

Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu. PS Jak macie inne pytanie pisać pod spodem tu będziemy pytać i odpowiadać

Odpowiedzi: 20

Następne moje pytanie. Czy to jest(była) prawda? Wypełnienie i wysłanie tego formularza spowoduje zarejestrowanie udziału w konkursie. Ewentualna nagroda zostanie przyznana automatycznie o czym poinforumujemy Cię e-mailem. (kopia ze strony konkursowej)
andi12
Dodano
21.01.2009 19:01:15
  • Kuba 21.01.2009 22:37:14

    [quote=andi12]Następne moje pytanie. Czy to jest(była) prawda? Wypełnienie i wysłanie tego formularza spowoduje zarejestrowanie udziału w konkursie. Ewentualna nagroda zostanie przyznana automatycznie o czym poinforumujemy Cię e-mailem. (kopia ze strony konkursowej) [/quote] Tak, to prawda.

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie : 5. ZASADY PRZEPROWADZANIA KONKURSU 5.1. Uczestnik może dokonać Zgłoszenia do Konkursu tylko raz. z tym co moderator odpowiada na forum: Jedyną rzeczą, którą będziemy rejestrwoać to adres e-mail, który nie może się powtarzać. Zachęcamy do wielkrotnego brania udziału w konkursie całej rodziny, dlatego można brać udziłą z jednego konta z jednego komputera. Po zgłoszniu do konkursu, wystarczy wylogować się z Portalu i zalogowac na inne konto. Jeśli zdarzy się sytuacja, że jedna osoba zdobyła dwie nagrody, które wysyłamy pocztą, osoba ta dostanie tylko jedną nagrodę, o czym mówi regulamin, który zakazuje brania udziąłu jednej osoby kilka razy. Jest to dla mnie bardzo ważne myślę,że dla innych też!
andi12
Dodano
21.01.2009 18:44:22
A ja mam takie pytanie dotyczące kolejności wysyłki, tzn. kolejność będzie w zależności od czasu wygranej czy czasu potwierdzenia, czy może w zależności od wygranej nagrody?
golabtomek
Dodano
19.01.2009 21:30:37
  • konkurs 20.01.2009 09:30:40

    [quote=golabtomek]A ja mam takie pytanie dotyczące kolejności wysyłki, tzn. kolejność będzie w zależności od czasu wygranej czy czasu potwierdzenia, czy może w zależności od wygranej nagrody?[/quote] Wysyłka zależy od kolejności etapu i szybkości potwierdzenia poprawności adresu email.

Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się wysyłanie nagród?, będzie to poczta czy firma kurierska?
krukis
Dodano
19.01.2009 12:52:00
  • konkurs 19.01.2009 14:50:29

    [quote=krukis]Czy ktoś wie kiedy rozpocznie się wysyłanie nagród?, będzie to poczta czy firma kurierska?[/quote] Wysyłka nagród pocztą - rozpocznie się jeszcze w tym tygodniu.

chyba zwycięski, a nie "zwycięzki". A jeśli ktoś wygrał dwie nagrody na jeden login, to można sobie wybrać którą?
xychuo2
Dodano
16.01.2009 14:11:30
[size=8][b]Potwierdzenie poprawności użytego adresu e-mail[/b][/size] Po zakończeniu konkursu dnia 19 stycznia 2009 do zwycięzców zostaną wysłane wiadomości e-mail z linkiem potwierdzającym poprawność użytego adresu. Jeżeli wiadomość z linkiem potwierdzającym nie dojdzie na podany adres do dnia 20 stycznia 2009 do godz. 8.00 uczestnik będzie mógł potwierdzić jego poprawność wysyłając z niego wiadomość na skrzynkę konkurs@onexgroup.pl. [size=6][i][b]Wzór e-maila potwierdzającego[/b][/i][/size] [b]Temat:[/b] „Konkurs – potwierdzenie adresu e-mail” [b] Treść: [/b] Login Live ID: zwycięzki login Live ID E-mail: zwycięzki email [size=7][color=red]Uwaga: Prosimy nie przesyłać wiadomości potwierdzających przed 20 stycznia 2009![/color][/size]
konkurs
Dodano
16.01.2009 11:01:22
Już tydzień czekamy na odpowiedź...
golabtomek
Dodano
13.01.2009 14:33:51
A w regulaminie jest napisane, ze trzeba kliknac w link potwierdzajacy przychodzacy mailem ... A przeciez zadnych linkow w mailach nie ma ...
labarum
Dodano
12.01.2009 18:49:47
I co z tymi potwierdzeniami? Może chociaż powiecie kiedy będzie można potwierdzić?
golabtomek
Dodano
12.01.2009 18:38:30
bo z jednego konta można 3 razy brać udział... przeczytaj co pisze na stronie a sie dowiesz...
golabtomek
Dodano
11.01.2009 22:03:01
Do kitu ten konkurs, od początku nie mogę się zarejestrować do konkursu. Za każdym razem informacja, że za dużo zgłoszeń.
r.helt
Dodano
11.01.2009 20:04:37
No i co? Ja chce nagrodę :lol: (joke ;) ) A tak na serio to kiedy wysyłka i co z tymi potwierdzeniami?
golabtomek
Dodano
11.01.2009 19:05:40
spokojnie ludziki... co wy tacy drażliwi ? nagrody nie uciekną linków potwierdzających jeszcze nie wysyłali, więc do ludzi z pocztą na wp też może te zwiechy są przez kogoś kto zasady łamie... blokuje dostęp do serwera, czy coś wątpie, żeby admin sobie siedział, czytał nasze wiadomości i pod nosem mówił "potrzymamy jeszcze tych frajerów... zobaczymy jak bardzo można ich zdenerwować" ;) ...może poprostu sobie nie radzą i nie chcą się przyznać ;) na pewno się starają, żeby było dobrze :D
maximus_dick
Dodano
08.01.2009 14:21:05
Ej co jest do jasnej... ! Odwiedza tą strone ktokolwiek związany z tym konkursem? pisałem na maila i też głucho. EDIT: [quote]W przypadku jakichkolwiek pytań bądź niejasności, problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy kontaktować się z nami e-mailem na adres: info@grupacentrumxp.pl lub odwiedź Forum Portalu CentrumXP.pl gdzie odpowiadamy na pytania na [b]bierząco.[/b][/quote] To jest cytat z zasad konkursu. Jeśli my (bioracy udział) mamy sie trzymać zasad to wy też powinniście...
golabtomek
Dodano
08.01.2009 13:34:54
No bez przesady... ile można czekać na odp. na jedno pytanie? Ludzie zróbcie coś z tym !
golabtomek
Dodano
07.01.2009 21:43:53
Naprawdę czuję się olewany przez adminów konkursu. Zero odpowiedzi na pytania (nie tylko moje) jak należy potwierdzić e-mail i kiedy wysyłane będą nagrody. Konkurs padł kilka razy. Zero wyjaśnień, przeprosin. Chcesz wziąć udział w konkursie by wygrać powiedzmy Office'a. Konkurs pada na jakiejś koszulce. Czekasz godzinę, dwie. Nic. Ciągle koszulka. Wysyłasz więc e-maila kontrolnego żeby sprawdzić czy coś jest nie tak - oczywiście dostajesz odpowiedz, że nic nie wygrałeś (przepraszam wygrałeś nagrodę pocieszenia hahaha), i że 24 ludków musi się jeszcze zarejestrować. Czyli konkurs padł i idziesz spać. Rano sprawdzasz... A tu pozamiatane. Nagrody już wygrane przez kogoś innego. Masakra.
xychuo2
Dodano
07.01.2009 13:14:12
Zaczynam się denerwować... przecież to jest duży portal, czemu więc panuje tu taki brak informacji? Po raz trzeci pytam się jak potwierdzić adres e-mail.!
golabtomek
Dodano
07.01.2009 10:38:57
Nigdzie nie ma tego opisane, więc może ktoś by nas oświecił?
golabtomek
Dodano
06.01.2009 22:21:04
ja też wysłałem pytanie jak potwierdzić e-mail i co? Też bez odpowiedzi.
xychuo2
Dodano
06.01.2009 22:15:43
Ja dalej czekam na odp na pytanie w jaki sposób potwierdzić adres e-mail
golabtomek
Dodano
06.01.2009 21:12:08
Oliwer91
Dodano:
15.12.2008 22:00:31
Komentarzy:
20
Strona 3 / 6