Pytanie o "Konkurs Świąteczno-Noworoczny na CentrumXP.pl"

Nie było dokładnie wyjaśnione czy to będzie się trzeba logować rejestrować na portalu CXP.pl czy na forum tego portalu. PS Jak macie inne pytanie pisać pod spodem tu będziemy pytać i odpowiadać

Odpowiedzi: 20

Przytłaczająca większość została wysłana od razu po zakończeniu konkursu. Problem opóźnienia dotyczy niektórych osób, które wygrały Microsoft Office 2007 w wersji HOME i SB. Dziś wysyłaliśmy HOMy, lutro już do końca zostaną wysłane Office 2007 SB. Przepraszam te kilka osób z prawie 500, które musiały czekać na nagrody. [quote=andi123] A tak ponawiam pytanie gdzie są wyniki?(może przeoczyłem?)[/quote] Dokładnie, przeoczyłeś. WYniki były publikwoane na bieżąco, więc w momencie ukończenia konkursu była już opublikwoana cała lista (czyli miesiac temu).
Kuba
Dodano
16.02.2009 19:32:40
Zastanawiam się, czy Tobie nie marzy się czasem, że jako jedyny z załogi, który ostatnio tu odpowiadam, czy aby nie przyniosę Ci tej nagrody osobiście do domu? Bo tylko takie rozwiązanie zapewne by Cię usatysfakcjonowało. Sorry Winetou, ale nie ma tak dobrze. Nikt nie twierdzi, że konkurs był idealnym. Ale fakt, że nikt inny nic nie pisze, nie potwierdza ani nie zaprzecza, że mogą być prowadzone jakieś czynności mające na celu wyprostowanie wszelkich uchybień - bez przedwczesnego informowania. W tych kwestiach jestem tak samo władny i jak Ty. Ale skoro uważasz, że się rozczulam na swoim(?) losem, to może powiem,że już nie mam nic więcej do dodania. Temat wyczerpaliśmy całkowicie.
XanTyp
Dodano
16.02.2009 17:32:38
Myślałem, że jako moderator postarasz się pomóc w rozwiązaniu problemów uczestników lecz myliłem się! Ciągle tylko rozczulasz się nad swoim losem jak to jesteś "sponiewierany" przez natarczywych uczestników konkursu.I tak nasuwa się pytanie -czego Oni tak naprawdę chcą? Myślę, że wyjaśnienia wszystkiego co dotyczy nieprawidłowości w przeprowadzonym konkursie. Czy myślisz, że nikt nie wykorzystał innych możliwości? Może dzięki forum czytelnicy poznają w jaki sposób organizator traktuje uczestników. Polecam Tobie i organizatorom sposób przeprowadzenia konkursu przez Dobreprogramy! Popatrz na strony konkursowe i forum poświęcone konkursowi,sposób traktowania uczestników i opinie uczestników! A na tym forum- pozytywne opinie o konkursie? Czyli coś jest(było) nie tak?
andi123
Dodano
15.02.2009 20:40:24
Masz prawo się dziwić lub nie, zwłaszcza że jestem tu modem od ok. dwóch tygodni - co zapewne wynikło z moich powiązań z Organizacją konkursu, sutymi łapówkami i moimi osobistymi kontaktami na najwyższych szczeblach partyjnych, prawda? Bo tak mi tu coś coś chyba podsuwasz. Nie dziw się więc, że stoję "w jego obronie". o.O Mniejsza z resztą o mnie. Kiedy mnie się coś nie powodzi, szukam i wykorzystuję wszelkie możliwe sposoby na załatwienie tego. Nie ograniczam się tylko do "ostrzejszych wypowiedzi" pod jednym adresem. Są adresy, są telefony, nazwa firmy... dzwonić, szukać, dociekać.
XanTyp
Dodano
15.02.2009 19:27:41
W przypadku jakichkolwiek pytań bądź niejasności, problemów z logowaniem lub rejestracją prosimy kontaktować się z nami e-mailem na adres: info@grupacentrumxp.pl lub odwiedź Forum Portalu CentrumXP.pl gdzie odpowiadamy na pytania na bierząco.(cytat ze strony konkursowej, pisownia oryginalna ,patrz: zasady konkursu ) Nikt nie macha pięściami! To są tylko trochę ostrzejsze wypowiedzi pod adresem organizatora, który jak widać notorycznie unika kłopotliwych pytań i jeszcze ma obrońcę w Pana osobie(czemu się nie dziwię)!
andi123
Dodano
15.02.2009 16:54:22
Nie widzę w swojej wypowiedzi grana emocji. Stwierdzam tylko suche fakty. Forum jest od tego, żeby się na nim wypowiadać, a nie by machać pięściami. Regulamin wyraźnie stwierdza, kto jest Organizatorem, przedstawione są jego dane i to z nim należy się kontaktować bezpośrednio we wszelkich sprawach a nie poprzez forum przy portalu. Skoro nikt tu rzeczowo nie odpowiada na wasze kwestie - najwyraźniej nie czuje się zobligowany do tego. I to właśnie chciałem wam zasugerować. Pukacie do niewłaściwych drzwi. A kwestia zamykania czy nie zamykania wątków pozostanie, za pozwoleniem, w mojej gestii, tudzież reszty nadzoru.
XanTyp
Dodano
15.02.2009 13:58:48
Panie moderatorze XanTyp! Uprzejmie proszę Pana o zasugerowanie organizatorom konkursu ,że wątek na forum dotyczący organizacji i przeprowadzenia konkursu nie został zakończony i Ich obowiązkiem jest odpowiedź na wszelkie pytania i wątpliwości do czego się zobowiązali na stronie konkursowej! W przeciwnym razie proszę o zamknięcie tego wątku na forum, co będzie ewidentnie świadczyło o ignorowaniu uczestników konkursu! Na tym forum są ewidentne dowody ignorowania uczestników konkursu przez organizatorów toteż nie zdziwię się jak wątek zostanie zamknięty! Myślę, że Pan Panie moderatorze nie jest adresatem tych wszystkich krytycznych wypowiedzi ,dlatego nie powinien Pan reagować w tak emocjonalny sposób!
andi123
Dodano
15.02.2009 12:27:18
Moja wypowiedź jest skierowana do organizatorów konkursu. Bo to chyba oni odpowiedzialni są za cały przebieg tego konkursu. Po prostu mam nadzieję , że ktoś w końcu napisze czy dostaniemy te nagrody czy nie?
blizniaczka0
Dodano
15.02.2009 00:59:31
Czyli co jeżeli potwierdziłam wygraną, czekałam cierpliwie na nagrodę by nie sprawiać kłopotu , bo są różne przyczyny - typu organizacja poczty, organizatorów.... To teraz jeżeli nadal mi nagroda nie doszła to mogę się z nią pożegnać?! Jeżeli spełniłam wszystkie potrzebne wymagania? Tak? Może to był jakiś chwyt organizatorów , że my nie będziemy sprawiać kłopotów tylko grzecznie przeczekamy, aż jakiś cudem dotrze do nas nagroda a oni teraz zasłaniają się regulaminem którzy sami nie przestrzegają?? Ja już serio nie rozumiem .... i bardzo proszę o spokojne wyjaśnienie mi kiedy reszta nagród zostanie rozesłana?
blizniaczka0
Dodano
14.02.2009 19:46:22
  • XanTyp 15.02.2009 00:46:11

    [quote=blizniaczka0]a oni [u]teraz[/u] zasłaniają się regulaminem którzy sami nie przestrzegają??[/quote]Jeśli sugerujesz mi, że jestem jednym z nich, bo opowiedziałem się po stronie redakcji, to spieszę dowieść, że jestem tu tylko biernym obserwatorem. Nie jestem organizatorem, ani nikim powiązanym, nawet nie brałem udziału w konkursie.

Gdyby organizator ogłosił wyniki konkursu zgodnie z pkt: 7. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU 7.1. Najpóźniej w terminie 10 dni od zakończenia Konkursu, Organizator opublikuje na swojej stronie internetowej listę Uczestników nagrodzonych w Konkursie. (wyciąg z regulaminu konkursu) Jest to złamanie regulaminu konkursu przez organizatora! Jeśli by były wyniki nie byłoby niektórych wątpliwości a zarazem pytań! Proszę przeczytać wszystkie wypowiedzi na forum oraz dyskusje na stronach konkursowych , a poznamy opinię na temat organizacji konkursu! A tak ponawiam pytanie gdzie są wyniki?(może przeoczyłem?) Myślę, że dopóki będzie istniał na forum wątek konkursowy to obowiązkiem (a przynajmniej dobrym obyczajem) są odpowiedzi na pytania! Ale organizator ma (miał) chyba inne zdanie?
andi123
Dodano
13.02.2009 20:03:15
Nie ja ustalałem reguły więc mnie o to nie pytajcie. Ot, nie leży mi, że wiesza się psy na niewłaściwych ludziach.
XanTyp
Dodano
13.02.2009 10:40:08
Tylko jak myśmy mieli się wcześniej dowiedzieć? Każdy by przecież spokojnie czekał na nagrode, a jak tylko nie przychodziły przez dłuższy okres to odezwaliśmy się. Po drugie, post [quote][b]Większość[/b] nagród została już wysłana. Proszę cierpliwie poczekać na swoją nagrodę, pewnie już niedługo dojdzie.[/quote] był napisany 30 stycznia, więc jeśli przykładowo moja nagroda nie została jeszcze wtedy wysłana to jak mieliśmy się do 25 stycznia zgłosić? hmm? Co do tej literówki to nie wydaje mi się... Skoro potwierdzaliśmy maile dopiero 20 stycznia to jak mogliśmy składać reklamacje do 5 dni?
golabtomek
Dodano
13.02.2009 08:14:13
Ja też dalej nie mam nagrody... powtarza się sytuacja gdy trzeba było potwierdzić maile - zupełna dezinformacja...
golabtomek
Dodano
12.02.2009 20:08:27
ja tez nie dostalam jeszcze nagrody rowniez office 2007 dom i nie wiem czemu.. czy jest ktos jeszcze kto nie dostal nagrody?? kiedy ona przyjdzie??
permuska001
Dodano
12.02.2009 14:49:38
  • slawic 12.02.2009 19:09:19

    [quote=permuska001]ja tez nie dostalam jeszcze nagrody rowniez office 2007 dom i nie wiem czemu.. czy jest ktos jeszcze kto nie dostal nagrody?? kiedy ona przyjdzie??[/quote] Ja też jeszcze nie dostałem nagrody ... To jest porażka normalnie - totalna kompromitacja ... Przypominam, że 2 dni temu minął regulaminowy czas dla Redakcji na wysłanie nagród ... Redakcja nie dotrzymała umowy i ciekawe co teraz? Co otrzymamy w zamian? P.S. W dodatku chamsko nie odpisuje ani na forum ani na maile ...

Ja mam takie pytanie: Czekam już długi okres czasu, znajomym i rodzinie już przyszły dawno nagrody, a ja Office 2007 dla Uż. Domowych jeszcze nie dostałem, można wiedzieć czemu?
golabtomek
Dodano
07.02.2009 00:25:39
  • XanTyp 13.02.2009 00:42:22

    [quote=golabtomek]Ja mam takie pytanie: Czekam już długi okres czasu, znajomym i rodzinie już przyszły dawno nagrody, a ja Office 2007 dla Uż. Domowych jeszcze nie dostałem, można wiedzieć czemu?[/quote][quote=permuska001]ja tez nie dostalam jeszcze nagrody rowniez office 2007 dom i nie wiem czemu.. czy jest ktos jeszcze kto nie dostal nagrody?? kiedy ona przyjdzie??[/quote][quote=slawic]Ja też jeszcze nie dostałem nagrody ... To jest porażka normalnie - totalna kompromitacja ... Przypominam, że 2 dni temu minął regulaminowy czas dla Redakcji na wysłanie nagród ... Redakcja nie dotrzymała umowy i ciekawe co teraz? Co otrzymamy w zamian? P.S. W dodatku chamsko nie odpisuje ani na forum ani na maile ...[/quote][quote=golabtomek]Ja też dalej nie mam nagrody... powtarza się sytuacja gdy trzeba było potwierdzić maile - zupełna dezinformacja...[/quote]Widzę, że panowie pisać potrafią, ale z czytaniem to już problem... Zatem pora na małe douczonko: [quote]9. [b]POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE[/b] 9.1. Wszystkie reklamacje dotyczące przebiegu Konkursu należy zgłaszać pisemnie - za pośrednictwem poczty listem poleconym na adres: „Onex Group”, ul. Tarnogórska 21, 42-289 Woźniki w terminie do 14 dni liczonych od dnia, w którym Uczestnik dowiedział się o zaistnieniu nieprawidłowości, nie później jednak niż do dnia 25.01.2008 włącznie. 9.2. Reklamacje dotyczące Programu rozpatrywane będą w ciągu 14 dni od daty ich otrzymania przez komisję reklamacyjną w skład której wejdą osoby upoważnione przez Organizatora. 9.3. O sposobie załatwienia reklamacji Uczestnik Konkursu zostanie poinformowany pisemnie w terminie 14 dni od dnia rozpatrzenia reklamacji.[/quote][size=4]Zakładam, że data 25 stycznia 2008 jest literówką, i miało tam widnieć 2009.[/size] Trąbicie na lewo i prawo, jak to jest wam źle. Kłopot w tym, że trąbicie pod niewłaściwą bramą. I w sumie - trąbicie nieco po terminie. Więc może zamiast wytykania Redakcji "chamstwa" - zastanówcie się trochę nad adresowaniem swoich roszczeń. Ale jak się przeczytać [url=http://www.centrumxp.pl/ASPX/KonkursSwiatecznoNoworoczny/Regulamin.aspx]regulaminu[/url] nie chce, to i kwiatki same rosną.... :-s

7. OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU 7.1. Najpóźniej w terminie 10 dni od zakończenia Konkursu, Organizator opublikuje na swojej stronie internetowej listę Uczestników nagrodzonych w Konkursie. (wyciąg z regulaminu konkursu) Czy była? Czy jest? Czy będzie? (oczywiście lista z wynikami konkursu)
andi123
Dodano
31.01.2009 22:58:55
Pisałem już maila, ale nikt nie raczył odpisać, więc piszę tutaj. Ja chciałem się dowiedzieć, czy wszystkie nagrody zostały już wysłane? Bo ja wygrałem Office Small Business 2007 i do tej pory nie dostałem paczki. A też wiem, że niektórzy moi znajomi otrzymali swoje nagrody ...
slawic
Dodano
29.01.2009 14:43:42
  • konkurs 30.01.2009 10:21:03

    [quote=slawic]Pisałem już maila, ale nikt nie raczył odpisać, więc piszę tutaj. Ja chciałem się dowiedzieć, czy wszystkie nagrody zostały już wysłane? Bo ja wygrałem Office Small Business 2007 i do tej pory nie dostałem paczki. A też wiem, że niektórzy moi znajomi otrzymali swoje nagrody ... [/quote] Większość nagród została już wysłana. Proszę cierpliwie poczekać na swoją nagrodę, pewnie już niedługo dojdzie.

Dowiem się, ale prawdopodobnie nagrody nie mają gwarancji. Dodam, że sprzęt Microsoftu nigdy nie drukwoanej gwarancji, jak Ci coś nie działa, idziesz z paragonem do sklepu..
Kuba
Dodano
28.01.2009 13:47:27
też bym o tą informację prosił kamerka wczoraj przyszła... działa oczywiście dobrze, ale na wszelki wypadek informacja się przyda, jako że pisemnej gwarancji brak pozdrawiam
Jahbless
Dodano
27.01.2009 10:43:11
W jaki sposób będzie można realizować gwarancję w przypadku ewentualnych awarii sprzętu? (nagród konkursowych)
krukis
Dodano
26.01.2009 16:36:34
Oliwer91
Dodano:
15.12.2008 22:00:31
Komentarzy:
20
Strona 2 / 6