pytanie o paypal

Witam.Pytanie jest skierowane do użytkowników systemu PayPal. Sprawa wygląda tak : mam konto na PayPal mam konto w PKO BP i mam też kartę płatniczą - i widzę opcję dodaj kartę płatniczą/kredytową - i trzeba podać numer karty , to jest ten numer co jest na karcie ten 16-cyfrowy tak ? -trzeba podać adres rozliczeniowy-to rozumiem że będą mi wysyłać do domu wyciągi ? czy będę za to jakoś płacił? -czy jeśli na PayPalu mam załóżmy 30$. I chcę to wysłać w na konto które mam w PKO BP(na numer rachunku po prostu w PKO BP) - gdzie to mogę zrobić ?bo gdy daję przelew jednorazowy (w PayPalu) to jest tylko okienko,by podać adres mail użytkownika PayPalu. A ja bym chciał na rachunek bankowy w Polsce. Widziałem opcję dodania rachunku bankowego do PayPal-u ale trzeba było podać jakiś numer IBAN który składa się z 28 znaków a numer rachunku mój ma 26 cyfer:/ To chyba nie to ? I czy gdy dodam tą kartę debetową, to nie będę ponosił żadnych opłat za to ? Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odpowiedzi: 1

1. Tak, podajesz ten 16 cyfrowy numer. 2. Historię rozliczeń znajdziesz w panelu PayPal, adres raczej ma tutaj znaczenie bardziej praktyczne - gdy dokonasz płatności w tym systemie to kontrahent automatycznie otrzymuje twoje dane osobowe niezbędne np. do wysyłki zakupionego towaru ;-) 3. Nie możesz dokonać przelewu stricte na konto - idea PayPal polega włąsnie na tym, iż płatności dokonujemy wskazując adres e-mail adresata przelewu. Jednakże pieniążki te możesz uzyskać w inny sposób, musisz poszukać tych informacji na stronie PayPal. 4. Numer IBAN to -> http://pl.wikipedia.org/wiki/IBAN ;-) Nie ma opcji korzystania w polskim systemie PayPal z kont bankowych narazie (no chyba, że to się zmieniło - dawno nie śledziłem tych zmian). 5. Dokonując płatności nie ponosisz z tego tytułu żadnych opłat, prowizja zostaje naliczana w przypadku, gdy otrzymujesz pieniążki na swoje konto PayPal.
Anathema
Dodano
01.02.2008 16:59:14
solar
Dodano:
30.01.2008 21:54:58
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1