Pytanie o cenę

Witam, ostatnio strasznie napaliłem się na kupno X360. Mam kilka opcji kupna, lecz nie wiem która będzie się bardziej opłacać. Nie jestem zorientowany ile taka konsola będzie kosztować w [b]Electro Worldzie i Media Markcie.[/b] Czy jest ktoś zorientowany jakie mają tam ceny tych kosnol ? Czy kupować konsolę z allegro za np. 1000 złotych czy w "zaprzyjaźnionym" sklepie (mówimy o premium ) za 1600zł. z przeróbką... co prawda 1600zł to naprawdę bardzo dużo pieniędzy, przynajmniej dla mnie i dla tego mam dylemat na jaką opcje kupna się zdecydować. Proszę was o podpowiedź. Z Góry dziękuje :)

Odpowiedzi: 3

W tej chwili najbardziej się opłaca kupić Xboxa 360 z Empika. Jest tanio i jest najmniejsza szansa, że dostaniemy wadliwy egzemplarz. Znajomy zrobił zakup z tej strony: http://www.empik.com/xbox Można tam wybrać wersję maszynki (w tym również Elite) za rozsądną cenę. Sklep jest wiarygodny, więc polecam!
korro
Dodano
17.09.2007 15:27:22
ok, dziękuje ;] Chyba wybiorę opcje kupna na allegro wersji CORE, inna nie jest mi potrzebna, dokupienia najmniejszej karty pamięci oraz kupowanie używanych gierna allegro, według moich obliczeń wyjdzie to najtaniej ;)
Nefro
Dodano
26.07.2007 16:43:08
Na Twoim miejscu wstrzymałbym się jeszcze jakiś czas z zakupem... W chwili obecnej mamy do czynienia z dość mocno wadliwymi produktami, ale już na jesień zapowiadane jest wprowadzenie Xów w technologii 65nm, co będzie miało duży wpływ na temperaturę pracy, jej głośność oraz (chyba najważniejsze) zredukowanie ceny. W kwestii przerabiania to bym się dwa razy zastanowił - na pewno spotkałeś się z informacją, iż obecne konsole spod znaku MS w 1/3 się sypią (3 czerwone lampki), przez co gwarancja została wydłużona do 3 lat, a jeśli przerobisz i konsola się uszkodzi to będziesz musiał dorzucić kolejne kilkaset złotych na naprawę... W MM byłem ostatnio jakiś miesiąc temu i cena Premium wynosiła 1549,- (premium + gra) a w rozszerzonej wersji (premium + dwie gry i chyba dodatkowy bezprzewodowy pad) za 1699,- Pozdrawiam, Nawighator
Nawighator
Dodano
26.07.2007 16:04:24
Nefro
Dodano:
25.07.2007 21:22:28
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1