Pytanie do Admina Portalu CentrumXP.pl o design

Witam, jestem tu nowy a zaczynam nauke ASP.NET i C#. Zafascynowal mnie design Waszej strony zwlaszcza piekne górne Menu (z ikonkami). Prosze o informacje chociaz ogólnikowe jak je zrobic. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 8

Czy tak trudno urzyć google wpisująć 'kurs java'? Ja nie widze sensu kopiowania informacji z innych stron skoro nie ma problemu żeby je znaleść. Uważasz, że miałem podstawy javy napisać w jednym poście? Ale skoro już napisałeś ten 3 punkciki to znaczy, że do tego doszłeś. I najprawdopodobniej się szybko niezniechęcisz, więc jesteś ambitny i może takich ludzi właśnie świat potrzebuje. edit: jeśli będziesz miał problemy ze jakimś skryptem to zawsze możesz zapytać w dziale Microsoft .NET, ale nie sądze iż będziesz dostawał dokładne odpowiedzi z zaznaczonym na czerwono TU!! tylko podpowiedź typu sprawdź ramki itp... pozdrawiam.
Small Mike
Dodano
01.05.2008 00:56:41
  • gusioo 01.05.2008 13:06:42

    [quote=Small Mike]Czy tak trudno [b][color=red]urzyć[/color][/b] google wpisująć 'kurs java'? Ja nie widze sensu kopiowania informacji z innych stron skoro nie ma problemu żeby je [b][color=red]znaleść[/color][/b]. Uważasz, że miałem podstawy javy napisać w jednym poście? Ale skoro już napisałeś ten 3 punkciki to znaczy, że do tego [b][color=red]doszłeś[/color][/b]. I najprawdopodobniej się szybko [b][color=red]niezniechęcisz[/color][/b], więc jesteś ambitny i może takich ludzi właśnie świat potrzebuje. edit: jeśli będziesz miał problemy ze jakimś skryptem to zawsze możesz zapytać w dziale Microsoft .NET, ale nie sądze iż będziesz dostawał dokładne odpowiedzi z zaznaczonym na czerwono TU!! tylko podpowiedź typu sprawdź ramki itp... pozdrawiam.[/quote] Prawdopodobnie tak samo trudno jak u[b]ż[/b]yć słownika, żeby sprawdzić, czy się baboli nie robi. P.S: http://www.htmldog.com/articles/suckerfish/dropdowns/

A ja sadze, ze jak sie wie to sie odpowiada i pomaga. A jak nie, to sie plywa a nie zaklada "robaka na wedke". (Napisz jak mi w zasadzie moze pomoc stwierdzenie: "a więc jeśli chcesz zrobić coś podobnego musisz znać minimum podstawy javy") Gdybym znal podstawy tobym sie nie pytal i w ogóle nie bylbym na tym forum. Sadzilem, ze tu jednak troche sie pomaga by wlasnie nabyc "tych podstaw". W kazdym razie dziekuje za rady "filozoficzne" Prosze o rady merytoryczne lub zadne.
Ian
Dodano
30.04.2008 20:40:02
Tu się daję wędkę i robaki, nie rybę. Przynajmniej ja to forum tak odczuwam.
Small Mike
Dodano
30.04.2008 19:52:53
Panowie odnosze wrazenie ze cos jest tu nie tak. Menu wyglada jak Ribbon bar z Office 2007 a wy mi mówiecie ze jest napisane w javascript? Perzjrzalem plik menu.js ze zrodla strony i jakos mi to nie pasuje. byc moze jestem zwyklym "lamerem". Ale czy to tak trudno, jak sie wie, napisac doslownie w postaci instrukcji, zrob to potem to itd. jak na przyklad: 1. przejrzyj zrodlo strony. 2. sciagnij plik menu.js 3. poddaj go edycji, i tak dalej. Oczywiscie moge sie mylic. Ale sadzilem, ze idea tego forum byla wzajemna pomoc i nauka. Czyzbym sie mylil?
Ian
Dodano
30.04.2008 19:32:06
Nie chciałem tego tak wprost pisać, ale właśnie o to chodziło. Jeśli masz podstawy JS aby wykonać takie menu, to z łatwością poradzisz sobie z pobraniem skryptów i rozgryzieniem jak to działa. Jeśli nie, to chyba jakikolwiek opis i tak nie pomoże. Musisz próbować, kombinować i się uczyć :-)
Kuba
Dodano
30.04.2008 02:20:38
ze źródła strony najprawdopodobniej. pozatym nie możesz ot tak wszystkiego przeskoczyć. powiedział ci że w javie jest to menu napisane, a więć jeśli chcesz zrobić coś podobnego musisz znać minimum podstawy javy. jeszcze moge powiedzieć że google nie gryzie.
Small Mike
Dodano
29.04.2008 18:20:27
Kuba dziekuje bardzo ale..? Móglbys jasniej. Jaki "odpowiedni" plik i "skad?" (sorki ale pisalem jestem poczatkujacy!)
Ian
Dodano
28.04.2008 21:47:27
W JavaScripcie. Ściągnij sobie odpowiedni plik JS i przeanalizuj.
Kuba
Dodano
28.04.2008 12:47:33
Ian
Dodano:
23.04.2008 14:08:54
Komentarzy:
8
Strona 1 / 1