Pytanie być moź głupie

witam !
Mam Pytanie ....Zainstalowałem sobie norton systemworks 2003 i podczas defragmentacji dysku speed diskiem pokazało mi ze mam straty na klastrach ..a pytanie jest takie /czy to to samo co bad sectory ? A jeśli tak to czy moźna się tego pozbyć.Dodam źe po sprawdzeniu scan dyskiem nic nie wykazuje źe coś jest nie tak ..

Odpowiedzi: 4

Paszczak napisał :
,,Dopiero norton ustawia mi zadanie przed startem systemu, skanuje i odpala windows, tylko jeden raz''

:idea:
To się da wyłaczyć. sped disk –opcje planowania.
jak to wyłaczysz to napewno sam ci nie wysrtartuje. no i systemowy menadźer wyłącz. a jak to nie pomoźe to uruchom–msconfig–uruchamianie ~~ a tam powinien być sped disk. i to wszycho. a tak na marginesie –długo ci sie komp odpala ? pozdrawiam 8)

cieniogrojec :roll:
cieniogrojec
Dodano
12.08.2003 00:22:18
To nie jest normalne bo nie ustawiam sobie takiej opcji. Nie mogę w czasie pracy systemu zeskanwać zadnego dysku! Dopiero norton ustawia mi zadanie przed startem systemu, skanuje i odpala windows, tylko jeden raz. To niewielka niedogodnośc ale trudno.
Paszczak
Dodano
23.06.2003 13:13:25
Paszczak:
Pozatm disk Doctor odpala się tylko po starcie systemu ( a właściwie przed), ale to chyba normalne.

Normalne pod warunkiem, źe taką właśnie opcję sobie ustawiłeś (Norton SystemWorks > Opcje pakietu Norton SystemWorks > Uruchamianie) :wink:
Pozdrawiam
Gagman
Dodano
23.06.2003 03:34:25
Ja mam 60 GB partycję D: ale mam na niej tylko filmy, chyba nie musze jej dzielić jeźeli pliki na partycj sa takie duźe? Pozatm disk Doctor odpala się tylko po starcie systemu ( a właściwie przed), ale to chyba normalne.
Paszczak
Dodano
22.06.2003 21:30:26
Anonymous
Dodano:
15.05.2003 02:04:07
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1