Pytania dotyczące IE 8 Beta-2

Witam uprzejmie. W biuletynach Centrum XP są artykuły zachęcające do pobrania IE 8 Beta-2.Jako niewiele umiejący jeszcze użytkownik mam w zw.z tym kilka pytań.Czy przed pobraniem i instalacją IE 8 Beta-2 trzeba odinstalować IE 7 ,czy też można mieć zainstalowane obie wersje? Jak jest w praktyce ze stabilnością IE 8 Beta 2 w polskiej wersji? Będe bardzo wdzięczny za informacje od użytkowników którzy tę aplikację pobrali i mają już jakieś opinie na jej temat. Dziękuje i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 3

Jak najbardziej będzie taka możliwość, no chyba, że zaistnieją [url=http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=160844]takie[/url] okoliczności. Powrótu do szóstki bym jednak nie polecał.
Bobi
Dodano
03.10.2008 20:58:50
[b]Bobi[/b]. Czy w razie problemów z IE 8 Beta2 o jakich piszą użytkownicy, którzy tę wersję pobrali i użytkują(Białe okna,zacięcia itp) będzie możliwość powrotu do IE7 lub nawet 6 bo czytałem że jest to raczej niemożliwe ?
andrzej.awm
Dodano
03.10.2008 17:49:59
Nie trzeba usuwać siódemki. Beta instaluj się zastępując starszą wersję. Tak samo jak ze stabilnością wersji angielskiej. Silnik jest ten sam, langi są tylko zmienione. Ja ze swojej strony nie zaobserwowałem jakiś większych trudności. Przeglądarka działa tak samo stabilnie jak IE7.
Bobi
Dodano
22.09.2008 15:00:34
andrzej.awm
Dodano:
21.09.2008 20:16:11
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1