pulpit zdalny2

Witam, Spotkało mnie coś dziwnego (mnie) mam router i dwa kompy w domu i jak z pc odłączam zasilanie i odpinam od komputera monitor to nie mam dostępu do internetu na laptopie i nie moge połączyć sie z pc przez pulpit zdalny. Pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

dziękuje za pomoc ale i przepraszam bo to nie wina monitora wyjętego z 220v azaniki sieci co też mnie martwi, mogą to być jakieś blokowania przez operatora /upc/ czy ustawienia w routerze? Pozdrawiam
kramarska
Dodano
18.12.2010 04:53:53
  • XanTyp 18.12.2010 08:34:05

    [quote=kramarska]dziękuje za pomoc ale i przepraszam bo to nie wina monitora wyjętego z 220v azaniki sieci co też mnie martwi, mogą to być jakieś blokowania przez operatora /upc/ czy ustawienia w routerze? Pozdrawiam[/quote]Zamiast gdybać, zastosuj ostatnią radę [b]pułkownika [/b]jako pierwszą i przywróć ustawienia routera do fabrycznych.

Szczerze powiedziawszy to jakaś magia tam działa. Sprawdź następujące rzeczy: - jak wyłączysz monitor przyciskiem to też net przestaje działać? - czy nie działa tylko połączenie Wi-Fi (podłącz się kablem do routera i sprawdź) - przywróć ustawienia fabryczne routera, skonfiguruj go od nowa tylko z laptopem i dopiero na końcu podłącz PC Trzeba po kolei dojść jak to się dzieje
pulkownik
Dodano
17.12.2010 14:53:23
Juz pisze router, Tp-link tl-wr340g modem kablowy podłączony z routerem i po wifi laptop, chciałem /bo nie mam miejsca/ wypierdzielić monitor i łączyć sie z pc pulpitem zdalnym i tak jest i działa. Podłączeniu zasilania z monitora też z pc sie łącze ale jak odepnę podłączenie monitora z pc tracą net a co za tym idzie pilpit zdalny. Co ma monitor do podłączenie internetu? Pozdrawiam
kramarska
Dodano
17.12.2010 12:57:49
Żeby się łączyć przez zdalny pulpit nie potrzeba internetu. Nie wiemy jak masz skonfigurowaną sieć, więc trudno cokolwiek powiedzieć. Napisz jaki masz ruter, co gdzie jest podłączone.
pulkownik
Dodano
17.12.2010 12:37:16
kramarska
Dodano:
17.12.2010 11:36:53
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1