Przyklejony @dragon

W kwesji usera @dragon.

Ponownie zarzuca forum tematem który chce przykleić i prosi o zamknięcie. Proszę więc adminów i modertorów o sprawdzenie czy post w treści nadaje się na przyklejenie. Dział Bezpieczeństwo.

8) Pozdro.

Odpowiedzi: 5

"Za" czy nie "za" powiem, źe zamysł dobry, z wykonaniem trochę gorzej. IMO jezeli ten post dopracowałoby się to byłoby OK. Po co to robić? Myślę, źe przynamniej 3 powody mogę wymienić:
1. HJT nie wyłapuje wszystkiego. Zaś skanery online mogą wychwycić choćby jakies parite czy inne infekujące badziewia. Albo softy w danej chwili nie uźywane a zainstalowane i wiadome jako syf.
2. Zapobiegnie to pracy tym, co są potencjalnymi "checkerami" logów. Czyź nie szybciej sprawdza sie logi po takim czyszczeniu?
3. Punkt związany z punktem drugim – osoba oczekująca odpowiedzi otrzyma ja szybciej.

A jest co poprawiac IMO. Tempy opróznia się w wielu lokalizacjach – to raz. Dwa – choćby wspomnieć moźna o zaznaczeniu opcji ukazywania ukrytych plików i folderów czy wyłączeniu przywracania OS–a. Osobiście wyedytowałbym wiele, co nie zmienia faktu, źe IMO pomysł jest OK.
Ad@$
Dodano
20.02.2006 19:42:08
Ja jestem przeciw smieceniu forum takimi przyklejonymi postami.
kietek
Dodano
20.02.2006 18:10:16
jeśli to cos zmieni to ja jestem za.
Under
Dodano
19.02.2006 22:11:03
Dlatego załoźyłem wątek tu bo chyba znów pominąłeś osoby tworzące to forum i nie zgłosiłeś propozycji.

Nie będę Ci śmiecił topicu bo moźe zostanie dostrzeźony.

Ale nich najpierw naczelnictwo sie o nim wypowie.

8) Pozdro.
moohomor
Dodano
19.02.2006 20:35:26
Bardzo pomoźe to w sprawdzaniu logów :wink:

No chyba, źe znowu cos zle :?
@dragon
Dodano
19.02.2006 20:30:38
moohomor
Dodano:
19.02.2006 20:10:49
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1