Przycinający dźwięk

Witam to mój pierwszy post na tym forum. Od razu mówię że szukałem w wyszukiwarce na forum podobnych tematów i nic nie znalazłem. Więc problem jest następujący. Gdy odpalam film DVD na kompie to mi nie dość że film przycina to jeszcze dźwięk. A co ciekawe jak odpaliłem ten sam film u mojego bracika na lapku było wszystko dobrze. Może jakieś sugestie. P.S. Mam kodeki zainstalowane (K-lite codec pack) sterowniki także. A jeszcze jedno dzisiaj odpaliłem kilka kawałków, które miałem na płytce i też dźwięk przycina.

Odpowiedzi: 2

Windows xp home sp2, grafika geforce 6600 256/128, stery mam takie same jak mój brat. Filmy próbowałem odtwarzać w różnych odtwarzaczach. A wina dvd romu ciekawa sugestia nie brałem jej pod uwagę. Zobaczymy dzięki.
KoWaL114
Dodano
11.05.2008 18:37:39
kawałków znaczy? mptrójek? Jakie brat ma kodeki? Windows i jaki ty? Jaką masz grafikę i kartę muzyczną? Jakie sterowniki? Czy we wszystkich odtwarzaczach(playerach) tak jest? Jak z innymi filmami? Może wina DVD romu? Pozdrawiam, odpowiedzi na te pytania sam powinneś napisać no ale.
Small Mike
Dodano
11.05.2008 17:57:58
KoWaL114
Dodano:
10.05.2008 13:54:25
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1