Przezroczystość w Vista.

Przeglądałem artykuły o Viście na centrumxp i zauwazyłem źe okna mają przezroczyste paski na około. Posiadam dokładnie tą samą wersję Visty co centrumxp ale u mnie paski są szare (chodzi o obramowanie okien)Nie mam pojęcia jak to włączyć, jeśli ktoś wie to proszę o pomoc.

Odpowiedzi: 20

Ok.
krogoth
Dodano
10.12.2005 22:52:21
Niestety jest mi niezmiernie trudno zachowac kulture i netykiete przy takich uzytkownikach jak Ty krogoth. Staraj sie mocniej, a przeholujesz.

Teraz ostatnie moje slowa w tym temacie (jesli mnie nie sprowokujesz) – nie znajdziesz ani jednego mojego posta z pytaniem o legalnosc systemu. Nigdy i nikogo nie pytalem czy system z ktorym ma problemy, jest legalny. Inaczej – znajdziesz mojego posta, w ktorym opierdzielam innych uzytkownikow zadajacych takie pytania. Jesli ktos ma problemy, nie obchodzi mnie absolutnie legalnosc, nie pytam o to. Potrafie pomoc, pomagam. Natomiast jesli odbiore ewidentne sygnaly o tym, ze uzytkownik bimba sobie z regulaminu, wrecz chwali sie swoim zlodziejstwem, reaguje dosc szybko. Nie chciej sie przekonac, bo bylo tu juz wielu takich. Powtarzam: bylo.

Masz jak widzisz prosty wybor – albo stosujesz sie do regul tu panujacych, albo wynocha. Mozesz odpowiedziec jednym zdaniem:
1. OK, stosuje sie.
2. Mam Was w dupie.

Odpowiedz przyjme zarowno tutaj, jak i na PW.
EL NINO
Dodano
10.12.2005 21:23:08
Kultura i netykieta na forum. Niedługo będzie trzeba będzie podać cd–key Windowsa przy rejestracji na forum.
krogoth
Dodano
10.12.2005 21:05:22
krogoth:
A chociarz widziałeś na oczy ten system?
Chociaz nie widzialem rowniez na wlasne oczy tasiemca, wiem ze on istnieje. Tylko co z tego ?
krogoth:
I tak! jestem złodziejem!
krogoth, o tym to ja wiem od Twojego pierwszego tutaj posta. Z tym ze mam jedna prosbe – nie przeginaj.
krogoth:
nie moja wina źe M$ chce pareset złotych za system.
Jaki system ? Za system ktory jeszcze nie istnieje ? Sprzedaj kompa – bedzie Cie stac na system i jeszcze cos zostanie. Na msze.
EL NINO
Dodano
10.12.2005 20:58:54
Czyli kto ?

moźe *** :d ??

a co ty sie tak zczelasz? zazdrosny czy co?

ciekawe o co :D
o to źe ostania wersje jaką mam na kompie to wersja 5231 któr ajest dostępna na connect.microsoft ??
sory ale w przeciwieństwie do ciebie przynajmniej nie jestem złodziejem
crazy_frog18
Dodano
10.12.2005 20:50:21
A chociarz widziałeś na oczy ten system? Fajnie. I tak! jestem złodziejem! nie moja wina źe M$ chce pareset złotych za system. Zresztą proponuje skończyć ten "konflikt" bo i tak do niczego nie prowadzi.
krogoth
Dodano
10.12.2005 20:50:19
A chociarz widziałeś na oczy ten system? Fajnie. I tak! jestem złodziejem! nie moja wina źe M$ chce pareset złotych za system. Zresztą proponuje skończyć ten "konflikt" bo i tak do niczego nie prowadzi.
krogoth
Dodano
10.12.2005 20:50:19
Kolego, EL NINO ma gleboko w dupie system ktory jeszcze nie istnieje. Natomiast jesli juz bedzie wydany oficjalnie przez M$ i jesli bedziee mial taka potrzebe, kupi go tak jak kupil do tej pory Win 98 i XP Prof.

Poki co, oprocz wyjatkow ktore mozna na palcach jednej reki policzyc, wszyscy ktorzy zabieraja glos w tym dziale to zwykli zlodzieje. Inaczej mowiac, "szemrane towarzystwo".

BTW,
avokado14, jakim oszczerstwem ? Kupiles system ? Jestes zarejestrowany w M$ ? Nie ? Czyzbys go sciagnal nielegalnie z neta, czyli ukradl ? A jeslis ukradl, to z Ciebie nie zlodziej ? Czyli kto ?
EL NINO
Dodano
10.12.2005 20:45:15
Skoro część forumowiczów to ponoć "szemrane towarzystwo" to jaki jest wogóle sens prowadzenia tego działu na forum... Ciekaw jestem czy np. El Ninio ma legalną wersję Visty...
krogoth
Dodano
10.12.2005 17:59:29
a co ty sie tak zczelasz? zazdrosny czy co? ja tylko wydałem swoją opinię na temat wersji 5259 i nie musisz rzucać we mnie oszczerstw, bo sobie tego nie źycze, chyba nie wiesz co to takiego netykieta!
Pozdr
avokado14
Dodano
10.12.2005 16:21:21
ja sobie przetestowałem tą werje 5259 i
i nie musisz sie chwalić źe ukradłeś system, bo testerzy nie maja moźliwości ściągnięcia tej wersji...na conneccie będzie nowy build 53... w styczniu chyba
crazy_frog18
Dodano
10.12.2005 13:47:00
ja sobie przetestowałem tą werje 5259 i powiem , ze grafika fajna, ulepszono, więcej dodatków jest ale za to 3 razy ięcej bugów, i powróciłem do poprzedniej wersji.
avokado14
Dodano
10.12.2005 10:33:00
krogoth:
...a i MS miałby przy okazji szersze grono betatesterów...
Takich jak Ty i cale to szemrane towarzystwo ? Daruj sobie te bzdety, bo jeszcze ktos pomysli zes tylko Homo Erectus.
EL NINO
Dodano
10.12.2005 02:47:00
Owszem, z torrentów. Zresztą 99% odwiedzających te forum posiada Vistę z P2P i nie jest to raczej źadna nowość. Nie kaźdego stać wywalić kupę kasy na MSDN a chciałby przetestować nowy system. Nie jest to źadne wytłumaczenie piractwa ale fakt pozostaje faktem, źe gdyby legalna beta Visty kosztowała 50zł to nikt by nie zasysał pirata, a i MS miałby przy okazji szersze grono betatesterów. Poza tym build 5259 jest i tak niedostepny przez msdn i jedyną moźliwością zdobycia systemu jest P2P.
krogoth
Dodano
09.12.2005 22:47:21
www.***.com tam jest build 5259 mam juź 90%


# Tia, ładny mi betatester co to z torrentów system sciąga.
Bobi
krogoth
Dodano
08.12.2005 13:40:59
krogoth:
Spoko panowie wróćmy do Visty. :)
Testował ktoś build 5259?

jak mozna testowac coś czego nie ma na conect.microsoftu ?? :roll:
wycofali ponoc te betę, za to ma niedługo sie pojawić wersja 56...coś tam , jak tylko jakis nowy build sie pojawi na coneccie od razu zasysam :D
crazy_frog18
Dodano
07.12.2005 23:54:32
Spoko panowie wróćmy do Visty. :)
Testował ktoś build 5259?
krogoth
Dodano
07.12.2005 20:19:41
co nie znaczy źe w kaźdym temacie musisz otować :twisted:
crazy_frog18
Dodano
04.12.2005 10:45:01
crazy_frog18:
Mateush:
Przez 30 dni niestety. No chybaźe dla przezroczystości ktoś kupi pełnego blinds'a.


człowieku przestań w końcu pisać bzdury na forum, przeglądając twoje posty dochodzę do wniosku źe jesteś niedojźe źe dzieciak który się nie zna, to jeszcze spamer byle tylko posty ponabijać, niezła zabawa w nabijanie postów co ??


Moźe i się nie znam tak jak Ty ale praktyka czyni mistrza i człowiek uczy się na błędach.
Masz rację, Blinds'a 5 nie sprawdzałem ale o ile się nie mylę to poprzednie wersje dzisałały przez 30 dni i rzeczywiście niesłusznie widocznie wnioskowałem na tej podstawie długość wersji trial 5. Błędy da się naprawić i jeśli tylko będę miał czas to będę odwiedzął to forum i doskonalił swoją wiedzę. Sorry.
Mateush
Dodano
03.12.2005 18:58:52
Mateush:
Przez 30 dni niestety. No chybaźe dla przezroczystości ktoś kupi pełnego blinds'a.


człowieku przestań w końcu pisać bzdury na forum, przeglądając twoje posty dochodzę do wniosku źe jesteś niedojźe źe dzieciak który się nie zna, to jeszcze spamer byle tylko posty ponabijać, niezła zabawa w nabijanie postów co ??

sprawdzałes chociaź wersję windowblinds 5 ??
sądzę źe nie, wersja trial jest 60 dnowa, i nie moźna zastosować skórek z transparency, e.t.c for example efect aero glass, jeśli ma ktos ochote kupić (a nie jest to drogie) wb5 to będzie miał na viście aero glass, nawet mimo tego źe jego karta graficzna nie spełnia wymagań
crazy_frog18
Dodano
03.12.2005 18:13:01
krogoth
Dodano:
16.09.2005 21:36:28
Komentarzy:
20
Strona 1 / 3