Przezroczystość ;–)

Witam,

Tak sobie patrze na te screeny i na niektowych widze przezroczysta Viste. Nie wiem od czego jest to zaleźne albo gdzie ustawić zeby ta przezroczystosc byla.

Pracuje na notebooku z karta zintegrowana Intela 915 z 64 VRAM wie ktoś z Was jak włączyć tą przezroczystość?

Tak pytam chciałem zobaczyc jak wygląda, dla zabawy.

Odpowiedzi: 2

o jaką przezroczystosc ci chodzi? na ktorych screenach? we wszystkich screenach w galeri /we wszystkich wersjach/ screeny byly robione na standardowych ustawieniach

ale ze vista podczas instalacji sama wykrywa karte graficzną /w kazdej wersji (od poczatku vista bez problemu obslugiwala karty geforcea oraz ati)/ wiec mogla uznac twąją karte za zbyt slabą i nie włączyla stylu areo

ten styl sądze źe da sie w takim przypadku włączyc /nie jestem pewnien bo nie mialem takiego przypadku/ po kliknieciu prawym przyciskiem na pulpit i wybraniem wlasciwosci tam na zakladce kompozycje powinna byc stosowana opcja

ale jak juz mowilem nie jestem pewnien
wujekStasek
Dodano
12.03.2006 04:21:52
Microsoft co jakis czas wypuszcza nowe wersje systemu, ktore sa udoskonalane. W starszych wersjach nie został wbudowany taki przezroczysty pasek jest natomiast w wersji 5308, ktora nie nadaje sie narazie do uzytkowania, poniewaz zawiera istotne błędy
Pozdrawiam
Kamil_k15
Dodano
11.03.2006 18:37:46
ober
Dodano:
11.03.2006 17:04:26
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1