Przesyłanie plików przez FTP[Total Commander]

Witam, Ostatnio chciałem tworzę sobie własną stronę www. Wziąłem się za przesyłanie plików na server ftp.. jednak przy większych ilościach plików napotykam błąd, a mianowicie.. [img]http://img201.imageshack.us/img201/9023/portbo4.png[/img] Gdy pojawia się ten port wszystko nagle staję i nic się dalej nie przesyła. Nie jest to wina servera bo testowałem na 5 różnych i na każdym mam tak samo. Czy mam coś źle skonfigurowane na swoim komputerze ? Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Odpowiedzi: 6

Dobra chłopaki, troche tutaj się rozgalopowali. Zamykamy temacik ;-) P.S. Autorowi tematu poradzę tylko, aby dokładniej przeczytał jeszcze raz posty wojtt'a, gdzie tak naprawdę wszystko jest jak na dłoni podane, a że niektórzy wiedzą lepiej... co zrobić...
Anathema
Dodano
28.02.2008 00:19:23
Autora tematu przepraszam, że nie wniosę do sprawy nic merytorycznego, ale te wszystkie ftpy to dla mnie czarna magia. Tak Gusioo - wygląda, ze nie jestem każdy, bo nie umiem pośłac pliku w kosmos za pomoca Ekploratora ( inna rzecz, że samo znalezienie teog elementu systemu wymaga ode mnie znacznego wysiłku - tak ten cały EW jest przydatny ). Ni o tym ja jednak, a o jednej rzeczy natury dość formalnej - doczekami się sugestii dotyczącej instalacji Linuksa i Opery? Tym, którzy nie zauważyli i sugerują użycie IE,EW chyba się coś pomyliło.Ja bym mimo zastrzeżenia, o kórym w pierszym zdaniu napisąłem, mógł pare innych programów do upychania wymienić, a pewnie i konfigurację ich podać, ale. to by bło nie na temat. PS. Niektórzy mają pecha, że inni przez zazdrośc, złosliwość czy nawet zwykłe sukinsyństwo się im przyglądają i ich wypowiedzi ocenom poddają.
Rebe
Dodano
27.02.2008 20:46:47
Próbowałeś przesłać pliki czyms innym niż TC? Spróbuj np. za pomocą IE.
wojtt
Dodano
26.02.2008 07:15:45
  • gusioo 27.02.2008 13:20:40

    [quote=wojtt]Próbowałeś przesłać pliki czyms innym niż TC? Spróbuj np. za pomocą IE.[/quote] Ekspert - większych pierdół nie słyszałem /czytałem. Tego Eksperta to chyba za ładne oczy dostałeś, bo za to co napisałeś, a ja zacytowałem to Nobla z literatury powinieneś dostać. Nie będę się rozpisywał - napisze tylko, że jak żyje to w IE nie widziałem komendy SEND, ale pewnie taki Ekspert jak Ty ma IE z możliwością uploadu plików do serwera. Powiedz mi - czy Ty piszesz te fajne artykuły do waszego flagowego działu Ekspert prowadzonego przez Panią co to jej Vista tak się podoba jak Linuks?

  • wojtt 27.02.2008 19:39:24

    [quote=gusioo][quote=wojtt]Próbowałeś przesłać pliki czyms innym niż TC? Spróbuj np. za pomocą IE.[/quote] ...to Nobla z literatury powinieneś dostać.[/quote] Tylko żałować, że to od Ciebie nie zależy. [quote=gusioo] ...ale pewnie taki Ekspert jak Ty ma IE z możliwością uploadu plików do serwera. [/quote] Żebyś wiedział. Z resztą nie tylko ja... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17965290ecdde954.html [quote=gusioo] Powiedz mi - czy Ty piszesz te fajne artykuły do waszego flagowego działu Ekspert prowadzonego przez Panią co to jej Vista tak się podoba jak Linuks?[/quote] Błądzisz zupełnie. P.S. Widzę, że ten "Ekspert" to bardzo Ci w oczy kole. Ja się o niego nie prosiłem. Ktoś uznał, że zasłużyłem, ja nie miałem nic przeciwko. Jak Ci sie to nie podoba to albo nie wchodź na forum albo zgłoś gdzie trzeba, żeby mi go zdjęto i będziesz zadowolony.

  • gusioo 27.02.2008 19:47:15

    [quote=wojtt]Tylko żałować, że to od Ciebie nie zależy.[/quote] Gdyby ode mnie to zależało to byś kopa w eksperta dostał. [quote=wojtt]Żebyś wiedział. Z resztą nie tylko ja... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/17965290ecdde954.html[/quote] To tak wygląda IE? No pacz. [quote=wojtt]Błądzisz zupełnie.[/quote] Nie byłbym taki pewien. [quote=wojtt]P.S. Widzę, że ten "Ekspert" to bardzo Ci w oczy kole. Ja się o niego nie prosiłem. Ktoś uznał, że zasłużyłem, ja nie miałem nic przeciwko. Jak Ci sie to nie podoba to albo nie wchodź na forum albo zgłoś gdzie trzeba, żeby mi go zdjęto i będziesz zadowolony.[/quote] Szczerze - w doopie mam tego eksperta, ale jak już nim jesteś to nie pisz pierdół. P.S: Odpal IE i spróbuj wgrać plik - z Ekspolratora to każdy potrafi.

  • wojtt 27.02.2008 20:31:54

    [quote=gusioo] Gdyby ode mnie to zależało to byś kopa w eksperta dostał.[/quote] To już Twój problem. [quote=gusioo] To tak wygląda IE? No pacz.[/quote] Szukasz dziury w całym i czepiasz się rzeczy nieistotnych. Wpisując adres FTP do IE połączę z sie z serwerem? Połączę się! A to czy połączenie będzie wykorzystywało IE czy EW to jest w tym wątku nieistotne. [quote=gusioo] Nie byłbym taki pewien.[/quote] Znowu Twój problem. [quote=gusioo] Szczerze - w doopie mam tego eksperta, ale jak już nim jesteś to nie pisz pierdół.[/quote] Gdybyś miał to w "doopie" to byś się tak nie czepiał i nie ciągnął długiej dyskusji na ten temat z Bobim. [quote=gusioo]P.S: Odpal IE i spróbuj wgrać plik - z Ekspolratora to każdy potrafi.[/quote] Odpaliłem IE, wpisałem adres serwera, połączyłem sie i wgrałem plik. A to, że IE przełączył się na EW to jest mniej istotne. Myślę, że dla autora tego wątku też.

  • gusioo 27.02.2008 20:45:51

    [quote=wojtt]Szukasz dziury w całym i czepiasz się rzeczy nieistotnych. Wpisując adres FTP do IE połączę z sie z serwerem? Połączę się! A to czy połączenie będzie wykorzystywało IE czy EW to jest w tym wątku nieistotne.[/quote] Głupoty piszesz. Proces iexplore.exe nie ma nic wspólnego z explorer.exe. [URL=http://img179.imageshack.us/my.php?image=iehj8.jpg][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/3076/iehj8.th.jpg[/IMG][/URL] I nic samo się nie przełącza. Pierdoły pleciesz i jeszcze się cieszysz.

  • wojtt 27.02.2008 22:03:47

    [quote=gusioo] Głupoty piszesz. Proces iexplore.exe nie ma nic wspólnego z explorer.exe.[/quote] Właśnie taką odpowiedź odpisz autorowi na jego pytanie. Na screenie masz wszystkie informacje potrzebne do zalogowania sie na konto ftp. Po zalogowaniu cały czas mam, że korzystam z programu Internet Explorer i tylko tyle napisałem w swoim pierwszym poście w tym temacie. Kogo obchodzi za pomocą jakiego procesu się połączy? W jaki sposób ma to pomóc autorowi w jego problemie? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb1d59fde379df2e.html

a jaki to jest serwer ? jakis darmowy ? cos wiecej ?
xvid
Dodano
23.02.2008 10:53:44
  • literkate 26.02.2008 01:19:39

    [quote=xvid]a jaki to jest serwer ? jakis darmowy ? cos wiecej ?[/quote] webd.pl, ale ten bład wystepuje mi na wszystkich serverach, neistety.

Sprawdź czy masz uaktywnione - [b]Użyj trybu pasywnego do transferu[/b]. Klikasz na ikonę [b]FTP[/b] -> jeśli już masz zrobione połączenie to edytujesz je i zaznaczasz [b]Użyj trybu pasywnego do transferu[/b] i zatwierdzasz [b]OK[/b].
Pascal10
Dodano
12.01.2008 01:05:15
  • literkate 23.02.2008 04:38:54

    [quote=Pascal10]Sprawdź czy masz uaktywnione - [b]Użyj trybu pasywnego do transferu[/b]. Klikasz na ikonę [b]FTP[/b] -> jeśli już masz zrobione połączenie to edytujesz je i zaznaczasz [b]Użyj trybu pasywnego do transferu[/b] i zatwierdzasz [b]OK[/b].[/quote] nic nie daje.. jedynie wyswietla sie PASV - i stoi w miejscu.

pomocy.
literkate
Dodano
30.12.2007 15:37:17
literkate
Dodano:
29.12.2007 07:58:30
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1