Przerobienie X'a

Mam pytanie do szanownych użytkowników konsoli. Otóż pragnę jutro zakupić ten sprzęcik, ale mam pewne obawy, zważywszy na to iż konsole dosyć często się psują chciałbym wiedzieć jak to jest w przypadku przerobienia konsoli, czy później są jakieś gwarancje? Czy da sie przerobić jakoś dosem żęby microsoft przy serwisie nie wykrył iż konsola była przerabiana? I wkońcu czy dodatkowe chłodzenie do konsoli może powstrzymać awarie??

Odpowiedzi: 3

a jesli bede mial przerobionego xboxa 360 a przez siec bede gral na orginalnej grze to tez dostane bana? czy wykryja ze mam przerobiony naped jezeli bede gral na orginale?
pioter_93
Dodano
18.08.2007 11:42:10
żeby przerobić X'a trzeba w nim "pomajstrować" w wnętrznościach, a żeby to zrobić trzeba zerwać dwie plomby, tym samym: przeróbka = utrata gwarancji do przedmówcy - z tą policją to przesadziłeś ;) jedyne co Cię może dotknąć do ban na Xbox Live...
Nawighator
Dodano
26.07.2007 16:17:28
Jak będziesz grzebał w konsoli to ci zabiorą gwarancję i przyjdzie policja i ci zabierze też konsole. Konsol nie przerabia sie DOSEM od Micro$oftu. Z tego co wiem to były chyba jakieś triki na PS a czy da się to zrobić na Xboxie żeby gwarant nie zobaczył to nie wiem Co do chłodzenia to może masz trochę racji bo jak ci sie przgrzeje konsola to morze doprowadzić do awarii (w konsolach nie stosuje sie raczej dodatkowego chłodzenia)
edinxf
Dodano
15.07.2007 03:05:45
MassDon
Dodano:
14.07.2007 03:25:27
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1