Przeniesienie Windows Vista na nowy dysk twardy bez ponownej instalacji.

Witam; posiadam Windows Vista x64, ostatnio dokupiłem nowy dysk twardy na SATA2 Seagate 500GB, chciałbym przenieść system na ten dysk bez potrzeby ponownej instalacji ze starego dysku (też Seagate na SATA 200GB). Problem był już poruszany na forum, ale nie znalazłem jasnej odpowiedzi. Pobrałem ze strony Seagate'a program DiscWizard, ale problem jest taki, że nie chce klonować całego dysku twardego na nowy tylko partycje systemową. Nie widziałem takiej opcji w tym programie. Czy jest jakiś inny program, który oferuję taką możliwość? Czy można w jakiś sposób sklonować tylko jedną partycję, czy trzeba kopiować cały dysk. Na starym dysku jest tylko kilka GB wolnego miejsca i nie widzę sensu kopiowania wszystkich danych. Pozdrawiam Arek

Odpowiedzi: 2

Dziękuje, za szybką odpowiedź, jak wrócę do domu, spróbuję się z tym zmierzyć :)
aarekk1
Dodano
07.08.2008 16:05:35
Są narzędzia pozwalające na kopiowanie tylko wybranych partycji (np przeniesienie za pomocą Ghosta) Oglądnij -> http://www.searchengines.pl/Backup-i-klonowanie-dyskow-t21332.html ładne zestawienie. Ja osobiście używałem CopyWipe do kopiowania zawartości dysku ze skalowaniem partycji.
Żółty
Dodano
07.08.2008 16:03:34
aarekk1
Dodano:
07.08.2008 15:50:10
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1