przeniesienie sterowników między systemami, zmiana języka

mam 2 dyski i na obu jest ten sam system zainstalowany (Win XP SP3) jednak jeden to świeży system a drugi to juz ma rok od instalacji. moj problem polega na tym ze juz nie mam jak zdobyć sterowników, więc chcałbym je skopiować z działającego systemu do tego świeżego. Jakie foldery muszę skopiować ? i drugie pytanie to czy w sposób kopiuj-wkej, można zmienić język w GUI windowsa ?

Odpowiedzi: 2

backup, zgodnie z poprzednikiem, ewentualnie możesz kombinować z plikami inf, ale pamiętaj o cab-ach sterowniki powinny być uwierzytelnione, nie jest to łatwe i samymi infami nic nie zdziałasz. Najprościej polecam ściągnięcie nowych aktualnych sterowników
piotr-waw
Dodano
03.03.2012 01:53:33
[quote=stachoo0] Jakie foldery muszę skopiować ?[/quote] Nie tędy droga. Sterowniki to nie tylko pliki, katalogi itp, ale również pliki konfiguracyjne a także wpisy do rejestru systemowego. Raczej sugerowałbym użycie jakiegoś programu (np. Slim Driver), do wykonania kopii zapasowej sterowników w jednym Windowsie, i przywrócenia ich z tejże kopii w drugim Windowsie. Osobiście jednak uważam że to nie jest dobra decyzja - IMHO świeży system + świeże sterowniki to jest to co "doktor zaleca". [quote=stachoo0] czy w sposób kopiuj-wkej, można zmienić język w GUI windowsa ?[/quote] Nie można.
Veers
Dodano
09.07.2011 00:25:38
stachoo0
Dodano:
08.07.2011 15:14:16
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1