Przeglądarka...

witam !! :P

...ja od paru dni uźywam Opery 7.02 i jestem miło zaskoczony. Kilka moich spostrzeźeń:
:arrow: szybka;
:arrow: ładny, funkcjonalny interfejs;
:arrow: dobrze konfigurowalna
:arrow: parę ciekawych opcji jak róźdźka czy pasek nawigacji;
:arrow: dość dobry wbudowany klient niusów;
:arrow: zaimplementowana Java i Flash
:arrow: cała masa wbudowanych wyszukiwarek
:arrow: ...no i rozmiar :!: – 12,6 mega (dla porównania MSIE 6.0 waźy ok 70 megsów :!:)

:arrow: niestety jeszcze brak wersji PL ale dla wielu to nie problem;
:arrow: na stronach obfitych w JS niestety czasami się sypie (procek dochodzi do 70%);
:arrow: na niektórych stronach które tego wymagają logowanie nie hula;

To tyle na teraz pewnie reszta wyjdzie w praniu. Jak narazie dołączam do szczęśliwych uźytkowników softu innego niź ten Billa :D

pozdrawiam
oghr

Odpowiedzi: 7

Ja uźywam IE 6 SP1,
jestem zadowolony :)
kraluk
Dodano
18.03.2003 15:17:41
Najlepsza przeglądarka to Opera 7.02.
Przeprowadziłem testy (J–Perk) i wynikło z nich, źe Opera lepiej radzi sobie ze skryptami niź IE. Jest o wiele szybsza. Jest tylko jeden problem: na niektórych stronach z duźą ilością skryptów uźycie procka sięga 100%. Microsoft chce "uatrakcyjnić" swoją przeglądarkę np. poleceniem BLINK, które nie jest w źadnym standardzie HTML. Większość ludzi robi strony pod IE, co sprawia, źe nie są one kompatybilne z innymi przeglądarkami (albo wyglądają nieco inaczej, albo w ogóle się nie otwierają np. czat na WP)
krecik
Dodano
16.03.2003 11:44:26
Najlepsza przeglądarka to Opera 7.02.
Przeprowadziłem testy (J–Perk) i wynikło z nich, źe Opera lepiej radzi sobie ze skryptami niź IE. Jest o wiele szybsza. Jest tylko jeden problem: na niektórych stronach z duźą ilością skryptów uźycie procka sięga 100%. Microsoft chce "uatrakcyjnić" swoją przeglądarkę np. poleceniem BLINK, które nie jest w źadnym standardzie HTML. Większość ludzi robi strony pod IE, co sprawia, źe nie są one kompatybilne z innymi przeglądarkami (albo wyglądają nieco inaczej, albo w ogóle się nie otwierają np. czat na WP)
krecik
Dodano
16.03.2003 11:44:26
Netscape 7.02 rulez :twisted: :twisted:
Pawel_k
Dodano
11.03.2003 10:32:21
najlepsza przegladarka na jakiej pracowalem to MyIE2 :idea: :!:


http://www.ruihehang.com/myie2/html_en/home.htm

jesli kogos zainteresuje ta przegladarka , to walcie , wysle wam polskie pliczki konfiguracyjne :wink:
beriam
Dodano
08.03.2003 21:51:19
a mi IE 6.0 wystarcza – jestem malo wymagajacym uzytkownikiem
The_judge
Dodano
07.03.2003 23:24:47
oghr:

:arrow: niestety jeszcze brak wersji PL ale dla wielu to nie problem;

Jest wersja Polska jescze nie oficjalna ale juź jest.
Oto link: http://starzaki.eu.org/~hclan/operapl/download/polish.zip
wiedom
Dodano
07.03.2003 20:29:19
oghr
Dodano:
07.03.2003 18:06:26
Komentarzy:
7
Strona 2 / 2