Przedni panel USB

wITAM Zakupiłem nowegio kompa i okazuje się że nie działa przedni panel USB anie wejścia na słuchawki i mikrofon które się obok znajduja?? Czy jest możliwe że nie jest on wogóle podłączony do płyty głównej?? Cyz to coś innego?? ocb?? Z góry dzięki

Odpowiedzi: 4

Zmień avatar, proszę.
Small Mike
Dodano
07.05.2008 19:10:48
  • Pejqas 07.05.2008 19:33:25

    [quote=Small Mike]Zmień avatar, proszę.[/quote] A co ci do mojego avatara (chyba że mówisz o Slayerze). Mama nie pozwala synkowi - lizuskowi brzydkich obrazków oglądać??

Nie wiem jak tam kwestia z gwarancją, czy jej nie stracisz jak będziesz sam grzebać w bebechach? Anyway, nie jest to zbyt skomplikowane, musisz tylko w instrukcji płyty wyczytać (i zobaczyć na obrazku) gdzie i jak podłączyć odpowiednie wtyczki/kabelki. Jeżeli obudowa ma kable od złącza usb/audio zbite we wtyczki to nie będzie większego problemu - wtyczka pasuje raczej tylko w jedną stronę. W niektórych obudowach trzeba zwrócić szczególną uwagę bo kabelki są "luzem" i trzeba każdy z osobna powtykać w odpowiedni pin. Z instrukcją w ręku i odrobiną uwagi podłączysz to sam.
SLAY3R
Dodano
07.05.2008 01:56:50
nie dałoby się tego podłączyć na własną rekę ?? mocno skomplikowana jest ta wtyka na USB?? A gdybym sam popróbował podłączyć to na różne kombinacje mogłoby uszkodzić p[łytę główną?? Płyta główna: Asus P5K
Pejqas
Dodano
06.05.2008 22:28:54
[quote=Pejqas]Czy jest możliwe że nie jest on wogóle podłączony do płyty głównej?? Cyz to coś innego?? ocb?? Z góry dzięki [/quote] Możliwe, może osoba składająca komputer w pośpiechu żle podłączyła kabelki bądź nie podłączyła panelu, a może panel jest uszkodzony. Rozumiem, że komputer jest na gwarancji? Zanieś go do sklepu na poprawkę :)
SLAY3R
Dodano
06.05.2008 22:10:15
Pejqas
Dodano:
06.05.2008 22:05:54
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1