przeczytane/nieprzeczytane

hymm ktos mi powie czemu mi nie dokonca dzialaja te ikonki tzn.ze jak np. preczytam juz wiadomosc i wroce do forum to nawet po kilku odswiezeniach wiadomosc jest jako nie przeczytana .. lub czasem chodze sobie po forum :) i po pewnym czasie patrze ze wiadomosci ktorych nie czytalem i mialy źółtawą ikonke teraz sa uz przeczytane


ehhhhhhh
czy moge cos na to poradzic bo qrcze zamiesznie straszne :D

pozdrawiam

Odpowiedzi: 7

no nie zabardzo ma to jakikolwiek związek z cookies.
Odświeźanie strony nic nie daje, i tak ma prawidłowo być. Ewentualnie wylogowanie i zalogowanie. Ale jest na to prostrzy sposób, na stronie głównej Forum jest takie link: Oznacz wszystkie fora jako przeczytane. Wystaczy kliknąć...
Kuba
Dodano
06.06.2004 21:00:33
przyda sie programik napewno, bo trtoche balaganu jest w tych cookies`ach.

pozdrawiam
gieras
Dodano
06.06.2004 20:36:35
do cookies nawet napisałem progsa, który to ma listę "przyjaznych ciastek", a cała reszta to śmieci które są usuwane z dysku co minutę. Ponadto umoźliwia proste kasowanie rozrastającego się pliku cookies/index.dat i "lekkie" pilnowanie strony startowej.

aktualna wersja wraz ze źródłem: download

update: dodano kasowanie tempów itp.
sapero
Dodano
06.06.2004 19:24:25
dzieki Winda :D :D :D ze tez sam na ot nie wpadlem :)
smoczek
Dodano
17.03.2004 02:15:19
No nie wiem czy to sposób łatwy ale jeśli masz IE to wchodzisz Narzędzia––––>Opcje internetowe––––>Ogólne––––>Usuń pliki cookie

A jak masz Operę to Plik–––>Preferencje–––>Prywatność–––>Usuwaj ciasteczka podczas zamykania Opery
WindA
Dodano
17.03.2004 01:22:50
a jest jakis łatwy sposób na usunięcie tych ciasteczek :?: moze jakis programik czy cos ? bo nigdy ich nie usuwałem i dopiero teraz zobaczylem ze cos te ciastka nie maja ochoty opuścic mojego komputera :D
smoczek
Dodano
17.03.2004 00:21:11
Wyczyść cookies...
Pawek
Dodano
16.03.2004 20:12:17
smoczek
Dodano:
16.03.2004 17:25:16
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1