Proszę o radę.

Witam. Otóż doczekałem się kupna komputera, dzisiaj idę pochodzić po sklepach. Problem w tym, że nie mam o tym zielonego pojęcia, nie chcę, żeby wcisnęli mi jakiś kicz, czy cuś. Mam zamiar poskładać kompa, oczywiście nie sam. Więc, czy moglibyście polecić mi jakieś części do kompa.? Prócz dysku twardego i obudowy. (Dysk niedawno kupowałem, i chyba da się go wklecić do nowego kompa.) Głównie, pragnę kompa pod gry. (Crysis Warhead, Prototype, NFS Shift itd.) Myślę, że te 4 gb ram by musiało być, czasem zakładam serwery do gier, więc ram się przyda, jednak chcę kompa do gier, nie do stawiania serwerów. No, najważniejsza rzecz. Mam do przeznaczenia 1800 zł. Jakaś specjalnie wielka ta suma nie jest.. ale myślę, że da radę kupić za to kompa, który odpali Warhead'a na fullu. (Przypominam, bez dysku twardego, obudowy, monitora, myszki, klawiatury, głośników.) Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się moim 'problemem'. Serdecznie pozdrawiam, liczę na liczne oferty. ^^

Odpowiedzi: 3

No więc, jak narazie zestawików było sporawo. Narazie zdecydował bym się na http://img828.imageshack.us/img828/6747/ofertaw.png zasilacz NIE z czarnej listy. Więc raczej kompa mi nie zjarczy. Za jakiś czas dokupić lepsze chłodzenie, i w biosie odblokować 4 rdzenie. Przynajmniej tak mi kolega polecił, co o tym myślicie.?
Anarchy202
Dodano
25.08.2010 11:58:47
[quote=Anarchy202](Przypominam, bez dysku twardego, obudowy, monitora, myszki, klawiatury, głośników.)[/quote] Czyli masz 1800 zeta na mobo z prockiem, garfikę, Ram i napęd DVD. Ja bym jednak skoczył do kilku serwisów i zapytał co zaproponują. Płyta tylko markowa (nie jakiś tam Asrock czy inny badziew) z możliwością rozbudowy. Na tym nie zaoszczędzisz. Wtedy daj na forum zestawienia to podumamy. Pamiętaj jednak o jednym: jaki zasilacz siedzi w obudowie ? Bo jak syf jakiś to pytanie czy Ci pociągnie ten zestaw i czy nie będziesz musiał i tego wymieniać.
Ucho
Dodano
25.08.2010 01:49:46
Na oferty czy raczej na pomoc w doborze konfiguracji? Powiem Ci tak, jak napisał tu kiedyś [b]Veers[/b]: Jeśli chcesz pograć sobie w dobre gry i nie martwić się wydajnością sprzętu: Kup konsolę. Kompa zatrudnij do reszty zajęć.
XanTyp
Dodano
25.08.2010 00:16:07
Anarchy202
Dodano:
24.08.2010 11:24:30
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1