Prosze o pomoc !!!

Ehh...człowiek jest głupi:D w skrócie: Miałem win7 (nie oryginał), wczoraj system padł, z tego co mi powiedział facet w sklepie, windows wprowadził jakieś tam blokady i żeby wgrać nowego windowsa muszę wgrać tą wersję którą miałem przy kupnie komputera...jako że było to parę lat temu muszę zainstalować Win Xp Home Znalazłem jakąś płytkę Win Xp Home Sp1 (z 2001 r :D ) no i zainstalowałem....działa...ale pojawia się problem. Otóż gdy ściągnąłem opere, microsoft security essential - występuje błąd przy instalowaniu...nie wiem co jest.... Wszedłem w Menadżera aby pobrać aktualizację - opcja aktualizacji jest szara (nieaktywna) nie mogę nic włączyć... Windows teraz jest oryginalny (wprowadziłem mój klucz + zarejestrowałem na stronie miscrosoftu). Windows działa ale nie można nic zainstalować na nim, IE co chwile wywala błąd i brak internetu (net bezprzewodowy)...próbowałem zainstalować SP3 z pliku - niby zaistalowało, komputer się zrestartował ale w opisie win'a nadal widnieje informacja że SP ma 1... Pomoże ktoś? przy instalacji pojawiają się błędy: nie znaleziono punktu wejścia procedury SHRegGetValueW w bibliotece SHLWAPI.dll ; nie znaleziono punktu wejścia procedury EncodePointer w bibliotece KERNEL32.dll. niezbyt się znam na tym...

Odpowiedzi: 0

LoQ
Dodano:
07.07.2012 14:55:57
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0