PROSZĘ O POMOC FACHOWCóW, .::::W. S.2003 JAKO KONTROLER DOMENY:::.

Witam wszystkich i dzięki że zajżałes na mój wątek. Przejdźmy do rzeczy.
Mam do zrobienia prace na temat Windows Serwer 2003 jako kontroler domeny.
Mam opisać active directory, serwisy, usługi, konsole administracyjne, opisać konfiguracje.
Zaczołem szuakć informacji na stronie W.S.2003 jest tego mnustwo ale nie wiem jak mam sią za to zabrac.
Mam wymysleć jakąś konfiguracje a potem ją opisać. Wszystko jest proste jak się wie ale jeżeli się wcześniej tego nie robilo to za duzo nie mogę się popisać bo nie miałem z tym za dużo do czynienia.
Dobrze by było wymysleś jakąś firme no i coś pokombinować, (domene, grupy urzytkowników, itp.)
podobno można ściągnąć jakieś gotowce ale tylko tyle wiem na ten temat.
Może wy coś byście mi doradzili??
Trenuje na wirual PC ale mam tam zonka bo są zainstalowane stery od innej karty sieciowej i baruje sie z tym aby doinstalować swoje żeby serwer współpracował z klientem.(gdzieś się przestawia aby virtuale poddały sie doinstalowywania)....może wiesz gdzie??

Odpowiedzi: 1

Edit->Setting->Networking->Adapter x - > tutaj ustawiasz z jakiej karty ma korzystac.

Co do zmiany sterownikow to wirualna maszyne traktuj tak jak by to byla normalna maszyna, wiec jesli masz zle sterowniki do karty sieciowej, wejdz w menedzer urzadzen na wirtalnej maszynie  i zmien je.

 

Szymon Grabiński
Dodano
11.05.2006 13:27:32
loko11
Dodano:
11.05.2006 13:05:18
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1