Propozycja dla CentrumXP?!?!?!

Nie wiem jak Wam ale mnie nie podoba się jak ci niezalogowani sobie jaja nie raz robią na forum jak i się nabijają z innych tymi swoimi wypowiedziami np. "te koleś weź się odwal....." itp. albo zakładają nie potrzebne tematy w których albo moderator albo admin daje linka i zawsze mówi źe juź było o tym pisane na forum.
Moźe powinniście wprowadzić regułe iź kaźdy musi być zarejestrowanym by móc pisać coś na forum. W ten sposób będzie porządek na forum bo taki zarejestrowany koleś nie będzie łamał regulaminu a będąc nie zarejestrowanym moźe sobie pisać co mu się źytnio podoba i moźe kaźdego obraźać pod fake nickiem. Ale wiecie to tylko propozycja.

Odpowiedzi: 11

Na działaniu logowania i rejestracji na forum zmian raczej nie będzie. System jest niezbędny do personalizacji e–miali wysyłanych raz w tygodniu (wybór treści i dnia wysyłki), wprowadzenia obowiązku logowania przed pobraniem niktórych plików z serwisu itp. Chodzi o to, aby jedno konto na CentrumXP.pl dawało dostęp do innych usług w serwisie. Coś takiego jak .NET Passport w witrynach Microsoftu. Uźytkownicy dostaną teź dostęp do wszystkich danych jakie są o nich zbierane w czasie odwiedzin serwisu (np adresy IP z których pisali posty).
Tak jak juź wyźej wspomniałem, obecne konta na Forum zostaną automatycznie (i w sposób niezauwaźalny dla userów) przekształcone. Nie będzie konieczna ponowna rejestracja ani potwierdzanie czegokolwiek.
Kuba
Dodano
31.05.2004 17:21:15
Kuba:
System jest w fazie "musze się za niego zabrać", więc nie ma sensu mówić teraz o szczegółach. Ponowna rejestracja oczywiście nie będzie konieczna.


A jaki jest ogolny koncept?
Mi obecny system odpowiada ;)
brtx
Dodano
31.05.2004 17:07:01
Absolutnie nie!
System jest w fazie "musze się za niego zabrać", więc nie ma sensu mówić teraz o szczegółach. Ponowna rejestracja oczywiście nie będzie konieczna.
Kuba
Dodano
31.05.2004 16:27:32
Kuba:
(wraz z wprowadezniem nowego systemu kont uźytkowników na CentrumXP.pl 8) ).


Powiało grozą :roll: :P Czy to ma oznaczać konieczność ponownej rejestracji przez 'starych' uźytkowników :?:
Pawek
Dodano
31.05.2004 16:24:52
ja jestem za logowaniem sie, bo rzeczywiscie powoli sie robi nieporzadek na forum, lekki zamet
gieras
Dodano
31.05.2004 16:08:57
Niezaleźnie od tego tematu obowiązek logowania wszystkich piszących na Forum będzie obowiązywał od początku lipca (wraz z wprowadezniem nowego systemu kont uźytkowników na CentrumXP.pl 8) ).
Kuba
Dodano
31.05.2004 10:38:29
Nie uwaźam, aby zastosowanie zasady jeden za wszystkich – wszyscy za jednego było dobre w tym moncie, bo są przecieź "goście", którzy spokojnie i kulturalnie zadają pytania, a nie rejestrują się z tego, czy innego powodu – nie widzę powodu by ich karać. Fakt odpowiedzi niektórych gości nie nadają się do publikacji, ale od tego są juź moderatorzy by takowe usuwać.

Spośród 100 nie widać tych 99 spokojnych, tylko zawsze tego 1 "rozrabiającego" :idea: Parafrazując – w szkole – lepiej znani byli uczniowie spokojni, grzeczni, których właściwie nie ma na lekcji, czy Ci co zaleźli za skórę nauczycielowi :?: Odpowiedź nasuwa się sama. W tym konktekście wystarczy przenieśc sytuację na forum i nie zaogólniać tak potwornie.

MNIE OSOBY–GOŚCIE OSTATNIO NIE PRZESZKADZAJĄ. CHOĆ SĄ WYJĄTKI 8)
Pawek
Dodano
29.05.2004 23:55:30
run_DNA:
Na tym forum juź wielu było uźytkowników (zarejestrowanych) co po jakimś czasie, wylatywali za swoje głupie i obrazoburcze teksty.


Dokladnie a potem juz raczej nie wracali.

Co do pomyslu Tomi! to jest on stosowany na innych forach co nie kiedy odciaga goscia od rejestrowania.

Pamietam okres kiedy to goscie pisali problemy i na nie odpowiadali.
Dlatego niech bedzie jak jest a jest naprawde dobrze.
theboss78
Dodano
29.05.2004 23:13:58
Witam

Tomi!:
bo taki zarejestrowany koleś nie będzie łamał regulaminu


Jeźeli jakiś "gość" pisze teksty takiego typu co wymieniłeś, to czy będzie zarejestrowany czy nie, nie ma źadnego znaczenia. Na tym forum juź wielu było uźytkowników (zarejestrowanych) co po jakimś czasie, wylatywali za swoje głupie i obrazoburcze teksty.

Pozdrawiam
run_DNA
Dodano
29.05.2004 23:03:53
Moderatorzy lub wybrani userzy widzą IP piszącego ;) Wiem, bo sam jestem w pewnym sensie moderatorem. ;)
Mrówek
Dodano
29.05.2004 21:42:56
Tomi!:
[...] pisać co mu się źytnio podoba i moźe kaźdego obraźać pod fake nickiem [..]

A jak wyborowo, albo co gorsza absolutnie podoba mu się?

A serio: na pewno administratorzy przerabiali to. Od tego `porządkowi` są, a tym poza nie są to `fake` nicki jak napisałeś był, lecz dla `wybranych` ich IP widoczne jest.
Pozdrawiam.
Yoda
Dodano
29.05.2004 21:31:37
Tomi!
Dodano:
29.05.2004 21:22:29
Komentarzy:
11
Strona 4 / 4