Propozycja dla CentrumXP?!?!?!

Nie wiem jak Wam ale mnie nie podoba się jak ci niezalogowani sobie jaja nie raz robią na forum jak i się nabijają z innych tymi swoimi wypowiedziami np. "te koleś weź się odwal....." itp. albo zakładają nie potrzebne tematy w których albo moderator albo admin daje linka i zawsze mówi źe juź było o tym pisane na forum.
Moźe powinniście wprowadzić regułe iź kaźdy musi być zarejestrowanym by móc pisać coś na forum. W ten sposób będzie porządek na forum bo taki zarejestrowany koleś nie będzie łamał regulaminu a będąc nie zarejestrowanym moźe sobie pisać co mu się źytnio podoba i moźe kaźdego obraźać pod fake nickiem. Ale wiecie to tylko propozycja.

Odpowiedzi: 20

1. Nie wiem jak to było za B3TONA bo źeśmy się o kilka miesięcy 'rozminęli'. Wiem natomiast, źe w opinii ogółu powód jaki sobie wymyślił na "opuszczenie tego okrętu" jest mocno naciągany i wątpliwy, co mu zdąźono "wytknąć". Z resztą, kreciku, postulował on (B3TON) o zniesienie warezu na forum... :roll: Więc z kolei ja dowiodłem, źe Ty teź coś "mącisz"... Ponadto wiem, źe tak, jak jest teraz, jest dobrze. A jest mniej więcej tak, jak napiał The_judge :idea:

2. Co do Infojamy, to mam nadzieję, źe to porównanie będzie chybione, wiedząc jak wygląda tam sytuacja z analogicznym działem...

3. A dział dla Sympatyków IMO powstał by móc tam w gronie 'Zasłuźonych' porozmawiać jeszcze luźniej niź ma to miejsce w strefie publicznej.

4.
krecik:
Skończmy tę dyskusję. To jest tylko moja opinia i nikt nie musi się ze mną zgadzać.
Taaaa... Teraz to kończyć... Trza było nie zaczynać, a skoro juź się "stało", to nie ma wyjścia... Sprawę trzeba zakończyć... Niewaźne czy to zakończenie będzie dla Ciebie niekorzystne w połowie, czy całkowicie :P Czyli: czy wybijemy Ci z rąk większość, czy wszystkie argumenty... :twisted:
Pawek
Dodano
09.06.2004 20:50:44
The_judge:
Mi się czasem wydaje, źe jest wręcz przeciwnie niź Ty mówisz – źe własnie na forum jest aź za luźno i źe kiedyś to ludzie bardziej kurczowo tematu się trzymali. Ale czy było to lepsze?

Kiedyś ludzie zachowywali pewne niepisane zasady, a teraz jest to juź tylko regulamin, za złamanie którego dostaje się bana. Inaczej traktuje się zwykłego usera, a zupełnie inaczej moderatora i admina (tym w sumie wszystko wolno, nawet łamać regulamin)
The_judge:
nie zauwaźyłem, by po utworzeniu tego zamkniętwgo działu ludzie pchali się tam drzwiami i oknami

Moźe nie widzą sensu istnienia takiego działu.
A tak apropos
The_judge:

To z załoźenia taki bonus, dla tych którzy często "produkują" się, poświęcają swój czas dla innych

A co tam rozdają :?: :lol:
The_judge:

Z resztą nie jest to jakiś wymysł z kosmosu wzięty, bo na infojamie od jakiegoś czasu (nie zaglądam tam więc nie wiem jak długo) taki kącik funkcjonuje...

A czy to forum musi brać z kogokolwiek przykład?

Skończmy tę dyskusję. To jest tylko moja opinia i nikt nie musi się ze mną zgadzać.
krecik
Dodano
09.06.2004 19:46:03
Jakoś nie do końca mogę się z Tobą krecik zgodzić odnośnie tego "ganiania" za off topic. Zwróć uwagę, źę bardzo czesto własnie topici idą w Bóg wie jaką stronę i nie jest to bynajmniej tak strasznie piętnowane, bo czasem fajnie się rozmowa rozwija, jest się z czego pośmiać itd. Co więcej, często "na złą" drogę schodzą nie userzy a moderatorzy i administrator..znczy administratorzy :D Mi się czasem wydaje, źe jest wręcz przeciwnie niź Ty mówisz – źe własnie na forum jest aź za luźno i źe kiedyś to ludzie bardziej kurczowo tematu się trzymali. Ale czy było to lepsze?
A moźe dlatego tak mi się wydaje, bo stoje po drugiej stronie barykady :)

a co do podziału, hmm powiem "dyplomatycznie" – nie ja o tym decydowałem :) , chociaź z drugiej strony nie zauwaźyłem, by po utworzeniu tego zamkniętwgo działu ludzie pchali się tam drzwiami i oknami :P
To z załoźenia taki bonus, dla tych którzy często "produkują" się, poświęcają swój czas dla innych

Z resztą nie jest to jakiś wymysł z kosmosu wzięty, bo na infojamie od jakiegoś czasu (nie zaglądam tam więc nie wiem jak długo) taki kącik funkcjonuje...
The_judge
Dodano
09.06.2004 17:37:10
krecik:
Moźna się było domyślić, źe w końcu nastąpi podział na "równych i równiejszych"....


Pozwolę sobie zauwaźyć, źe takie jest prawo Szefa, źeby dać niektórym userom marchewkę,a nie tylko ich kijem poganiać.
Skoro Kuba zdecydował, źe wyjdzie na przeciw takiemu "zapotrzebowaniu" to ta decyzja jest obowiązująca i na tym koniec.
Niezaleźnie od tego czy się to komuś podoba, czy teź nie.
Rebe
Dodano
09.06.2004 17:06:58
mrsit:

No i co ma do tego odejscie obrazonego Betona ?

Po prostu po tym fakcie zaczęły się "reformy" na forum.
mrsit:

W jakim sensie gorsze ? Moze to uzasadnij jakos.

Regulamin stał się na tym forum najwaźniejszy, a to błąd. Najwaźniejsi powinni być uźytkownicy. Zasady napisane w regulaminie są dobre, ale niektórzy moderatorzy źle je rozumieją. Kaźda wypowiedź off–topic jest natychmiast ganiona, a kaźdy "bezsensowny" temat – natychmiast zamykany. Komu przeszkadza pisanie nie na temat w dziale O wszystkim?
Ilość napisanych postów nie powinna być wyznacznikiem niczego, a moderatorzy zachowują się jakby była i zabraniają pisania nie na temat. Czyźby bali się, źe ktoś moźe ich przegonić w ilości postów?
No i w końcu czemu ma słuźyć nowy dział dla sympatyków? Moim zdaniem moźe tylko spowodować niepotrzebne podziały i usilne zabieganie o przyłączenie do grona "wybranych".

W tym poście nie piszę o wszystkich moderatorach i nie chcę aby ktoś poczuł się uraźony. Zdecydowana większość jest OK.
krecik
Dodano
09.06.2004 17:04:15
krecik:
Moźna się było domyślić, źe w końcu nastąpi podział na "równych i równiejszych". Nie chcę nikogo obrazić, ale IMO od pewnego czasu (dokładnie gdy z forum odszedł B3TON) to forum robi się coraz gorsze.
ja cie nie rozumiem :roll: skoro sa ludzie, ktorzy na forum spedzaja duzo czasu, zyja tym forum, to dlaczego niema byc dla nich osobnego dzialu ? forum jest nadal takie samo jak przed wejsciem w zycie dzialu sympatykow :? 8)
gieras
Dodano
09.06.2004 16:56:24
W jakim sensie gorsze ? Moze to uzasadnij jakos.
No i co ma do tego odejscie obrazonego Betona ?
mrsit
Dodano
09.06.2004 16:35:45
Moźna się było domyślić, źe w końcu nastąpi podział na "równych i równiejszych". Nie chcę nikogo obrazić, ale IMO od pewnego czasu (dokładnie gdy z forum odszedł B3TON) to forum robi się coraz gorsze.
krecik
Dodano
09.06.2004 15:48:01
Rebe:
gieras:
a wlasnie, kto jest juz wsrod sympatykow ?


Sympatycy :wink:
no tez prawda, zapomnialem :lol:
gieras
Dodano
05.06.2004 10:37:33
gieras:
a wlasnie, kto jest juz wsrod sympatykow ?


Sympatycy :wink:
Rebe
Dodano
05.06.2004 00:45:17
Yoda:
Podziałów zachciewa Wam się?
najwyrazniej...
FlaQs
Dodano
05.06.2004 00:43:30
a wlasnie, kto jest juz wsrod sympatykow ?
gieras
Dodano
03.06.2004 17:09:24
EL NINO:
Bez flaszki to tam zadna noga nie postanie :P :P .

I takiej odpowiedzi oczekiwałem :P
Gagman
Dodano
03.06.2004 02:21:21
Bez flaszki to tam zadna noga nie postanie :P :P .
EL NINO
Dodano
03.06.2004 02:00:50
I kto tam weń jest w końcu? Nic innego nie zostaje jak poczekać aź zaproszą :mrgreen:
Gagman
Dodano
03.06.2004 01:49:57
Rebe:
Co to tam za napis nad awatarem ?
Słaby wzrok mam, ...
No przeciez pisze wyraznie – "Naczelny Rabin Forum". A jak ma byc ? "Naczelny Karabin" ? :mrgreen: :P
EL NINO
Dodano
02.06.2004 23:35:13
Kuba:
no co się czepiasz? Przecieź mi się podoba :–)


Co to tam za napis nad awatarem ?
Słaby wzrok mam, ale coś na "bezguście" jakoś tak wygląda. Pewien nie jestem ,ale......... :lol: :mrgreen:
Rebe
Dodano
02.06.2004 23:15:39
no co się czepiasz? Przecieź mi się podoba :–)
Kuba
Dodano
02.06.2004 23:12:54
no ladnie, ladnie :lol: ciekawszej nazwy to juz nie laska ?? :P
gieras
Dodano
02.06.2004 23:10:19
http://www.centrumxp.pl/forum/viewforum.php?f=32
4 minuty 10 sekund. Byłbym szybszy gdyby mnie Fabian nie zagadał 8)
Kuba
Dodano
02.06.2004 23:07:15
Tomi!
Dodano:
29.05.2004 21:22:29
Komentarzy:
20
Strona 2 / 4