Propozycja dla CentrumXP?!?!?!

Nie wiem jak Wam ale mnie nie podoba się jak ci niezalogowani sobie jaja nie raz robią na forum jak i się nabijają z innych tymi swoimi wypowiedziami np. "te koleś weź się odwal....." itp. albo zakładają nie potrzebne tematy w których albo moderator albo admin daje linka i zawsze mówi źe juź było o tym pisane na forum.
Moźe powinniście wprowadzić regułe iź kaźdy musi być zarejestrowanym by móc pisać coś na forum. W ten sposób będzie porządek na forum bo taki zarejestrowany koleś nie będzie łamał regulaminu a będąc nie zarejestrowanym moźe sobie pisać co mu się źytnio podoba i moźe kaźdego obraźać pod fake nickiem. Ale wiecie to tylko propozycja.

Odpowiedzi: 20

aligator:
Data podwyźka to sie rusze, moźe, troche :mrgreen:


SLAY3R:
Daj podwyźkę to przestanę moźe


Tak to by kazdy chcial ale robic o nie ma komu. :wink: :wink: :wink:
theboss78
Dodano
22.06.2004 17:47:02
Dla mistersita turbo w procesorze wyłączyli :P i się mu dłuźej strony wczytują :mrgreen: Więc się Rebe nie czepiaj, trudne warunki pracy :D
SLAY3R
Dodano
22.06.2004 16:56:24
mrsit:
Krecik jesli masz uwagi co do moderatorow (ze lamia regulamin) czemu po prostu nie podasz przykladu? Czemu nie napiszesz PW do admina ?


A Tyś co ?
Z hibernacji wyszedłeś :lol: i prawie 2 tygodnie po
fakcie :idea: podrzucasz :mrgreen:
Rebe
Dodano
22.06.2004 09:51:34
Krecik jesli masz uwagi co do moderatorow (ze lamia regulamin) czemu po prostu nie podasz przykladu? Czemu nie napiszesz PW do admina ?
mrsit
Dodano
22.06.2004 09:30:21
aligator:
... to sie rusze, moźe, troche :mrgreen:
Wiem kurna, ze jedyne co szybko robisz, to ... sie meczysz :mrgreen: :P .
A ten drugi kurna z krainy bialych niedzwiedzi – dotad sie bedziesz tak smial, az Ci szkliwo na zebach popeka :P :P :lol: .
EL NINO
Dodano
22.06.2004 01:35:05
EL NINO:
A Ty SLAY3R nie smiej sie tak :lol: .

Daj podwyźkę to przestanę moźe :mrgreen:
SLAY3R
Dodano
22.06.2004 01:19:51
EL NINO:
aligator, bierz sie do roboty, bo Cie wymienimy na nowego :mrgreen: . A Ty SLAY3R nie smiej sie tak :lol: .

Data podwyźka to sie rusze, moźe, troche :mrgreen:
aligator
Dodano
22.06.2004 00:57:11
Tomi!:
Mam kolejną propozycje, moźe jeden z moderatorów będzie tak zmieniał tematy by były czytelniejsze i bardziej zrozumiałe, np. ktoś daje taki temat:
– "niech ktoś mi pomoźe"
– moderator zmienia na "[GG] problem"


A nie uwaźasz, źe wystarczy by Autor tematu uźył mózgu przy zakładaniu tematu?
Juź widze, jak za chwilę bedziek olejna propozycja, źeby ktoś "przeszukał archiwum i udzielił spójnej odpowiedzi łaczącej wszystkie proponowane rozwiązania", a potem kolena " źeby ktoś przyjechął i mi naprawił..." – po japońsku Ci napiszę :
zrób se.....puku.
Mogę w zamian zaproponować, źeby wszystkie tak zatytułowane tematy wywalać bez względu na osobe Autora i zawartość pytania. :twisted:
Rebe
Dodano
21.06.2004 23:28:23
Tomi!:
moźe jeden z moderatorów będzie tak zmieniał tematy by były czytelniejsze i bardziej zrozumiałe
Racja kurna. Biora kase za moderowanie, to niech sie staraja i cos ponaprawiaja a nie tylko kasowac i upominac :P :P . aligator, bierz sie do roboty, bo Cie wymienimy na nowego :mrgreen: . A Ty SLAY3R nie smiej sie tak :lol: .

P.S. Osobiscie do wiekszosci tak zatytulowanych tematow nie wchodze.
EL NINO
Dodano
21.06.2004 23:26:04
Mam kolejną propozycje, moźe jeden z moderatorów będzie tak zmieniał tematy by były czytelniejsze i bardziej zrozumiałe, np. ktoś daje taki temat:
– "niech ktoś mi pomoźe"
– moderator zmienia na "[GG] problem"
Tomi!
Dodano
21.06.2004 23:18:12
Od samego początku tylko wyraźam opinię na temat tego działu, nikomu nie narzucam swojego zdania i nikt nie musi zwracać na mnie uwagi.
Między piwem a forum internetowym jest pewna róźnica: na forum uźytkownicy pisząc tworzą to forum, natomiast miłośnicy piwa zwykle nie zajmują się jego produkcją. Jeśli próbujesz wymyślić odpowiednią analogię to się bardziej postaraj.
EL NINO:

moich postow nikt Ci nie kaze czytac, bo i tak wiekszosci nie potrafisz zrozumiec

EL NINO, wiem źe masz o sobie wysokie mniemanie, ale nie obraźaj innych twierdząć źe są głupi.
Jeśli nie masz nic konkretnego do powiedzenia oprócz obraźania mnie to skończ juź.

Nie chciałem rozpoczynać kłótni, ale zostałem "zaatakowany" więc się bronię.
krecik
Dodano
11.06.2004 00:45:53
krecik:
Wiedziałem, źe w końcu się odezwiesz EL NINO. Nie przepuścisz okazji źeby się do mnie przyczepić.
Niby dlaczego mialbym sie nie odzywac ? Nie wolno mi ? Wpadasz z durnymi pretensjami a ja mam sie pytac czy wolno mi sie w tym temacie wypowiedziec ? No a jak juz osmiele sie odezwac, to jest to rownoznaczne z "czepianiem" ? Wolne zarty chlopie. Poza tym skoro "nie zagladasz na to forum" jak sam napisales, to coz Cie to interesuje kto i po co otworzyl nowy dzial ? Gdzies w papierach jest napisane ze Ciebie sie mamy pytac ? Widzi mi sie, ze cos Ci sie popierdółkowało i to ostro.

Kuba, nic nie mowiles ze krecik to jakis kurna kierownik internetu ! Dlaczego nie zapytales krecika czy mozesz otworzyc nowy dzial ? Tlumacz sie tu zaraz ze swojej nieprzemyslanej decyzji !


krecik:
... więc tym bardziej nie potrzebuję działu dla sympatyków.
Jesli ja nie lubie ciemnego piwa, to go w sklepie nie kupuje kolego. Natomiast do glowy nie przyszloby mi, aby kogokolwiek w sklepie rozpytywac na jakiego penisa oferuja takie piwo, skoro mnie ono nie smakuje. Gdyby bylo inaczej, po prostu osmieszylbym sie a i byc moze obsluga znaczaco popukalaby sie w glowe slyszac tak durne pytania.
krecik:
Większość moich postów zawiera jakieś konkretne porady, a większość twoich to czepianie się do innych i wypaczone poczucie humoru.
Nie wiem czy napisac Ci wprost, czy owijac w bawelne ? Moze sprobuje delikatnie, bo nie lubie uzywac w stosunku do xxxxxxx (sam sie ocenzurowalem) nieparlamentarnych slow, pomimo tego, ze tylko takie slownictwo do tych ludzi dociera:
przyjmij do wiadomosci, ze Ty i te Twoje pozal sie boze "konkretne porady" zwisaja mi jak stare kalesony z pupy. Z drugiej strony jest pewna mala subtelna roznica miedzy nami – moich postow nikt Ci nie kaze czytac, bo i tak wiekszosci nie potrafisz zrozumiec, natomiast ja przegladac posty innych uzytkownikow chce a i czasami musze ...zeby sie oczywiscie czepic takich jak Ty "szanownych interlokutorow" (tu uklon w strone Rebe :wink: )
EL NINO
Dodano
10.06.2004 23:13:35
Krecik, sprawa wygląda w ten sposób, źe my bardzo lubimy i cenimy krytykę. Ale to musi być konstruktywna krytyka. Krytyka dla krytyki nie ma sensu. Skończ juź ten temat.
Kuba
Dodano
10.06.2004 20:18:06
Wiedziałem, źe w końcu się odezwiesz EL NINO. Nie przepuścisz okazji źeby się do mnie przyczepić.
EL NINO:
Czyzby ktokolwiek nie zalapal po co krecik poruszal ten temat ? Bo dla mnie sprawa jest nazbyt oczywista – zazdrosc.

Rzeczywiście zawsze marzyłem, źeby mnie przyjęto do sympatyków :lol: :lol: :lol:
Jakbyś nie zauwaźył to od dłuźszego czasu nie zaglądam na to forum, więc tym bardziej nie potrzebuję działu dla sympatyków.
EL NINO:
Jak zwykle piszesz zeby sobie popisac. Czyzbys nie zwocil uwagi na pkt 4 tymczasowego "regulaminu" dzialu sympatykow ?

Przecieź muszę sobie jakoś posty nabijać :lol: :lol: :lol:
Ale ciebie i tak nie dogonię w liczbie bezsensownych postów. Większość moich postów zawiera jakieś konkretne porady, a większość twoich to czepianie się do innych i wypaczone poczucie humoru.
krecik
Dodano
10.06.2004 18:44:53
Kuba:
Wiadomo, źe część będzie im zazdrościć
Czyzby ktokolwiek nie zalapal po co krecik poruszal ten temat ? Bo dla mnie sprawa jest nazbyt oczywista – zazdrosc.
krecik:
A kto będzie wybierał zasłuźonych? (pytanie retoryczne) Będzie to tylko subiektywny wybór admina.
Jak zwykle piszesz zeby sobie popisac. Czyzbys nie zwocil uwagi na pkt 4 tymczasowego "regulaminu" dzialu sympatykow ?

IMO nie warto zwracac uwagi na podobne posty.
EL NINO
Dodano
10.06.2004 16:49:01
Pawek:
Ty teź nie wiesz jak to było naprawdę w 100% pod Grunwaldem, a jednak o tym ośmielasz się na co dzień mówić :idea:

Ostatni o Grunwaldzie mówiłem w podstawówce, bo zostałem zmuszony do tego przez nauczycielkę :wink: :D
krecik
Dodano
09.06.2004 21:52:06
Kuba:
Regulamin został wprowadzoiny tylko i wyłącznie w trosce o uźtrkowników. Odejście B3T0Na było wydarzeniem przełopmowym dla tego Forum (nie dlatego źe on odszedł). Od tamtego czasu udało się uporządkować Forum, wprowdziać jasne zasady o czym tutaj pisać nie moźna. CentrumXP.pl jest najpopularniejszą niezaleźną stroną o Windows XP w Polsce, nie wyobraźam sobie, aby to Forum mogło istnieć bez jakichkolwiek zasad. A zasady są po to aby je przestrzegać, a nie ciągle przymykać oko.

Żle mnie zrozumiałeś. Regulamin jest potrzebny, ale niech przestrzegają go wszyscy (łącznie z moderatorami).
krecik
Dodano
09.06.2004 21:49:11
krecik:
Pawek, sam twierdzisz, źe Cię nie było wtedy na forum, więc nie pisz o rzeczach, o których nie wiesz.
Ty teź nie wiesz jak to było naprawdę w 100% pod Grunwaldem, a jednak o tym ośmielasz się na co dzień mówić :idea:

Tak ja po przeczytaniu tamtych topiców piszę o tym co chciał zmienić sam B3TON :idea:

UPDATE: Pisałem nie wiedząc jeszcze o poście Kuby :idea:
Pawek
Dodano
09.06.2004 21:45:42
krecik:
Regulamin stał się na tym forum najwaźniejszy, a to błąd. Najwaźniejsi powinni być uźytkownicy.

Regulamin został wprowadzony tylko i wyłącznie w trosce o uźytkowników. Odejście B3T0Na było wydarzeniem przełomowym dla tego Forum (nie dlatego źe on odszedł). Od tamtego czasu udało się uporządkować Forum, wprowadzić jasne zasady: o czym tutaj pisać nie moźna. CentrumXP.pl jest najpopularniejszą niezaleźną stroną o Windows XP w Polsce, nie wyobraźam sobie, aby to Forum mogło istnieć bez jakichkolwiek zasad. A zasady są po to aby je przestrzegać, a nie po to, aby ciągle przymykać oko.

krecik:
No i w końcu czemu ma słuźyć nowy dział dla sympatyków?


Juź tak jest w źyciu, źe za jakieś zasługi moźna dostać nagrodę, zostać wyróźnionym. Wiadomo, źe część będzie im zazdrościć (w pozytywnym znaczeniu) i teź będzie chciała taką nagrodę dostać (i być moźe robić coś aby ją dostać). Część to poprostu oleje. A ostatnia część obrazi się, źe to nie ją wyróźniono.

krecik:
Moim zdaniem moźe tylko spowodować niepotrzebne podziały i usilne zabieganie o przyłączenie do grona "wybranych".

Juź my się postaramy, źe usilnych zabiegań nie będzie.

Patrząc z 2 strony: czy ktoś tu o coś nie zabiega? 8)
Kuba
Dodano
09.06.2004 21:43:43
Nie będę bronił ani oskarźał B3TONa bo to nie moja sprawa.
Pawek:
Z resztą, kreciku, postulował on (B3TON) o zniesienie warezu na forum... :roll: Więc z kolei ja dowiodłem, źe Ty teź coś "mącisz"...

O czym Ty w ogóle piszesz? Przeczytaj dokładnie tamte dyskusje, a będziesz wiedział jakie było moje zdanie. Byłem za warezem, ale po ostatecznych ustaleniach zgodziłem się z innymi.
Pawek:

A dział dla Sympatyków IMO powstał by móc tam w gronie 'Zasłuźonych' porozmawiać jeszcze luźniej niź ma to miejsce w strefie publicznej.

A kto będzie wybierał zasłuźonych? (pytanie retoryczne) Będzie to tylko subiektywny wybór admina.
Pawek:
Niewaźne czy to zakończenie będzie dla Ciebie niekorzystne w połowie, czy całkowicie :P Czyli: czy wybijemy Ci z rąk większość, czy wszystkie argumenty... :twisted:

No cóź nie wybijecie mi źadnych argumentów. Ja tak szybko zdania nie zmieniam. Zakończenie jest mi zupełnie obojętne i nie moźe być dla mnie niekorzystne.

Pawek, sam twierdzisz, źe Cię nie było wtedy na forum, więc nie pisz o rzeczach, o których nie wiesz.
krecik
Dodano
09.06.2004 21:42:19
Tomi!
Dodano:
29.05.2004 21:22:29
Komentarzy:
20
Strona 1 / 4