Prolem z instalacja Acrobata na VISTA. Error przy inicjacji "Nie moze zainicjowac "adobre

Mam Windows Vita Home Preminum 64bity Service pack 1 Zawsze byly mniejsze lub wieksze porblemy przy instalacji/uruchomieniu aplikacji birowych ale z tytm nie moge sobie poradzic. Nie dziala mi rowniez (po wylogowaniu sie nie ma oczekiwanego konta administratora do wyboru) ten sposób przejscia na konto administratora: "Uruchom edytor rejestru i przejdź do gałęzi HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList. Następnie kliknij prawym przyciskiem myszy i z menu kontekstowego wskaż polecenie Wartość Dword (32-bitowa) i nazwij ją Administrator. Kliknij dwa razy utworzony element myszą i w polu Dane wartości wpisz 1. Zamknij regedit i uruchom Wiersz polecenia na prawach administratora i wklep polecenie net user Administrator /Active:YES. I to tyle ;-)" chociaż wszsyttko robie niby w porzadku, i w wieszu polecen wyskakuje ze succesfull to jednak po wylogowaniu nic. probolwame uruchamiac setup acrobata jako administrator - rowniez nic. Jakies sugestie ?

Odpowiedzi: 2

uscislajac juz zupelnie dokladnie: Adobe Acrobat 7.0 Profiesional Tresc komunikatu o bledzie: "Warning 20225. Adobe Acrobat 7.0 Setup was unable to create a new item: Adobe PDF Port _Printer. The Adobe PDF Printer may be unavailable. GetLastError: The Operation completed successfully." [color=darkred]Sugeruję uprzejmie korzystać z opcji edycji postów.[/color] Xan.
maciejpiskorz
Dodano
12.03.2009 17:01:27
Widze ze temat sie nie zmiescil: Pod koniec istalacji wystakuje ze nie mogl zainstalowac "Adobe Printer" - no a to akurat bylo mi wlasnie potrzebne by przerabiac dokumenty Worda na PDFy.
maciejpiskorz
Dodano
12.03.2009 16:46:45
maciejpiskorz
Dodano:
12.03.2009 16:45:30
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1