Programowanie- krótkkie wyjaśnienie

Są dwa typy programów: Niski i wysoki. Wysoki polega na tym, że gdy na przykład piszemy strukturę kodu np. C#, ta struktura to wysoki typ programu. Dopiero po skompilowaniu, ta struktura zamienia się w niski typ programu(ten proces nazywamy kompilacją).

Odpowiedzi: 5

Świetnie Panowie, widzę, że się dobrze bawicie i w ogóle fajnie jest, ale sugerowałbym jednak, żeby sobie już dać spokój z tym.
Bobi
Dodano
20.11.2008 17:08:04
mmmmm rewelka czy moge prosic o definicje Twardego dysku?
Luiscyper
Dodano
20.11.2008 15:13:11
[quote=Michał Mortka]Są dwa typy programów: Niski i wysoki. Wysoki polega na tym, że gdy na przykład piszemy strukturę kodu np. C#, ta struktura to wysoki typ programu. Dopiero po skompilowaniu, ta struktura zamienia się w niski typ programu(ten proces nazywamy kompilacją).[/quote] Aaaaaaaaa to takie buty. A ja się nad tym tyle czasu zastanawiałem. Słyszałem, nie wiem na ile jest to prawda, że program który dokonuje kompilacji jest kompilatorem. Tylko czy ten kompilator to program wysoki czy niski ???
pulkownik
Dodano
16.11.2008 21:53:56
[quote=Michał Mortka]Są dwa typy programów: Niski i wysoki. Wysoki polega na tym, że gdy na przykład piszemy strukturę kodu np. C#, ta struktura to wysoki typ programu. Dopiero po skompilowaniu, ta struktura zamienia się w niski typ programu(ten proces nazywamy kompilacją).[/quote] Jestem nieokalnie wdźięczny za tę ową informację. Niezwykle ułatwiłeś mi życie. Teraz wszystko jest prostrze, odnalazłem przyjaciół, świat stał się otwarty. Dzięki. :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow: :mryellow:
xCodeLover@centrumxp.pl
Dodano
15.11.2008 21:04:20
Eeee... a osochosi? Masz coś jeszcze do dodania, czy tylko tak sobie klepiesz dla rozrywki?
XanTyp
Dodano
11.11.2008 11:18:10
Michał Mortka
Dodano:
10.11.2008 23:51:41
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1