Programik do łączenia filmów pod viste

Witajcie, mam prośbę, czy ma ktoś namiary na jakiś konkretny program tego rodzaju, głównie chodzi mi aby mógł połączyc pliki typu avi i rmvb, ale jka będzie umiał podzieli też będzie miło...Używałem dotąd programiku avi mpg joiner, ale nie działą on pod vistą.teraz sprawdziłem kilka triali i szkoda kasy, bo żaden mi nie hcce dziłac. proszę o cosik pod viste działającego, dzięki i pozdrawiam

Odpowiedzi: 7

W końcu udało mi się znaleźc to czego szukałem, wypuścili w końcu wersję pod vistę... gdyby ktoś potrzebował, to Boilsoft Video Joiner 5.32 pozdrawiam
kopciuszek
Dodano
07.04.2009 14:55:34
no właśnie jest taka możliwośc, używałem avi mpg joiner, pod xp, ale pod vistą ten program nie odpala się, jest szybki, mały i robi to o co mi chodzi;) właśnie bez żadnego przekodowywania... dzięki tak czy siak
kopciuszek
Dodano
05.04.2009 02:05:31
Próbowałeś w VirtualDub? Rmvb tam nie przejdzie, ale avi owszem. Tak czy owak, połączenie plików zawsze powoduje w nich zmiany i bez przekodowania ich się raczej nie obejdzie.
XanTyp
Dodano
02.04.2009 15:53:05
o jejku, źle mnie zrozumiałes:)))))) chcę połążyc 2 części avi LUB 2 części rmvb...głównie o te formaty mi chodzi:)))))))))) v dobre coś takiego jak avi mpg joiner, tylko że nie odpala mi się pod vistą
kopciuszek
Dodano
02.04.2009 12:25:32
Spróbuj powiązać wylewkę betonową, stosując asfalt zamiast gruzu. Dwa różne formaty razem się nie zrosną.
XanTyp
Dodano
02.04.2009 02:16:37
Dzięki za odpowiedź, sprawdziłęm i nie do końca o to mi chodzi, on koduje pliki złączone na nowo, a to trochę trwa, a ja potrzebuje czegoś co mi bez kodowania połączy 2 uprzednio rozłączone pliki avi i rmvb.. nikt nie ma nic wyprobowanego?
kopciuszek
Dodano
01.04.2009 17:12:07
a windows movie maker? Jeśli nie będzie chcial wspolpracowac z okreslonymi formatami, to przekonwertowac je wystarczy jakim kolwiek konwerterem na avi mpeg itp i bez problemu.
JDMichael
Dodano
09.02.2009 13:47:01
kopciuszek
Dodano:
13.01.2009 23:41:56
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1