program nero

mam problem jak wycinam ramkę z filmu tzn 'obraz' odtwarzanego przez nero to mi ją zapisuje w schowku a nie wiem gdzie się ten schowek znajduje pomożecie

Odpowiedzi: 10

Dziękuje za pomoc
idesam
Dodano
08.05.2010 21:19:44
idesam - czytaj to co się do ciebie pisze. Wydaje mi się, że dobrze "skumałem" czego szukasz - i dlatego podałem ci definicję schowka. Dalej możesz sobie szukać tej wyciętej ramki w Windows\System32 - życzę ci powodzenia - ponieważ jest to ostatnie miejsce w którym system / aplikacje będzie przechowywać dane tymczasowe. PS. Moja metoda jest tożsama z metodą stosowaną w przykładzie z notatnikiem.
Veers
Dodano
07.05.2010 00:02:41
Ctrl+X i Ctrl+V działa... więc nie wiem co jest nie tak a możesz podać co się powinno znajdować w tym C:\WINDOWS\system32\ tak do porównania
idesam
Dodano
06.05.2010 21:48:37
Proponuję powściągnąć języki i klawiatury. Tylko ze strony moderacji. A co do schowka - to musi być wina systemu, bo to jest aplikacja systemowa. Może jakimś przypadkiem masz to z atrybutem ukrycia i dlatego plik nie jest odnajdywany, choć mocno w to wątpię. Jakkolwiek - zrób prosty test: otwórz dowolny plik tekstowy, napisz w nim coś, zaznacz, wytnij i wklej. Albo to zamo z dowolnym obiektem na pulpicie: Ctrl+X i Ctrl+V. Jeśli zadziała - clipboard musi być obecny w systemie - jeśli nie... cóż, to będzie ciekawostka.
XanTyp
Dodano
06.05.2010 02:26:34
@Verrs... a za przeproszeniem na taką cholere że jeżeli jesteś takim geniuszem pokaż mi swoją metoda, sposobem -wytnij...wklej- jak to zastosujesz w programie NERO bo ja nie mogę sobie tego wyobrazić????? ...tak więc nie proszony pisząc po grzeczności jeżeli nie udzielasz pomocy nie odzyyyyywaj się jasne a do @XanTyp nie znalazło mi pliku... czy to może być wina systemu czy program NERO zapisuje je może gdzie indziej program jak i oprogramowanie nie jest żadne lewe tylko oryginalnie , legalnie kupione w sklepie
idesam
Dodano
05.05.2010 22:06:41
A na cholerę(?!) nam ta informacja? My to wiemy, to i może kolega też chce wiedzieć? Nie wie, jak to ugryźć więc pyta.
XanTyp
Dodano
05.05.2010 00:55:54
Dziwne trochę. Nie myl jednak aplikacji exe z folderem. To nie ta bajka. Musiałeś to przeoczyć. Otwórz katalog c:\WINDOWS\system32 i wciśnij F3. W okienko dialogowe w wyszukiwaniu plików/folderów wklej nazwę clipbrd.exe Miałbyś bardzo ciekawą wersję pirata, jeśli nawet system sam nie znajdzie tego pliku.
XanTyp
Dodano
04.05.2010 20:32:55
znalazłem C:\WINDOWS\system32\ ale nie znalazłem tej końcówki clipbrd.exe nie ma tam takiego czegoś tylko pełno innych folderów .... przepraszam jak żle umieściłem temat ale się śpieszyłem
idesam
Dodano
04.05.2010 20:02:06
Ctrl+V to tylko ogólnik... kolega pytał o program sam w sobie.[quote=idesam] a nie wiem gdzie się ten schowek znajduje[/quote]A ten jest tutaj: C:\WINDOWS\system32\clipbrd.exe
XanTyp
Dodano
04.05.2010 14:23:22
  • Veers 05.05.2010 00:23:39

    [quote=XanTyp]Ctrl+V to tylko ogólnik... kolega pytał o program sam w sobie.[quote=idesam] a nie wiem gdzie się ten schowek znajduje[/quote]A ten jest tutaj: C:\WINDOWS\system32\clipbrd.exe[/quote] XanTyp - może ja będę uczepliwie-upierdliwy - ale na jaką cholerę jest mu ta informacja ? Toż wystarczy definicja samego schowka: [quote]Schowek jest obszarem tymczasowego przechowywania informacji skopiowanej lub przeniesionej z jednego miejsca, która ma zostać użyta w innym miejscu. Można zaznaczyć tekst lub grafikę, a następnie użyć poleceń Wytnij lub Kopiuj, aby przenieść zaznaczony element do Schowka, w którym będzie przechowywany do momentu, kiedy za pomocą polecenia Wklej zostanie wstawiony w inne miejsce. Na przykład można skopiować fragment tekstu z witryny sieci Web, a następnie wkleić go do wiadomości e-mail. Schowek jest dostępny w większości programów systemu Windows.[/quote]

Edycja -> Wklej (lub Ctrl+V).
Veers
Dodano
03.05.2010 18:51:46
idesam
Dodano:
03.05.2010 18:30:09
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1