Program do sieci LAN

Poszukuję jakiegoś programu typu Chat w sieci LAN.
Tylko nie typu LANCHAT a taki co ma taką bajerę co siedzi w traylu i jak ktoś coś napisze to wyskakuje okienko.
Widziałem gdzieś takie coś w jakimś numerze Entera.

Odpowiedzi: 5

To jednak on niejest freeware a to pech.
Bo ja mogę mieć cracka ale z sklepem komputerowym którym chę rozmawiać na tym programie to oni musą mieć legalnie bez źadnych cracków itp.
A propo to moźe ustawię Client/Server
Bo tak to koleś mnie nie widział a ja jego komp tak i niemogliśmy gadać.
marcin21
Dodano
12.09.2002 13:24:30
Po instalacji nic nie ustawiaj wszystko powinno chodzić ok – nie mieliśmy nigdy problemów,no chyba źe nie masz kraka to wtedy się róźne cuda dzieją.
Tylko gdy ktoś wysyła jakiś większy plik pojawia się błąd.
W ustawieniach FEATURES zaznacz tylko Chat i Message.
A w Remote Control pozaznaczaj wszystkie "ptaszki" – to na wszelki wypdadek jakby ktos chciał się bawić zdalnie twoim kompem.
Konradzik
Dodano
12.09.2002 02:26:41
Po instalacji nic nie ustawiaj wszystko powinno chodzić ok – nie mieliśmy nigdy problemów,no chyba źe nie masz kraka to wtedy się róźne cuda dzieją.
Tylko gdy ktoś wysyła jakiś większy plik pojawia się błąd.
W ustawieniach FEATURES zaznacz tylko Chat i Message.
A w Remote Control pozaznaczaj wszystkie "ptaszki" – to na wszelki wypdadek jakby ktos chciał się bawić zdalnie twoim kompem.
Konradzik
Dodano
12.09.2002 02:26:41
Dobra juź ściągnełem sobie ten program.
Tylko niewiem coś mi niedziała.
Dalem Peer–To–Peer, sieć mam LAN bez zadnych firellwali i hubów czy Swithów.
To znaczy źe w Directiores widze swój komputer i po kilku minutach komputer kolegi z sieci LAN.
A on mnie nie widzi w Directiores i jak mu coś przeslę to nie dochodzi.
Czy moźesz opisać co gdzie wpisać, chodzi mi o najwaźniejsze rzeczy źeby program chodził poprawnie. Bo widze źe program zapowiada się bardzo dobry.
Co moźe być przyczyną źe on mnie widzi a ja jego nie ???
marcin21
Dodano
11.09.2002 13:36:57
W naszej sieci uźywamy programu Epop – zajebisty program,jest czat,moźna wysyłać wiadomości,zakładać grupy itp.Polecam.
Konradzik
Dodano
08.09.2002 04:47:57
marcin21
Dodano:
03.09.2002 14:59:00
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1