Program do rozdzielenia partycji i dwa windowsy.

Witam. Problem 1 Jaki program służy do tego (nie w .iso) aby usunąć jedna z 3 partycji i rozdzielić jej wartość na pozostałe 2 dyski. Problem 2 Podczas robienia formata przez przypadek zaczalem instalacje windy na "D" po dłuzszej chwili skumania przerwałem ta instalacje (przyciskiem przy pudełku) i zainstalowałem na "C" tam gdzie pierwotnie miało być.Ale teraz przy uruchamianiu kompa pojawiaja się 2 windowsy do wyboru jak wezme tego u góry jest all git.A jak tego na dole to coś tam , że instalacja nie dokończona.Jak sie pozbyć tego 2 ? :-s

Odpowiedzi: 1

Ad. 2) PPM na Mój komputer>Właściwości>Zaawansowana>Uruchamianie i odzyskiwanie>Ustawienia>Edytuj Uruchamianie systemu. Tutaj wykasuj niepotrzebny wpis odnoszący się do dysku D: Ad. 1) Poszukaj w Googlarce pod hasłem Partycjonowanie dysku i będziesz miał kilka darmowych do wyboru. Komercyjny Partition Magic. Jeżeli jednak nie masz na dysku żadnych danych, które chcesz zachować to w zupełności wystarczy instalator Windowsa XP. Usuniesz wszystkie partycje i założysz nowe.
Ucho
Dodano
19.06.2010 12:26:51
L3Ny
Dodano:
19.06.2010 11:13:19
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1