Program bardzo poczebny plissss!!!!!

Przedstawie wam sytuacje: W mojej sieci lokalnej jest koles ktory nonstop sciaga cos kazaa,direct connect,imesh itd.Jak mial WIn 98 to bez problemu go blokowałem np doomem(wyslalo sie troche pakietow i reset musial byc:D)niedawno jeden ziomek zainstalowal mu XP i zaden z programow nie dziala:(
Wszyscy na sieci mamy takie lagi,ze szkoda gadac i tu prośba do wszystkich.Jeśli znacie program który bez problemu moze rozwalic tego Xp to piszcie plissss.Mogą byc jakies NOOKE albo cos co zadziała przez siec....wszystkie pomysły mile widziane

Odpowiedzi: 5

dziwie sie wogule ze administrator sieci jeszcze nie zablokował portów kazy i innych programuw.Kazaa zwłaszcz ten program zapycha straszna czesc łączy i admin powinien go zablokowac jesli przez tego uzytkownika jest lag w sieci.Tak było w moim przypadku :D
Dark Angel
Dodano
13.10.2002 19:46:25
napisz batcha i uruchom go.
Oczywiście musisz mieć zmapowany dysk jego z wingorozą. :D
Lezio111
Dodano
13.10.2002 14:42:56
Ten ziomal nawet konta goscia nie ma włączonego i jak chce do niego wejsc wyskakuje mi uzytkownik i haslo!!!! Czekam na dalsze propozycje :cry: :wink: :wink:
Fala
Dodano
06.10.2002 21:37:47
Jeźeli ma udostępniony dysk z windowsem XP to podłączasz się pod dysk i kasujesz z 10 plików i folderów w katalogu z wingrozą. :lol: :lol: :lol: Efekt murowany(ew. format :D )
Lezio111
Dodano
06.10.2002 12:19:24
niestety nie moge bo gdy sie wyciagnie kabel z huba zaraz wyskakuje informacja "Kabel sieciowy jest odlaczony" :( najlepszy bylby jakis programik lub jakas dziura w systemie ale dzieki za zainteresowanie
Fala
Dodano
05.10.2002 19:22:41
Fala
Dodano:
05.10.2002 16:53:16
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1