Proces systemowy windows logon process zakończył się niespodziewanie ze stanem

witam. mam problem z komputerem, a mianowicie sciagnalem najnowsza wersje ad-aware i rozpoczalem jego instalacje. w momencie gdy zakonczyl instalowac poprosil o restart komputera. tak uczynilem i w momencie gdy juz mialo wyskoczyc okno logowania pojawil sie blue screen z informacja "Stop: c000021a {Błąd krytyczny systemu} Proces systemowy windows logon process zakończył się niespodziewanie ze stanem 0(nie wiem czy nie ucielo mi) xc0000135 (0x00000000 0x00000000). System zostanie zamkniety. probowalem zrestartowac i nic. poszukalem w internecie i doradzali aby wcisnac f8 i przywrocic ostatnie dzialajace ustawienia. po kliknieciu f8 pomiedzy uruchom w trybie awaryjnym a uruchow w trybie normalnym mialem takowa opcje, wiec wcisnalem enter, komputer zaczal sie ladowac i w momencie gdy doszedl do tego momentu kiedy powinien zaladowac okno logowania znowu ten sam blue screen wyskakuje. jak moge to naprawic? - zalezy mi na danych - watpie zebym mial jeszcze gdzies plytke z windowsem bo juz dawno temu ten komputer zostal nabyty i prawdopodobnie plytka gdzies sie zawieruszyla. z gory dziekuje, Pozdrawiam,

Odpowiedzi: 1

Siemka. Dokładnie trzy dni temu miałem ten sam problem i po dwóch godzinach przeglądania netu (po odpaleniu kompa za pomocą knoppixa) nie licząc debilnych nabijaczy postów (w skrócie DNP) których szczytem inteligencji jest "porada" w stylu : Istnieje Google (albo coś w tym sensie),natknąłem się na jeden,jedyny działający sposób przy którym nie tracisz nic,nawet ikon na pulpicie (tym bardziej żadnych zainstalowanych programów).Niestety jest nieodzowna płyta z systemem i serial. Po odpaleniu kompa z płyty dochodzisz do instalki,klikasz że chcesz zainstalować system,po zatwierdzeniu licencji (F8) pokaże się drugi ekran z wykrytymi wcześniejszymi zainstalowanymi wersjami i wybierasz naprawę-trwa to prawie tyle samo czasu co instalka ale j/w wspomniałem nic nie stracisz. Co do płytki z systemem to będziesz musiał pożyczyć lub za pomocą jakiegoś linuxa ściągnąć kopię i wypalić. Sposób na 102% skuteczny. Wesołego zajączka i smacznego jajka! Dopisek: Jakbyś chciał wiedzieć więcej w temacie płyta z systemem to pisz na majla - w temacie wpisz 0xc0000135.
darcon25
Dodano
06.04.2012 22:43:54
szymonopo
Dodano:
01.04.2012 02:58:36
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1