Problemy z Vistą po reinstalacji NIS 2009

Witam. Niedawno zakupiłem NIS 2009. Niestety Vista szalała przez 2 dni bo procesor i pamiec były wykorzystywane w 95 % i nie dało się pracowac. Odinstalowąłem dziś i zainstalowałem spowrotem. Działa teraz OK ale...Zapodziały się ikonki na pasku takie jak: Ikonka głośności Ikonka połączenia do internetu W ajki sposób je przywrócić nei reinstalując systemu poniewaz mam zbyt wiele danych i nie chce spędzać 2 dni na kopiowaniu. Proszę o pomoc. Moze jest jakieś menu w którym można to włączyć. Od tego czasu da się korzystać z przeglądarek ale program E-mail z Visty nie potrafi się połączyć z netem. Nie rozumiem co się stało.

Odpowiedzi: 2

Bardzo dziękuję Ci za pomoc. Musiałem dodać te wpisy bo ich nie było wcale. I nawet maile mi teraz zaczęło sprawdzać. Dziwna sprawa że Norton to usunął.
wasylek88
Dodano
27.10.2008 19:25:38
Start -> Uruchom -> regedit. Pozmieniaj wartości następujących kluczy na 0: [b]HideSCAVolume[/b], [b]HideSCANetwork[/b] w tych lokalizacjach: HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer
Ad@$
Dodano
27.10.2008 19:04:20
wasylek88
Dodano:
27.10.2008 13:24:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1